Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 4 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_rcap 
Маркъс Колинс
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 4 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_rcap 
Натали Гилбърт
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 4 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_rcap 
Деймън Салватор
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 4 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_rcap 
Стейси Нортман
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 4 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_rcap 
Клаус
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 4 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_rcap 
Томас
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 4 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 4 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_rcap 
Amber Shane
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 4 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_rcap 
Никол Мур
Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 4 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Вилата на Маркъс +18

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyЧет Апр 05, 2012 8:33 am

First topic message reminder :

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Forest-Home-With-a-Beautiful-View-04


Последната промяна е направена от Маркъс Колинс на Пет Апр 06, 2012 9:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyСъб Апр 14, 2012 9:27 pm

Маркъс стоеше с гъбата в ръка и гледаше как Чарли излезе чисто гола от банята. Изми се, като свали малкото пяна от своето тяло и взе една кърпа. Обви се в нея и последва момичето, като и носеше халат, но точно, когато щеше да и каже, че може би и липсва нещо видя как се е обвила в леглото. Усмихна се доволно и се доближи до нея, като я целуна по челото. Погали я и като по-възрастен просто премести завивката нагоре, за да я загъне изцяло. Тръгна към вратата, когато чу как тя го повика. Звучеше толкова сладко, че нямаше как да и откаже. Бавно се приближи до момичето и легна при нея под завивките. Ръцете му нежно я обгърнаха, но не я притиснаха към него, за да не я притесни отново с голотата си. Просто стоеше до нея и си я гушкаше..
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyСъб Апр 14, 2012 10:06 pm

Почувствах се толкова добре, че очите ми се затвориха преди да успея да кажа или направя каквото и да е. Инстинктивно му обърнах гръб, като хванах ръката му и без да го питам дали му харесва или не, я сложих на малкото си кръстче. Усетих как ме придърпа леко към себе си и пъхна едната си ръка под врата ми. Чувствах се толкова малка в ръцете му, сякаш щях да се изгубя в прегръдките му, но това не ми пречеше ... напротив. Дори не усетих кога заспах, а съня ми беше точно толкова спокоен, колкото и първия път, когато спях до него. Само не се знаеше, дали пак ще се събудя качена върху него и настръхнала, но не от студ.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyСъб Апр 14, 2012 10:32 pm

Бавно се унесох в сладък сън, заради присъствието на красивото момиче в прегръдките ми. Ръцете ми нежно я галеха по кръстчето и дупето, като се надявах това да и хареса. двамата бяхме доста голички, но това не ми пречеше да я докосвам. Не усетих кога заспахме, но сънувах много сладък сън. Заедно с Чарли, Рамона и Ема бяхме излезли навън. Децата си играеха, а с Чарли бяхме на едно одеялце и се хранехме с различни вкусотии. Децата донесоха едно коте и искаха да го вземем за вкъщи, а аз леко се инатих, но накрая се съгласих обеден от Чарли. Всичко това беше доста сладко, докато не се събудих. Тогава видях нещо хиляди пъти по сладко. Момичето до мен се беше обвило в завивката и се виждаше само малка част от главата й. Усмихнах се и я целунах по челцето, кат се надявах да не я събудя, защото в момента гледах най-сладката гледка на света.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 10:58 am

Все още спях, когато усетих нещо на личицето си и размахах ръце. Усетих как ръката ме заболя ръката и това ме накара да се събудя. Отворих сърдито очи и се ужасих, когато видях как Маркъс се държеше за носа. Беше ми ясно, че аз съм виновна, затова веднага се изправих в седнало положение и започнах да обсипвам цялото му лице с целувки. Дори не усетих, че завивката се беше свлякла от тялото ми, а аз бях напълно гола отдолу. Просто не спирах да повтарям "ИЗВИНЯВАЙ", докато целувах устните, бузите, челото и нослето му. Чувствах се толкова гузна, че бях готова да му се реванширам по абсолютно всякакъв начин.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 11:03 am

Докато я целувах нежно усетих как нещо ме цапардоса в носа. Болеше и ме накара да се разсъня. Тогава видях Чарли. Докато държах носа си ми се, а тя ме гледаше ми се стори доста сладка, но когато започна да ме целува и да ми се извинява беше още по-сладка. Отпуснах се на леглото и неусетно тя беше върху мен. Преглътнах и казах:
-Няма нищо... просто се отпусни и си почини.. аз съм здрав мъж. - усмихнах се доволно и погалих момичето по бузата, като я доближих към себе си и я целунах:
-А и ако имам кръвоизлив то ще е защото виждам най-красивата гледка, която ме възбужда. - засмях се и спуснах ръцете си към кръстчето й. Загледах я в очите и казах:
-Не се притесняваш от мен, нали?
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 11:12 am

Изчервих се от комплимента му и чак тогава усетих, че съм гола и буквално съм го възседнала. Ръцете му се спускаха по нежната ми кожа и ме караха да настръхна от удоволствие. Дори не можех да се осъзная, за да отговоря на въпроса му. Искаше ми се просто да го целуна и да усетя как телата ни се сливат, но трябваше да се разсея от тези мисли.
- Не много - отговорих накрая напълно искрено.
Все още се притеснявах от него, но не чак толкова, колкото в началото. Беше ми хубаво да се будя до него ... и да го възсядам още със събуждането, но това беше малко трудно за признаване, затова реших да не му давам възможност да говори и просто натиках езичето си при неговото.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 11:33 am

Чарли ме възседна и тогава натика езичето си в устата ми. Ръцете ми я стиснаха нежно за дупето и я притиснаха към мен. Продължавахме дългата целувка, докато не ни потрябва да си поемем въздух. Отделихме се един от друг и аз нежно загледах очите й, като казах:
-Наспахме се, починахме си и сега е време за... - гледах я с един перверзен поглед:
-Познай за какво! - тогава се изкикотих доволно и допълних:
-Една много интересна разходка.. - целунах я нежно и зачаках да чуя отговора й, защото се надявах да пожелае да останем в леглото и да правим други интересни работи..
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 11:39 am

Изправих се, като бях стъпала около кръста му и отдолу той виждаше чисто голото ми тяло. Усмихнах се доволно, като сложих ръцете си на кръста. Знаех, че гледката му харесва, но беше по-приятно, когато си играехме.
- Е ... щом искаш да ставаме от леглото - казах с лукава усмивка и му намигнах.
Знаех, че предпочиташе да останем в леглото и да правим секс близките няколко часа, точно както исках и аз, но нямаше по-сладко нещо от това да го дразня. Може би това беше причината да не се срамувам от голотата си в момента или може би, защото ме изпиваше с поглед и виждах желанието в очите му.
Аз обаче, се направих, че не го забелязвам и понечих да сляза от леглото, за да се облека ... нали щяхме да ходим на разходка ...
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 11:43 am

Но още преди да е слязла от леглото ръцете ми я хванаха за крачетата и я придърпаха надолу. Тя се приземи върху гърдите ми, а аз казах:
-Разходка ли? Каква разходка? - усмихнах се доволно, все едно нищо не съм казвал и започнах и аз да си играя с нея:
-Аз си мислех, че ще стоим тук и ще се радваме на.. ами.. на.. - ръцете ми се плъзнаха по бедрата й и й казах:
-На голите си тела? - усмивката не слизаше от лицето ми, а аз попитах:
-А ти искаш ли да се зарадваш на моето голо тяло или искаш аз да разгледам твоето? - и я гледах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 1:04 pm

Прехапах долната си устна и реших да го оставя той да си поиграе с мен. Той бързо разбра на мека и не знам как, но за секунди се озовах под силното му голо тяло. Хавлията беше паднала някъде под завивките, но не бях много сигурна, че така беше по-добре. Марк разтвори леко краката ми и се намести между тях, а аз инстинктивно ги увих около кръста му, като усетих колко е възбуден. Очевидно така му харесваше, а аз се наслаждавам на целувките по врата си. Ръката му се спусна надолу, като премина по цялата дължина на бедрото ми и буквално сграбчи малката бузка на дупето ми.
- Така май ти е много удобно - казах с усмивка, но той май не ми обърна много внимание, а просто ме притисна по-силно към леглото, отърквайки се в мен.
Усетих как възбудата му се увеличи, като ме притискаше вече грубо към леглото. Опитах се да се измъкна, но беше невъзможно, затова се отпуснах в ръцете му, като реших, че това ще отмине, но нещата ставаха все по-груби и прекрачваха границата, която бяхме определили да спазваме, поне преди първата среща.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 1:10 pm

Бавно я галех по дупето, като нежно отърквах достойнството си в нея. Погледнах я в очите и й казах:
-Много повече от удобно ми е! - след тези думи устните ми се спуснаха по вратлето й, като я целуваха и от време на време преминавах с езиче, като се надявах това да и хареса, а накрая устните ми нежно я захапаха. Погледнах я в очите и просто замълчах. Не знаех дали да продължа, но просто казах:
-Желая те.. - тя усещаше главичката на пениса ми, който се отъркваше в нея и тогава попитах:
-А ти желаеш ли ме? - бях готов да навляза в нея, но исках и двамата да го желаем, защото усещах нещо от нейна страна, което ме отблъскваше.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 1:29 pm

Най-накрая се сети, че и аз имам някакво мнение, което не ме беше трогнало много, защото вее бях ядосана. Вече бях решила, че няма да ме попита и направо ще направи нещо, заради което после щеше да си изяде заслужен шамар.
Сложих ръцете си на гърдите му и го отблъснах много силно, като той залитна и падна по гръб на леглото до мен, а аз се изправих. Придърпах завивката и я увих около тялото си, като станах от леглото и го погледнах ядосано.
- НЕ! - отговорих строго на въпроса му и събрах дрехите си от земята.
Беше ми чудно дали той си мислеше, че всичко е наред или просто не осъзнаваше какво прави. Движенията му бяха станали много по-груби от обикновено. Притискаше ме силно към леглото и дори не ми даваше възможност да изразя мнението си, а да не говорим за други части на тялото ми, които почти бяха навлезли в мен. Знаеше мнението ми по въпроса и въпреки това ме притискаше да го направим.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 1:42 pm

Гледах я любопитно, като не знаех какво и става, но явно бях сгрешил. Бавно се изправих, като не осъзнавах, че съм гол. Доближих се до Чарли и казах:
-Хей... какво става? - опитах се да я погаля по бузата, но тя ме отблъсна. Преглътнах и разбрах, че съм направил грешка за пореден път. Доближих се до леглото и си потърсих кърпата, като казах:
-Извинявай. Аз.. се унесох. Ти си толкова привлекателна.. иска ми се като те видя да ти разкъсам дрехите и да те притисна в стената, като правим много страстен секс, но.. искам и ти да си съгласна в това, а не просто аз да искам да го правим.. - погледнах я в очите и видях, че тя ме гледа любопитно, но не издържах вече. Доближих се до нея и отново постъпих грубо. Хванах я за дупето и я притиснах в стената. Крачетата и висяха във въздуха, а аз просто я погледнах в очите и казах:
-Желая те! Сега си само моя! - тогава Чарли усети как устните ми докосваха нежно вратлето й отново, но тогава не само се отърквах в нея, а направо свалих халата й, като се наместих между краката й и навлязох рязко в нея. Долепих тялото си в нейното и започнах нежно да движа таза си, като доближих устни до ушето й и допълних:
-Желая те.. ужасно много, Чарли! - и не разбирах какво правя, но просто исках да съм в това положение.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 1:52 pm

Не можех да повярвам колко бързо станаха нещата, дори не осъзнах кога ме хвана и кога се оказа в мен. Беше приятно, но и болезнено, но най-неприятно ми беше това, че не бе приел мнението ми, а ме бе накарал да направя нещо, което не желая. Знаех си, че не трябва да излизам с него ... защо се върнах, защо го целунах? Сега трябваше да приема ужасните последствия, но нямах намерение да се дам така лесно.
Опитах се отново да го отблъсна от себе си, като го ударих в гърдите, но той дори не потрепна и продължи да ме целува, сякаш беше решил, че това ми харесва. Предполагах, че Рамона беше единствената причина да не се развика в момента, но определено не исках това да продължава. Не спирах да се дърпам, когато най-накрая осъзнах, че нямащата няма да станат така, затова направих един последен отчаян опит.
- Спри .. моля те.
Гласът ми беше толкова тих, че едва се чу, а лицето ми бе червено и мокро. За момент съжалих, че не му се бях отдала, защото тази ужасна сцена нямаше да се случи, но сега дори не исках да ме докосва.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 2:01 pm

Усетих, че правя грешка. Не исках да я наранявам, но и не исках да спирам. Погледнах я в очите и казах:
-Аз... аз... - преглътнах и допълних:
-Не мога.. - не.. можех, но не исках. Не исках да спирам. Нежно се движех в нея и не отхлабих захвата си. Сега тя не можеше да се измъкне. Можеше да избяга от мен, ако желаеше, но аз не исках да я пускам. Просто стоях притиснал Чарли в стената и доставяйки удоволствие и за двама ни. Ръцете ми нежно хванаха нейните и я притиснаха, а за да заглуша нейния глас натиках езичето си в нейното. Продължих да се движа в таза си и не исках да и дам да се измъкне. Исках да не го правя на сила, но и не исках да се спирам. Нежно навлизах в нея с пениса си и с езика си, като не и позволявах да се отблъсне. Знаех, че я насилвам, но това ме възбуждаше толкова много, че просто нямаше как да спра.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 2:10 pm

Сълзите ми се стичаха и по неговото лице, но очевидно това не го трогна, затова просто затворих очите си и го оставих да прави каквото иска, само и само да свърши по-бързо. Толкова много ми се искаше да не избързваме, а да стане естествено и красиво, но това, което ставаше, беше просто потресаващо. Не усещах движенията му така нежни, както бяха. Всичкото удоволствие, което някога бях изпитвала с него, се беше изпарило и сега не можех да възприема случващото се. Дори не можех да го обясня ...
Не беше грубо, силно, болезнено и въпреки това беше насилствено. Трябваше ли да изпитам някакво удоволствие от това, защото аз просто се молех да спре ... чак тогава се сетих за нещо, което в чести случаи стряскаше мъжете и се молех да стресне и него.
- Марк, моля те ... не съм взимала предпазни мерки ...
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 2:18 pm

Погледнах я и казах:
-Съжалявам.. - след тези думи спрях, като останах притиснат в нея и.. все още в нея. Загледах я в очите и казах:
-аз просто не мога да спра.. - след тези думи тя усети как отново се задвижих. Бях почти на края и захапах нежно ушето й:
-Толкова много ме възбуждаш, че не мога да спра... - след тези думи тя усети как нежно се движех и скоро щях да стигна до финала. Преглътнах и казах:
-Желая те ужасно много и.. не мога да спра.. - след тези думи тя усети как ръцете ми я хванаха за дупето. Притиснаха я в мен и навлязох докрай. Стигнах и до финала, като се надявах да не ме отблъсне, но след това, което бях направил със сигурност тя щеше да мен апрази и повече никога нямаше да ме погледне.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 2:26 pm

Преглътнах шумно и усетих как той ме пусна да стъпя на земята, а аз наистина не можех да го погледна в очите. Бях забила погледа си в пода и треперех, но не от студ, а от страх, защото си нямах представа какво още можеше да направи. Чувствах се напълно опозорена и унижена, като се бях залепила за стената, сякаш можех да отида още назад и просто да избягам от него.
Най-накрая вдигнах погледа си и очите ми се спряха на неговите, а той видя колко зачервени от плач бяха. Долната ми устна трепереше леко, сякаш всеки момент щях да се разплача отново, но аз гледах да сдържа тази проява на слабост, колкото се може по-дълго. Не исках да я надуши и да се възползва от нея ... не че вече не беше забелязал, че съм слаба.
Премлясках сухо, защото имах огромна нужда от чаша вода, но сега мислех единствено за дрехите си. Чудех се дали да тръгна към тях и да се обличам или беше по-безопасно да седя там и да изчакам да излезе от стаята ... ако изобщо го направеше.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 2:33 pm

Бавно сведох глава и казах:
-Аз.. извинявай.. - погалих я с ръка по бузата и тръгнах да излизам от стаята. Отворих бавно вратата и казах:
-Наистина съжалявам.. не знам защо го направих. - излязох от стаята, като се надявах да не съм бил много гаден, да не ме намрази, но просто се опитвах да се осъзная. Какво бях направил... защо го бях направил. Защо тя ме възбуждаше толкова много.. исках да го направя пак.. да я притежавам отново и не осъзнавах, че тя може да ме съди.. тя можеше да ми вземе всичко с няколко думи. Преглътнах шумно и просто отидох в стаята на Рамона. Завих я внимателно и я целунах по челото, като я оставих да спи и отидох в хола.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 2:41 pm

рекордно бързо и си обух маратонките, като реших да не рискува с входната врата. Инстинктивно потърсих терасата и след 5 минути се намирах на двора на вилата му, като нямах никаква представа на къде да тръгна, затова просто просто подхванах първата пътечка, която видях. Вървях бавно и дори когато загубих вилата с поглед, не спирах да се обръща, с надеждата, че няма никой зад мен.
Най-накрая стигнах до някакъв асфалтиран път и в убеждението си, че нещата няма как да станат по-зле, реших да се прибера на автостоп, защото нямах никаква представа къде съм и беше невъзможно да си викна такси. А и то3ва, като че ли беше по-добре, отколкото да ходя два дена пеша и накрая да се натъкна на Марк.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 2:44 pm

След около половин час се върнах в стаята, но Чарли я нямаше там. Отчаях се. Надявах се да е тук, но.. какъв шанс имаше тя да остане, след това, което направих. Просто.. започнах да оправям стаята и да махам всичко, което беше там. Исках да забравя това.. да премахна тези мисли от главата си и накрая осъзнах, че отново трябва да вляза в банята. Пуснах студената вода и влязох под душа. След като се изкъпах отидох, оставих една бележка на Рамона и излязох...
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 8:21 pm

След като избягах от болницата се прибрах във вилата. Влязох в банята и се изкъпах, а след това просто се облякох. Отидох в стаята на Рамона и видях, че тя вече се е събудила. Оправих леглото й и слязох при нея. Беше в кухнята и май беше гладна. Предложих да и направя сандвичи, но без да чакам отговор започнах. Правех и сандвичи със кренвирш и сиренца. Исках да е някой от любимите й, за това сложих много видове сирена. Стоплих ги в микровълновата и накрая и ги сервирах, като и казах:
-Извинявай, че изчезвам така.. обещавам повече да не се отделям от теб! - докато говорехме за това сестра ми дойде и взе Рамона, като си тръгнаха, а аз останах сам във вилата и започнах да си пиша СМС-и с Амбър.
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 10:14 pm

Днес беше почивния ден на Амбър и тя нямаше особено желание да го прекара с някой мъж ... и без това имаше достатъчно на работното й място. Джени се прибра с няколко филма от близката видеотека и двете гледаха до късно ужаси, като си легнаха към 1:00 и Амбър заспа веднага. Беше доста изморена напоследък, а и кръвта на Марк й беше повлияла доста странно, като дори не беше ясно дали случилото се дължеше на легло - още със затварянето на очите си, тя видя него. Сънуваше цял час как плуват, ядът, разхождат се и какво ли още не, което правят влюбените двойки, но накрая сънува бурен секс. Беше толкова див, че тя едва дишаше и изведнъж се изправи в седнало положение, като чак след това се събуди. Погледна надолу към тялото й, което беше обляно в пот и преглътна шумно. Беше едва 2:30, но ако продължаваше така, нямаше да може да заспи.
Изправи се и влезе в банята, но дори и ледено студената вода не прогони мисълта за Марк от главата й. Тя си мислеше за вкуса на кръвта му и облизваше несъзнателно устни, но на моменти се сещаше и за нежните му целувки, а това я караше да се вбеси на себе си. Осъзна, че няма да може да спори с вътрешния си глас, затова се облече и си хвана такси, което я заведе в имението. Без проблем влезе и се усмихна, когато усетих, че малко момиченце я нямаше. Щеше да я надуши, ако беше там, но тя усещаше единствено кръвта на Марк, която я теглеше към спалнята. Влезе вътре и видя как спи, като за нейно учудване, не се нахвърли отгоре му, за да изпие и остатъка от кръвта му, както бе планирала.
Приближи се бавно към него, като погледна часовника на шкафчето му. Беше едва 3:00 и едва ли щеше да се събуди дълго, а раните му трябваше да го държат дълбоко заспал ... или поне лекарствата. Тя се облегна стената в един от ъглите в стаята, като го нея имаше прозорец, който леко очертаваше силуета й. Тя обаче избра мястото заради друго - светлината, която падаше от него, осветяваше нежното му лице. Приличаше на момченце, а не на големия мъж, който беше и това я караше да се прехласва по него. Дори не усети как беше опряла главата си в другата стена и се усмихваше широко, докато той спеше. и дишаше леко.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 10:21 pm

Маркъс изпрати Рамона и след като остана сам се изкъпа и си писа СМС-и с Амбър, но явно тя нямаше намерение да му се извинява. Вярно и той си беше малко виновен за това, но.. реши да не мисли за такива глупости. Отпусна се в леглото и заспа. Спеше като къпан, е той си беше къпан.. спеше като бебенце. Единият му крак беше отвит и заради мокрите си сънища с Амбър беше възбуден, но това не беше проблема. В момента по-големият му проблем беше, че тя го наблюдаваше, а той изстена и каза името й тихо:
-Амбър.. - замлъкна и премляска на съм, като допълни:
-По-бързо.. - и той не можеше да разбере какво сънува, но му харесваше. Ръцете му се движеха, тялото му беше потно и.. съня беше перверзен. Точно такъв, какъвто би искал да има с нея..
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 EmptyНед Апр 15, 2012 10:27 pm

Тя се подсмихна доволно, защото беше сънувала нещо подобно преди около половин час, а и й харесваше факта, че той я сънува. Усети колко е изморена и как тялото й се нуждае от почивка, затова се свлече бавно по стената, като накрая седна на земята, облегнала се назад и гушкайки краката си. Вече 15 минути си повтаряше, че ще го гледа още две и ще си ходи, но не можеше да откъсне очите си от него.
"Не ... още две минути и се прибирам - повтори си тя отново на ум и поклати решително глава - имам нужда от сън, така че пет най-много"
Сякаш й се налагаше сама да убеждава себе си, но никак не й се искаше. Дори не й се искаше и да заспива, защото това означаваше да спре да го гледа, а сега й се виждаше толкова приятно, дори нужно. Не си спомняше, кога за последно се беше чувствала така, но май отдавна не беше изпитвала каквито и да е нежни чувства към някого, затова сега се вкопчваше като удавник за пояс с надеждата, че ще ги задържи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вилата на Маркъс +18
Върнете се в началото 
Страница 4 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Сладкия сън на Маркъс +18
» Някъде в града след 5 месеца Елили и Маркъс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Околностите! :: Планината!-
Идете на: