Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 6 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_rcap 
Маркъс Колинс
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 6 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_rcap 
Натали Гилбърт
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 6 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_rcap 
Деймън Салватор
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 6 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_rcap 
Стейси Нортман
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 6 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_rcap 
Клаус
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 6 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_rcap 
Томас
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 6 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 6 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_rcap 
Amber Shane
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 6 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_rcap 
Никол Мур
Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 6 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Вилата на Маркъс +18

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyЧет Апр 05, 2012 8:33 am

First topic message reminder :

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Forest-Home-With-a-Beautiful-View-04


Последната промяна е направена от Маркъс Колинс на Пет Апр 06, 2012 9:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 12:56 am

Тя обаче не издържа дълго така. Погледна леко нагоре, като устните й стигнаха до най меката част на врата му ... извивката, където се сливаше в брадичката му. Все още имаше натрапчив вкус на алкохол в устата си и това я издразни, затова реши да не го целува по устните, но определено я мързеше да ходи чак до банята, точно сега ... а и нямаше с какво да си измие зъбите.
Амбър си пое дълбоко от влудяващия аромат на кожата му и устните й се впиха във врата му. Започна да го обсипва с много нежни и приятни целувки, като от време на време преминаваше с езичето си по врата му. Целувките бяха много нежни и бавни, като не се изпълваха със страст, а само чувства и желание.
Чак тогава осъзна колко много й се искаше да се слее с него, за да забрави напълно нещата, които така или иначе не помнеше много добре. Бавно се отдръпна от него, като се изправи в седнало положение, решена да отиде до банята и да си вземе един душ преди това.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 1:03 am

Марк я погледна и изстена от удоволствие, когато усети целувките й. Загледа я и нежно започна да я гали по гръбчето, а накрая каза:
-Ела тук - придърпа я към себе си и я целуна нежно. Целувката беше като нейната. Пълна със чувства. Тогава се доближи до нея. Беше на колене и в гръб към нея. Устните му започнаха да целуват вратлето й, докато ръцете му я разтриваха и накрая и каза:
-Желая те! - тези думи разпространиха топлия му дъх по ушето й, но той си умираше от желание за нея. Да я целува.. да я усеща.. всичко..
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 10:51 am

Амбър го избута с една ръка, като използваше ненадмината сила, с която той не можеше да се бори. Не беше груба ... напротив, ръката й остана нежно на гърдите му, дори и след като той беше легнал отново по гръб на леглото. Въпреки това, знаеше, че някой мъже приемаха "Не" като "Награби ме", затова обичаше да използва силата си.
- Възнамерявам да се изкъпя първо - казах с леко заповеден тон, за да му стане ясно, че нещата ще станат така, както аз му кажа.
Изправих се и го оставих да си лежи, като съблякох малкото останали дрехи по мен и ги пуснах на земята, като ги прескочих и влязох в банята. Пуснах душа и от него потече ледено студена вода, която ме разсъни и ободри. Бях опряла ръцете си на облепената с плочки стена, като наведох главата си, а водата се стичаше по гърба ми.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 10:58 am

Амбър ме заряза на леглото и влезе в банята. Лежах спокойно, но някак си вътрешно бушувах. Изправих се бавно и влязох при нея. Доближих се до момичето, като я прегърнах в гръб и устните ми започнаха да обсипват вратлето й с ласки. Ръцете ми я бяха гушнали нежно в кръста, а аз попитах:
-Значи искаш да си лежа и да стоя далеч от теб? - усмихнах се доволно и казх:
-Дори и не си помисляй да ме зарязваш така.. искам да те докосвам, да те усещам.. - тя усети нослето ми, което премина по вратлето й и допълних:
-Да усетя мириса ти.. просто.. - преглътнах и допълних:
-Не ми бягай! Винаги ще те стигна.. - след тези думи просто я целунах по вратлето и зачаках да видя реакцията й.
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 11:15 am

Подсмихнах се доволно, но без той да види, защото все още бях в гръб с него. Правеше много от нещата, които ме побъркаха, но по един определен начин, който така и не ме подразни. Оставих го да си поиграе още малко с тялото ми и се чудех дали водата не му беше неприятна. От вратата влизаше гореща пара, защото в банята беше хладилник, но очевидно това не тревожеше Марк.
- Не бъди толкова сигурен - отговорих веднага на коментара му и се обърнах.
Обърнах се към него и увих ръцете си около врата му, докато го целувах страстно. Той май наистина си мислеше, че може да поеме надмощие над мен, като отново ме опря на стената и се притисна в мен. Нима си мислеше, че може да ме удържи. Можеше да приличам на малко зверче, но не се ли беше убедил, че мога да бъда истинска тигрица? Е ... щях да го оставя да се наиграе, но само веднъж ...
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 11:22 am

Целувах я нежно по вратлето и казах:
-Ти си толкова моя, колкото аз съм твой. - ръцете ми я хванаха за дупето и я повдигнаха, за да обвие крака около мен, като я целувах нежно и допълних:
-Желая те... - след тези думи тя усети как палаво се отърках в нея, но след като усетих ръцете й на дупето ми. Тогава тя ме стисна и притисна към себе си. Навлязох грубо и я притиснах към студената стена. Тялото ми се прилепи в нейното, а след като отделих устни от вратлето й ги слях с нейните. Езичетата ни се заиграха, а ръцете ми нежно започнаха да мачкат дупето й. Погледнах я в очите и допълних:
-Желая те, палавнице!
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 11:43 am

Амбър се засмя и го погледна леко високомерно, но все пак с мила усмивка. Притисна устните си в неговите, а като се отдръпна, ги облиза.
- Не знаех - каза тя закачливо и се засмя, но това май не се хареса на Марк и той засили.
Сякаш беше решил, че иска да накара и нея да го каже. Тя обаче предпочиташе да стене, отколкото да си говорят. Впи устните си в неговите, за да не може повече да говори, а само да ми доставя удоволствие. За щастие бързо схващаше от намеци, а и се справяше невероятно добре.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 12:15 pm

Целувах я страстно, докато навлизах в нея. Движенията ми в таза се забързваха, докато тялото ми беше прилепило нейното до стената. Притиснах се рязко в нея и казах:
-Така ли? Еми... вече научи.. - след тези думи продължих да се движа и да я притискам към стената. Слях устни с нея и езичето ми се заигра с нейното. Тогава тя усети как ръцете ми стиснаха силно бузките на дупето й и започнаха да я движат, за да усети колко е груб, но... в момента имаше две неща, които се смесваха. Грубите му движения, докато навлиза с пениса си и нежните му целувки. Докато правеше това я погледна в очите и й каза:
-Много.. ужасно много те желая.. - и я загледах в очите.
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 12:34 pm

Амбър прехапа долната си устна, като приглуши стенанието си, но то все пак подейства възбуждащо на Марк. Тя обаче си мислеше за нещо различно, което много й се искаше да направи, но съвестта й не й позволяваше. Тя въздъхна тежко и продължи да го гледа втренчено, докато най-накрая просто си каза това, което я мъчеше.
- Аз ... аз много, много желая ... - каза тя задъхано и притеснено, но накрая си пое дълбоко въздух и завърши изречението си - да те вкуся.
Искаше й се отново да разрани кожата му и да усети онази божествена течност да се стича по езика й, но не смееше да го направи без позволението му. Вече го беше наранила достатъчно, до толкова, че дори беше припаднал. Сега беше сигурна, че ще внимава много и няма да го нарани, но ... ами не искаше да си го признае, но уважаваше мнението му и беше сигурна, че той нямаше да я кара да прави нещо, което тя не иска ... не че някой може да я накара да направи нещо подобно, най-вече човек.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 12:38 pm

Марк се усмихна и се притисна в нея, като спря движенията си. Доближи устните си до ушето й и каза:
-Желаеш ме, така ли? - и усети как тя поклати глава. Беше положително и тогава Маркъс се усмихна доволно, като допълни:
-Тогава... ме вкуси. Изпий ме... докрай! - след тези думи я облизах нежно и захапах мекото на ушето й:
-Защото след това.. аз ще те изпия - и се усмихнах доволно, като зачаках да усетя онова възбуждащо усещане, когато впие зъбки в кожата ми и засмуче топлата ми червена течност.
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 12:51 pm

Тя обаче нямаше намерение отново да го наранява по този начин. Протегна ръката си към тоалетката с огледални вратички и започна да рови вътре, докато се целуваха страстно. Усети някаква кутийка, а когато бръкна вътре, усети пареща болка по пръста си, която означаваше, че се е порязала. Извади ръката си от там и спря да целува Марк, за да засмучи пръстчето си, а той й се усмихна. Амбър извади пръстчето от устата си и се видя, че на него нямаше никаква рана, затова отново бръкна в кутийката и извади неизползвано бръснарско ножче ... колко удобно.
Тя облиза меката най-нежната част от врата му, където беше решила да прокара ножчето и след като кожата му настръхна, тя я разряза леко. Усмихна се доволно, когато кръвта потече и премина бавно с езика си по нея. Изстена от удоволствие и затвори очите си, като засмука раната. Не беше много наясно, дали на Марк му харесва или не, но той продължи да се движи в нея, а това направи удоволствието много по-голямо.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 12:57 pm

Издишах тежко, когато усетих езичето й по вратът си и тя усети колко по-възбуден съм. Продължих да се движа и се надявах да и харесва. Доближих се до ушето й, докато тя пиеше от кръвта ми и й казах:
-Това е.. адски възбуждащо.. - след тези думи захапах ушенцето й и го дръпнах със зъбки. Усмихнах се доволно и допълни:
-Ти ме възбуждаш... - всяка жена обичаше да чува това, но Маркъс не го казваше на всяка втора... преглътна и леко изви главата си, за да и е още по-лесно, а движенията в кръста му се забързваха и той отново навлизаше в нея. Секса с Амбър беше невероятен и без да знае защо просто искаше тя да е там..
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 1:07 pm

Амбър отново загуби самообладание и обви ръцете си около него, като го притисна така силно, че да не може да помръдне. Зъбите й се удължиха за няколко секунди и разцепиха кожата му, като проникнаха дълбоко в нея. Отново му причини невероятна болка, като усети как ръцете му се увиха около малкото й тялце и го стиснаха така, сякаш щяха да го прекършат. Амбър изпъшка силно и не можа да продължи, защото остана без въздух. Отдели се от него и се облегна назад, като по издължените й зъбки се стичаше кръв, но веднага щом той я погледна, тя придоби нормалния си вид. Не беше много сигурна, дали я е видял, но винаги можеше да се оправдае с това, че му се е сторило заради бързата кръвозагуба.
Този път погледна Марк, за да се увери, че не е припаднал отново, но той той изглеждаше сравнително добре, като изключим раната на врата му и продължаваше да се движи.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 1:14 pm

Когато тя се отдръпна от мен ръцете ми се спуснаха и я хванаха за кръстчето. Тя увисна във въздуха и само главата и се облягаше в стената, но след като се отдръпнах вече и тя беше във въздуха. Притиснах я към себе си и тя усети как забързах движенията. Погледнах я и казах:
-Ти...си...невероятна.. - на всяка дума си поемах много въздух, но вече не можех да издържа. Стиснах нежното и кръстче. Притиснах я към себе си и тя усети как свърших, но явно и двамата стигнахме до кулминацията и тя се изви в ръцете ми. Бавно я изправих, за да стъпе на краката си и казах:
-Амбър..аз... - преглътнах и я целунах, като не знаех как да продължа изречението си.
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 1:25 pm

Усмихна се доволно, но го отблъсна от себе си, за да избърше стичащата се кръв от ъгълчето на устните й. Избута я отново в устата си и се наслади на всяка останала капчица, като притвори очите си и изстена тихо. Чак след това се приближи към Марк и сега само езичето й имаше вкус на кръв, на неговата божествено вкусна кръв.
- Защо не си толкова сладък отвътре, колкото си и отвън - попита тя закачливо, но преди да получи отговор, го целуна отново.
Водата все още се стичаше по телата им и тя уви ръцете си около врата му, като целувайки го заведе до силната струя. Потопи главата му под ледения душ и се притисна към него, за да може водата да се стича и по нея.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 1:32 pm

Маркъс се усмихна и каза:
-Ами не знам.. може би защото, колкото по-странен вкус имам.. толкова повече искаш да ме вкусиш от вътре.. - след тези думи започнах да галя тялото й и попитах:
-Ти ме опита.. а сега е мой ред! - бавно започнах да целувам вратлето й, докато пръстчетата ми я погалиха отдолу и започнаха нежно да я галят. Загледах я в очите и се усмихнах. Бавно започнах да слизам надолу.. целувките ми я докосваха навсякъде, докато не стигнах с езиче между крачетата й. Двете ми ръце нежно я разкрачиха и тя усети езичето ми, което започна сладко да я облизва. За секунда се отделих от нея и казах:
-М-м-м. Сладка си! - продължих да облизвам нежно, като се заигравах по клиторчето й и се надявах и на нея да и хареса.
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 1:40 pm

Въобще не бях очаквала да направи точно това, но май така щяхме да се разберем много добре. Спуснах ръката си надолу и преминах с пръсти през косата му, като изстенах от удоволствие и го притиснах към себе си. Единият ми крак се прехвърли върху него, като бедрото ми беше на рамото му, а стъпалото ми го притискаше към мен. Продължих да си играя с косата му, докато стенех и извивах тялото си, а това май го амбицира още повече, защото започна да прави подлудяващи неща.
- Ти си ... перфектен - казах накрая и се засмях, като се отпуснах назад.
Беше перфектния любовник и определено можеше да ме задоволи. Нещо което не всеки човек успяваше да направи, а сега беше на път да ме побърка. Изстенах силно и претрепнах в ръцете му, а той усети, че всеки момент ще получа още един оргазъм. Бях се навлажнила наистина много и бях все по-сладка, докато не метнах и другия си крак върху гърба му. Стегнах краката си около врата му и се извих, като сялото ми тяло се разтресе от удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 1:46 pm

Марк продължи да движи езика си, като усети как Амбър повдигна кракът си върху него. Езичето му преминаваше по цялото й влагалище и накрая се заигра по клитора й. След секунда усети и вторият и крак и думи, който го задоволиха. Устните на Маркъс се долепиха до тялото й, езика му навлезе навътре в Амбър и след, като усети колко я възбуди забърза движенията си. Преминаваше с език по нея, като навлизаше и накрая усети тялото на Амбър, което претрепна в ръцете му. Ръцете му се бяха вдигнали от дупето към кръста й и я държаха във въздуха. След като я докара до сладкия оргазъм я погледна отдолу и попита:
-Можеш ли.. да... - продължи да преминава с езиче по най-нежното й място, като правеше паузи при всяко облизване и накрая каза:
-..издържиш...още...един..рунд?
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 1:53 pm

Амбър се усмихна доволно и надигна едната си вежда. Избута го леко от себе си, но той залитна и падна назад, като се надигна на лакти. Амбър го възседна и усети как пениса му навлезе в нея, но тя просто го целуна страстно, без да задвижва долната част на тялото си.
- Аз мога да издържа още МНОГО - каза тя самоуверено, но когато той се надигна, за да я целуне отново, тя сложи пръстчето си на устните му и го спря - но този път ме послушай и си почини.
Тя се изправи и отиде под душа, като изплакна тялото си, докато Марк лежеше на земята и я гледаше. Бавно преминаваше с ръка по тялото си, като държеше едно малко сапунче и му се усмихваше. Накрая видя ножчето, с което го беше порязала на земята, като за малко не го настъпи. Изхвърли го в кошчето и мина гола покрай Маркъс, който я гледаше от долу с усмивка. Уви тялото си в недна кърпа и се върна в спалнята.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 2:13 pm

Маркъс бавно се изправи. Обви се в една кърпа, като беше гол от кръста нагоре. Влезе в спалнята. Видя Амбър, която стоеше пред него и той каза:
-Аз ще си почина.. и то доста, но.. - усмихнах се доволно и допълних:
-При едно условие.. искам да ми потанцуваш.. - загледах я и допълних:
-Тогава ще си спечелиш още малко.. удоволствие.. - след което се усмихнах и допълних:
-Така де.. много удоволствие.. - почесах се и попитах:
-Та.. ще ми потанцуваш ли? - и я загледах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 2:21 pm

Амбър се засмя леко и се приближи към него, като погали много нежно лицето му, надигна се на пръсти и устните й докоснаха неговите изпълнени с любов. Той обви ръцете си около нежното й тяло и я притисна към себе си, любувайки се един на друг по най-нежния начин.
- Утре - каза тя тихо, но строго, като се отдръпна - сега трябва да се прибера.
Обърна му гръб и се зачуди какво точно да облече. Май щеше да си донесе няколко дрешки тук и нямаше никакво намерение да го пита дали иска или не ... щеше да свикне. Сега възнамеряваше да се прибере и да се приготви за работа.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 2:26 pm

Марк постави ръце зад главата си и каза:
-Добре.. ще те чакам! - след това се усмихна и допълни:
-Имам желание да отседнеш тук.. за няколко дни... месеци.. - отпуснах се спокойно и си лежах, като се усмихнах и бавно се изправих. Загледах я и казах:
-Амбър.. ами.. искам да направя нещо за теб, което правиш ти за мен... - след това се усмихнах доволно и казах:
-Искаш ли утре.. аз да ти потанцувам? - и я загледах любопитно..
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 2:33 pm

Амбър се засмя и го целуна отново, но само докосна устните си в неговите, без да му пуска език и тн. Вече си представяше мускулестото му тяло, намазано с бебешко олио и ми танцува весело, като изведнъж си разкъсва дрехите, а аз скачам в скута му и го побърквам от секс.
- Можеш да отидеш на курс за стриптизьори - казах закачливо и свалих кърпата от тялото си.
Взех палтото си, което стигаше до коленете ми и си го сложих, като отдолу бях НАПЪЛНО гола, но това въобще не ме притесняваше. Казах на Марк да изпере дрехите ми и това прозвуча някак забавно, но нямах много време вече, затова извадих телефона от якето си и докато слагах високите си обувки, си повиках такси.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 2:37 pm

Изправих се и я шляпнах по дупето, като казах:
-Добре, слънчице. - след тези думи отидох до банята с дрешките й и се спрях. Върнах се в спалнята и стоях пред Амбър:
-Това.. няма да го пера! - показах прашките й и ги помирисах. Усмихнах се доволно и казах:
-Искам да усещам приятния ти аромат до утре.. - ухилих се и казах:
-Леле.. колко съм перверзен.. - пуснах пералня, като тя видя че наистина не сложих прашките и за пране. Доближих се до нея и я прегърнах, като тя беше с гръб към мен. Целунах я по вратлето и казах:
-Ще ми липсваш... а до колкото те познавам ще искаш да си почина, а не да идвам на работата ти.. нали?
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 EmptyПон Апр 16, 2012 2:45 pm

Доволната усмивка не слизаше от лицето й. Просто не можеше да спре да си повтаря думата "слънчице". Беше толкова сладко и нежно, че караше сърцето й да се разтапя. Обърна се към него, като уви ръцете си около врата му и го целуна в отговор на слънчицето.
- Ще се видим - утре каза тя за последно и се вгледа в прашките, които все още държеше.
Това я възбуди, но и самата мисъл, че той ще си фантазира само за нея, я караше да се чувства сигурна, когато е с него. Прибра телефона си в джоба й, а след около 30 секунди се чу как отвън спря кола. Тя отново го целуна, но само за части от секундата и си тръгна, като не знаеше дали ще се върне точно сутринта.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вилата на Маркъс +18
Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Сладкия сън на Маркъс +18
» Някъде в града след 5 месеца Елили и Маркъс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Околностите! :: Планината!-
Идете на: