Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
Вилата на Маркъс +18 EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
Вилата на Маркъс +18 EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
Вилата на Маркъс +18 EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
Вилата на Маркъс +18 EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
Вилата на Маркъс +18 EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
Вилата на Маркъс +18 EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
Вилата на Маркъс +18 EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
Вилата на Маркъс +18 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
Вилата на Маркъс +18 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
Вилата на Маркъс +18 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 Voting_barВилата на Маркъс +18 Vote_rcap 
Маркъс Колинс
Вилата на Маркъс +18 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 Voting_barВилата на Маркъс +18 Vote_rcap 
Натали Гилбърт
Вилата на Маркъс +18 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 Voting_barВилата на Маркъс +18 Vote_rcap 
Деймън Салватор
Вилата на Маркъс +18 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 Voting_barВилата на Маркъс +18 Vote_rcap 
Стейси Нортман
Вилата на Маркъс +18 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 Voting_barВилата на Маркъс +18 Vote_rcap 
Клаус
Вилата на Маркъс +18 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 Voting_barВилата на Маркъс +18 Vote_rcap 
Томас
Вилата на Маркъс +18 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 Voting_barВилата на Маркъс +18 Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
Вилата на Маркъс +18 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 Voting_barВилата на Маркъс +18 Vote_rcap 
Amber Shane
Вилата на Маркъс +18 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 Voting_barВилата на Маркъс +18 Vote_rcap 
Никол Мур
Вилата на Маркъс +18 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 Voting_barВилата на Маркъс +18 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Вилата на Маркъс +18

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyЧет Апр 05, 2012 8:33 am

Вилата на Маркъс +18 Forest-Home-With-a-Beautiful-View-04


Последната промяна е направена от Маркъс Колинс на Пет Апр 06, 2012 9:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyЧет Апр 05, 2012 9:48 am

Маркъс паркира колата пред къщата и слезе, като изтича, за да отвори на Амбър. Подаде и ръка и й помогна да слезе, като каза:
-Добре дошла в моята малка вила! - след тези думи се усмихна и тръгна към входа. Изключи алармата и включи тази на автомобила. Отвори вратата и пред нея се откри гледката. Той направи знак с ръка и каза:
-Път на дамите! - и след това допълни:
-Които ще бъдат много задоволени.
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyЧет Апр 05, 2012 10:06 am

Амбър огледа с доволна усмивка къщата. Беше влизала в какви ли не огромни вили, дори по-големи и от тази, но тук определено й харесваше много. Тя съблече суичера си и го метна на един диван, като се обърна към него и той видя черната й тениска, която се впиваше в тялото й, а на гърдите й пишеше с големи букви "DISTURBED"
- Тук е страхотно - каза тя и се завъртя, като без да се замисля, разкопча панталона си.
Вървеше бавно към първата врата, която видя, за да огледа какво има нататък. В един момент се спря и се наведе, като свали панталона си и го остави на земята. Красиво оформените бузки на дупето й изпъкнаха, а гледката беше наистина изкушаваща.
Веднага щом се изправи, тя продължи нататък и се скри зад вратата. Имаше няколко спални, но тя не влезе в нито една от тях, а просто свали тениската си и я остави на пода. Беше в красиво черно бельо, различно от това, с което танцуваше, но й седеше все така добре. Обърна се за секунда, за да се обеди, че той я следва, а тя продължи. Влезе в най-голямата спалня, която имаше его огромно легло по средата, постлано с бели меки завивки.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyЧет Апр 05, 2012 5:05 pm

Марк я следваше, но изведнъж изчезна. Докато тя вървеше към спалнята не можа да разбере какво стана, но изведнъж Марк се появи пред нея. Носеше бутилка уйски и две чаши. Усмихна се доволно и каза:
-Харесва ми! - тогава поясни какво:
-Тениската ти. Много добра група! - след като и обясни се доближи. Стоеше на милиметри от Амбър и попита:
-А сега какво ти се прави? - и загледа се един въпросителен поглед, който я изпиваше.. искаше да разбере какво се крие в малката главичка на тази красавица и беше готов да разбере..
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyЧет Апр 05, 2012 8:14 pm

Тя го погледна възмутено и неправи няколко крачки към него. Без да чака някаква покана или позволение, развърза вратовръзката му и я метна на ръба на леглото. Отново се беше взряла в очите му, като започна бавно да разкопчава копчетата на ризата му и чак тогава заговори.
- Знам какво не ми се прави - каза тя сърдито и свали ризата му почти насила - не ми се играят игрички.
Дори не го остави да й отговори. Хвърли се върху него и го събори по гръб на леглото, като палавия й език се завъртя около неговия, а ръцете й вече се намираха на панталона му. Нямаше никакво намерение да го чака да му дойде музата, затова пое нещата под свой контрол. Бързо се отърва от панталона му, като го остави само по бельо. Не й беше нужна музика, за да му припомни танцовите си умения. Започна да извива кръста си, като дупето й започна също да се поклаща и д отърква нежно в слабините му.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyЧет Апр 05, 2012 10:32 pm

Тя усети, че Маркъс отново беше на линия. Стоеше възбуден под нея само по боксерки и каза:
-Добре.. и аз не искам да играя игрички - остави нещата, който бяха в ръцете му и нежно ги плъзна по тялото й, като каза:
-Кажи ми... какво мислиш за моето тяло? - усмихна се доволно и я притисна надолу, като тя усети неговото тяло долепено до своето. Той преглътна и допълни:
-Защото аз изгарям от желание за твоето.. - извъртя се така, че да е отгоре и да поеме контрол и след като започна да слиза с целувки надолу свали сутиена й, след това продължи надолу, като за секунди се заигра с гърдите й. Накрая свали прашките й, като я остави чисто гола пред себе си. Доближи се и я облиза по най-нежното й място, като се заигра с клитора й и се надяваше да я докара до лудост.
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyПет Апр 06, 2012 10:03 am

Амър беше забелязала невероятно красивото му тяло, но нарочно се въздържаше от коментар. Искаше й се поне малко да го притесни или нещо друго, защото не можеше да понася това, че има по-самоуверени хора от нея. Може би това беше нещото, което най-много я привличаше.
Веднага усети как огромното му тяло взе надмощие над нейното крехко и нежно телце. Харесваше решителните мъже, които командват в секса и определено харесваше тяло то му. Ръката й се спусна бавно по гърба му, като се наслади на релефните му мускули, но не за дълго, защото той избяга някъде надолу. Краката й се разтвориха леко, точно както и устните, от които излизаха стонове на удоволствие.
- Не знам за тялото ти - каза тя тежко и се усмихна широко - но езика ти може да ме побърка.
Ръцете й се плъзнаха настрани, като стисна силно чаршафите и изостри извивката на кръста си, като гърдите и коремчето й изпъкнаха нагоре. Те се надигаха силно, защото тя трудно успяваше да си поеме въздух, но това я радваше още повече. Цяла вечер му беше танцувала и го караше да се чувства добре, затова сега беше неин ред.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyПет Апр 06, 2012 10:10 am

Ръцете на Маркъс много внимателно се обвиха около крачетата на Амбър. Тя усети как пръстчетата му се плъзнаха към мястото, което задоволяваше. Много нежно се прилепиха към тялото й и издърпаха на страни и така много внимателно разтвори "устните" й, за да може да я задоволи. Езика му премина по цялата дължина на вагината й, като се спря на клитора й, но след секунди устните му се долепиха отдолу и тя усети колко палаво навлезе в нея. Правеше умели движения и дори да не беше много дълъг можеше да се усети колко на дълбоко влиза. Грапавата повърхност на езичето не се усещаше от навлажняване, но се усещаха движенията и Маркъс искаше да я подлуди от наслада, така както тя го подлуди в клуба. Имаше предчувствие, че това ще е една доста дълга нощ.
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyПет Апр 06, 2012 10:19 am

Първото стенание на Амбър беше доста тихо, но след време не успя да се сдържа. Хвана лицето му и го задърпа нагоре, като сега езика му навлизаше между другите й устни. Целувките им бяха страстни, но тя искаше нещо друго - бързо дръпна надолу боксерките му, като възбудата му се намираше в ръката й, а тя я движеше бавно и нежно. Придърпа го към себе си, като го намести на мястото, което до преди малко задоволяваше, но просто го пусна. Не искаше да го командва. Искаше той да го направи, а и в леглото обичаше тя да се чувства командваната. Много мъже намираха това за перверзно, но тя не намираше нищо лошо в това. Не обичаше еднообразния и скучен секс, а по този начин се освежаваше доста.
- Мисля, че е време, да ми покажеш какво може твоето тяло - каза тя предизвикателно и се отпусна.
По-късно щеше да му подари един танц в скута на голо, но сега искаше да види дали в леглото го биваше толкова, колкото и в свалките.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyПет Апр 06, 2012 10:40 am

Маркъс се усмихна и каза:
-Добре.. ще задействам тялото си! - тогава тя усети как започна да навлиза. В начало главичката му беше в нея, когато езичето му се спусна по гърдите й и нежно започна да си играе със зърната й. Движеше се бавно и продължи да навлиза, като ръцете му решиха да помогнат на езичето му. Стиснаха двете й гърди и ги долепиха една до друга, като той продължи да я задоволява с език и пенис и се надяваше това да и хареса, защото това беше само началото.
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyПет Апр 06, 2012 10:59 am

Амбър само се дразнеше. Искаше й се вече да го усети изцяло и беше наясно, че той само я дразни, за да я накара да си признае колко силно го желае. Тя обаче нямаше да се предаде така лесно. Стъпалата й се прилепиха за стегнатите бузи на задника му и тя го натисна много силно, като възбудата му навлезе докрай в нея.
Тя изстена силно и пръстите й преминаха през косата му, като притиснаха главата му към настръхналите от възбуда зърна на гърдите й. Усещаше го огромен, силен, величествен. Знаеше как да я накара да си го поиска и това я дразнеше, защото можеше да я тормози и друг път, но я и радваше, защото знаеше някои от слабите й места.
Нещата обаче можеха да станат още по-хубави. Имаше силно въздействие над хората, затова не се притесни и просто го обърна под себе си, като наложи нечовешка сила и бързина. Някои хора дори не обръщаха внимание на това, като си обясняваха, че им се е сторило, заради огромната възбуда. Все пак, повечето от тях не вярваха във вампири ... най-вече в разгонени вампири.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyПет Апр 06, 2012 11:05 am

Маркъс усети как тя го натисна докрай. Достойнството на Марк я изпълни, а той просто се притисна в нея. Ръцете й показваха какво желание има тя да задоволява и гърдите й, когато изеднъж позициите се промениха и дори да му направи впечатление реши да остане без коментар. Просто отпусна тялото си, като придърпа гърдите на Амбър към тялото си и започна да я задоволява с езиче. Надяваше се това да и харесва, но имаше и предчувствие, че и харесва. Тогава той пусна гърдите й и спусна ръцете си надолу. Стисна бузките на дупето й, като дори я шляпна лекичко, а после го разтвори и тя усети рязкото навлизане на пениса и пръста му. Беше задоволена едновременно в три дупки, защото езичето му вече се беше натикало в устата й и си играеше с нейното.
Върнете се в началото Go down
Amber Shane

Amber Shane


Брой мнения : 138
Join date : 04.04.2012

Информация за героя
Дарби: Обичайните за вампири – несравнима бързина, слух и въздействие над хората.
Половинка: Маркъс Колинс
Раса: Вампир

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyПет Апр 06, 2012 3:04 pm

Силното стенание на Амбър озвучи цялата къща. Толкова много й хареса, че дори не можа да задържи устните си върху неговите, а се отдръпна, за да освободи звуковете на удоволствие. Тя започна да се движи невероятно бързо, правейки отново онези въртеливи движения в кръста, които той толкова много харесваше.
- След като тези неща са ми така неясни - каза тя престорено и се засмя - ще ми кажеш ли как го искаш?
В този момент се чу някакъв трясък. Амбър се завъртя и видя малко момиченце, което се разхождаше с лятна пижама, а по земята влачеше плюшена маймунка, която държеше за крака. Малката търкаше сънено очичките си и се прозяваше, затова Амбър използва момента и избута Маркас от себе си. Бързо грабна завивката, за да прикрие голите им тела.
- Не ми каза, че имаш дете - каза тя притеснено, гледайки към нея.
Не й пречеше това, че не й беше казал нищо за себе си. Не искаше да знае много, а просто да правят секс, но определено трябваше да й спомене, че има дете в къщата. Щеше да му предложи да отидат някъде другаде или просто да затворят врата, опитвайки се да бъдат по-тихи.
Върнете се в началото Go down
Ramona Quimby
Other
Ramona Quimby


Брой мнения : 29
Join date : 06.04.2012

Информация за героя
Дарби: Усеща от далеч свръхестествените същества. Може да въздейства на всяко същество.
Половинка:
Раса:

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyСъб Апр 07, 2012 12:54 am

Мама отново имаше работа извън града и аз бях много щастлива, защото щях да остана при чичо. Той обаче, не обичаше да си вдига телефона и както много често се случваше напоследък, мама ме остави в дома му и сложи бележка на масичката до вратата.

"Скъпи Марк,
имам работа и не мога да взема Рамона с мен. Надявам се, че не е проблем, че ти я оставям. Ще я взема след 2 дена. Целувки, Дороти."


Тя ме сложи да спя в детската стая, а аз като послушно детенце, заспах веднага и дори не усетих кога си тръгна. Спях си съвсем спокойно, когато чух някой да вика и се изплаших. Трябваше да помогна ... бях си такава. Отидох към спалнята, за да спася момичето, което викаше там, когато видях как чичо Марк я стискаше силно. Виждаше се колко много я боли и не можех да си обясня защо го прави, затова застанах до вратата и загледах. Влачех Теди за крачето, когато той дръпна вратата и тя се тресна. Момичето, което чичо биеше, скочи веднага и се зави и двамата ме погледнаха учудено, а аз разтърках сънено очичките си.
- Какво правитеее? - попитах объркано, а после се сетих какво видях и направих една физиономия, сякаш щях да повърна - иииу, да не би да се целувахте?
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyСъб Апр 07, 2012 1:01 am

Докато правехме неща за възрастни с Амбър усетих, че има и чуждо присъствие, което ни прекъсна, но когато видях Рамона разбрах, че не е чуждо. Взех една от завивките, като я обгърнах около тялото си, като бях гол от кръста нагоре. Доближих се до моята племеничка, като я погледна и попитах:
-Какво правиш тук, Рамона? - и се доближих до нея, като положих нежно ръка на гърба й, а тя издаде звук, който показа че не и хареса гледката. Преглътна и допълни:
-Та.. това е моята племенница - обърнах се към малката и казах:
-Ние.. играехме игри за много.. много възрастни! - след тези думи я погалих по косата и казах:
-Извинявай, че те събудихме.. искаш ли да те заведа до легълцето ти и да ти прочета приказка? - погледнах Амбър и казах:
-След малко се връщам! - усмихнах се и излязохме от стаята, като затворих вратата...
Върнете се в началото Go down
Ramona Quimby
Other
Ramona Quimby


Брой мнения : 29
Join date : 06.04.2012

Информация за героя
Дарби: Усеща от далеч свръхестествените същества. Може да въздейства на всяко същество.
Половинка:
Раса:

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyПон Апр 09, 2012 8:04 am

Хванах чичо за ръчичката и двамата тръгнахме към вратата. Преди да излезем, ся обърнах към каката и й се изплезих. Чичо си беше мой ... и на Еми, а не неин и тя щеше да си седи самичка.
Чичо затвори вратата, а аз се обърнах към него и както си държах Теди, протегнах към чичо Марк малките си ръчички. Той ми се усмихна мило и се наведе, като ме гушна и вдигна във въздуха. Сгуших се в него, като отпуснах главичката си на рамото му и гледах с полуотворени очички, къде отиваме. Беше ми много уморено, но не исках да спинкам, а и не исках да оставям чичо сам с тази кака ... не ми харесваше.
Най-накрая стигнахме до стаята, къде спях, но когато той се опита да ме сложи в леглото, аз увих крачетата си около кръста му, а с ръчичките се държах здраво за вратлето му и нямах никакво намерение да се пускам. Седях като малка пиявичка, заровила муцунка в гърдите му.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyПон Апр 09, 2012 8:24 am

Маркъс видя Рамона и се зачуди, защо малката му племенничка е във вилата, но сега не беше важно това. Чичо Марк заведе Рамона в стаята й, но когато се опита да я остави в легълцето й усети нежната й прегръдка, която не го пускаше. Той се изправи, като я държеше на ръце и каза:
-На някой не му се спи, а ? - замисли се и каза:
-Знаеш ли какво? Чичо ти Марк е помислил за всичко. Тук има различни лакомства, но най-важното! - доближи устни до ушенцето на малката и й прошепна:
-Донесъл съм моята телевизионна игра, на която можем да играем танкчета и патици... искаш ли? Днес ще си играя само с теб.. да забравим за онази какичка. Все едно нищо не се е случвало..
Върнете се в началото Go down
Ramona Quimby
Other
Ramona Quimby


Брой мнения : 29
Join date : 06.04.2012

Информация за героя
Дарби: Усеща от далеч свръхестествените същества. Може да въздейства на всяко същество.
Половинка:
Раса:

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyПон Апр 09, 2012 8:32 am

Усмихнах се доволно и подарих на чичо една много голяма целувка по бузката. Той ме пусна на леглото и босите ми крачета усетиха меките чаршафи, но аз не си легнах, а започнах да скачам върху него. Виках щастливо, а чичо вместо да ми се скара, ми се радваше. Накрая кръстосах крачетата си и седнах върху тях, като го погледнах как изваждаше някаква игра от един шкаф и попитах:
- Чичо Мааарк ... ти защо биеше какичката?
Главата ми се наклони леко на една страна и го загледах любопитно, докато си държах крачетата. Сигурно е била непослушна, но това не обясняваше защо я е целувал. Опитах се да намеря разумно обяснение на нещата, докато си мачках пръстчетата на крачетата и чаках нетърпеливо отговора му.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyПон Апр 09, 2012 8:37 am

Докато се бях навел, за да извадя играта чух въпроса на Рамона. Стреснах се от това, което излезе от устичката на малката и подскочих, като си ударих главата в ръба на леглото. Почесах се притеснено и се опитах да измисля разумен отговор. Направих една физиономия и мозъка ми измисли първо едно нещо, но след това направих едно движение с пръст все едно съм измислил нещо много трудно и казах:
-Ами.. тя беше много.. много непослушна и аз я биех, но понеже на нея не и харесваше това ме целуваше, за да спра! - усмихнах се доволно, че измислих толкова прост отговор и отново се наведох, като извадих играта. Затворих шкафа с крак и тръгнах към Рамона. Поставих странните предмети пред нея, който изглеждаха доста стари и използвани, но не това беше важно. Вързах играта към огромния LCD телевизор и след като я пуснах тя чу старите звуци на Супер Марио, която дискета все още беше вътре. Усмихнах се и попитах:
-Е? Коя игра искаш да играем?
Върнете се в началото Go down
Ramona Quimby
Other
Ramona Quimby


Брой мнения : 29
Join date : 06.04.2012

Информация за героя
Дарби: Усеща от далеч свръхестествените същества. Може да въздейства на всяко същество.
Половинка:
Раса:

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyПон Апр 09, 2012 8:47 am

Отговора обаче, не ме задоволяваше. Намръщих се и скръстих ръцете си пред тялото, като му показах, че съм недоволна. Не бях бебе, не можеше така лесно да ме лъже, а и не трябваше да лъже. Мен винаги ме наказваха за такива неща. А и трябва да е бил много лош, след като каката е плакала и го е целувала, а той не е спрял да я бие.
- На никоя - казах сърдито и се изправих на колене, все още скръстила ръчички пред малкото си телце - аз те видях ... ти не спираше да я пляскаш по дупето, дори и след като тя те целувана - казах с разочарование - толкова лош ли си станал?
Погледа ми стана тъжен и аз отново си седнах на дупето. Ами ако решеше и мен да ме набие, защото не искам да спя. Притесних се ужасно много и млъкнах веднага, защото ме хвана страх. Май трябваше да заспивам.
- А-а-а-аз ... май ще си лягам - казах притеснено и той видя страх в очите ми, докато се отдалечавах бавно от него.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyПон Апр 09, 2012 8:50 am

Доближих се до нея и казах:
-Не.. не.. Миличка.. виж.. - помислих и реших да и кажа истината:
-Аз и каката правехме.. ами нещо за възрастни. На нея и харесваше и на мен ми харесваше. - след като казах това допълних:
-Не я биех, а.. правех едно друго нещо, но това ще ти го обясня, след като вече имаш пълнолетие! - загледах я любопитно и попитах:
-Имаме ли сделка? - и се усмихнах мило..
Върнете се в началото Go down
Ramona Quimby
Other
Ramona Quimby


Брой мнения : 29
Join date : 06.04.2012

Информация за героя
Дарби: Усеща от далеч свръхестествените същества. Може да въздейства на всяко същество.
Половинка:
Раса:

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyПон Апр 09, 2012 8:55 am

Замислих се над думите за чичо и се чуден защо не ми го кажеше сега. Мама ми казваше всичко, но не обичах, когато някой ми кажа, че нещо е само за възрастни. Чак тогава се сетих за какво ми говори и направих една физиономия, която показваше отвращение.
- Да не би да си правихте деца - казах с ужас и започнах да клатя отрицателно глава - не ... чичо, моля те, не искам тя да ми е леля. Не я харесвам.
Бях я видяла само веднъж за 2 минути, но вече не я харесвах. А и не можех да повярвам, че чичо се е оженил, без да ме покани на сватбата, за да му бъда шаферка. Чувствах се обидена, но сега друго беше по-важно. А и не исках тя да бъде мащеха на Еми. Не ставаше за майка ... все още си оцветяваше косата като мен, значи беше малка.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyПон Апр 09, 2012 9:26 am

Засмях се шумно и смехът ми закънтя наоколо. Погледнах Рамона и каза:
-Не-е-е! Не правехме деца.. правехме.. ами.. нещо, което се нарича... джиджи биджди и се прави само след като навършиш пълнолетие. - загледах малката ми племенничка и допълних:
-Виж.. чичо беше с тази какичка само за една вечер. Чичо е много.. много непослушен, но искам да ти кажа нещо! - след тези думи се доближи до Рамона и й каза може би най-съкровената истина, която някога е искал да и каже:
-Ако ще имаш леля искам да ти хареса на теб и.. бих искал да те запозная с едно момиче, което наистина харесвам, но.. - преглътнах и допълних:
-Тя е много млада и не харесва чичо - Маркъс извади една лъжлива усмивка и попита:
-Какво мислиш за червенокоските? - и я загледа любопитно.
Върнете се в началото Go down
Ramona Quimby
Other
Ramona Quimby


Брой мнения : 29
Join date : 06.04.2012

Информация за героя
Дарби: Усеща от далеч свръхестествените същества. Може да въздейства на всяко същество.
Половинка:
Раса:

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyПон Апр 09, 2012 9:38 am

Усмихнах се доволно и се хвърлих на врата му, като го гушнах с много любов. Отдръпнах се бавно от него и му се усмихнах мило, а после имитирах мама.
- Глупчооо - казах нежно точно като не и го погалих по бузката - няма момиче, което да ти устои на тебе.
вирнах брадичката си и направих една доволна физиономия, че толкова добре се бях справила. А и наистина беше така - всички какички се влюбваха в чичо. Мама казваше, че му се лепяха като мухи на мед, макар че не можех да я разбера какво точно се опитваше да каже на тати, но май беше нещо хубаво, защото тате казваше, че му завижда и почваха да се боричкат. Тя обаче, понякога казваше, че чичо си намира прекалено млади какички. И аз винаги си мислех, че чичо трябва да излиза с лелички, но се радвах, когато видях някоя красива кака с дълга коса, а не някоя намусена като мама.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 EmptyПон Апр 09, 2012 9:49 am

Погалих нежно главичката на Рамона и й казах:
-Ох.. същата си като майка си! - след това се усмихнах и допълних:
-Добре.. мисля, че е време за сън! - гледах сериозно и допълних:
-Сега ще видиш ти! - хванах с две ръце леглото и го придърпах към телевизора. Рамона изпищя и се засмя, защото тя беше върху него, а аз я преместих със все легло. Взех джойстика от играта и й го подадох. Седнах на земята, като загледах играта и попитах:
-Все още ли не ти се играе? - извъртях поглед към нея и продължих:
-Защото, ако не ти се играе.. ще трябва да изтърпиш една дълга приказка, която ще ти разкажа преди заспиване! - усмихнах се доволно и тогава се сетих да попитам още нещо:
-Утре не си на училище.. нали?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вилата на Маркъс +18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вилата на Маркъс +18
Върнете се в началото 
Страница 1 от 8Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Сладкия сън на Маркъс +18
» Някъде в града след 5 месеца Елили и Маркъс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Околностите! :: Планината!-
Идете на: