Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 3 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_rcap 
Маркъс Колинс
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 3 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_rcap 
Натали Гилбърт
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 3 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_rcap 
Деймън Салватор
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 3 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_rcap 
Стейси Нортман
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 3 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_rcap 
Клаус
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 3 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_rcap 
Томас
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 3 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 3 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_rcap 
Amber Shane
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 3 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_rcap 
Никол Мур
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 3 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Вилата на Маркъс +18

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyЧет Апр 05, 2012 8:33 am

First topic message reminder :

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Forest-Home-With-a-Beautiful-View-04


Последната промяна е направена от Маркъс Колинс на Пет Апр 06, 2012 9:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyПет Апр 13, 2012 11:56 am

Цялото ми тяло се отпусна, а аз се успокоих наистина много. Дори това, че беше осиновил детето си, а не беше негово, ми изглеждаше страхотно ... да не говорим, в каква добра светлина го поставяше. Надигнах се леко и се приближих максимално към него, като тялото ми се притисна в неговото, а аз се усмихнах много широко.
- Мисля, че си имам - казах тихичко, докато го гледах в очите.
Ръката ми се спусна по врата му, като мина отзад на тила и го придърпа към мен. Впивайки устни в неговите, той можеше да усети как моите се изпънаха в широка усмивка. Не можех по никакъв начин да скрия усмивката си, но и не исках да я крия. Другата ми ръка се спусна по силните ми гърди, а устните ми се преместиха на врата му. Имаше нещо в него, което побъркваше цялото ми тяло и ми се прииска да го целуна и докосна навсякъде. Започнах да го хапя много леко и приятно, а езичето ми оставяше влажни следи по светлата му кожа. Усещах одеколона му, който горчеше на езика ми, но усещането беше странно приятно.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyПет Апр 13, 2012 12:34 pm

Това, че не се притесни от факта за дъщеря ми ме накара да се почувствам добре, а когато ми каза, че мисли, че си има гадже и започна да ме целува доказа това, което си мислех. Двамата бяхме нещо повече от приятели и ни харесваше, аз я харесвах в светлината на младото момиче Чарли, за което не знаех почти нищо, а тя ме харесваше като обикновен човек. Не знаеше нищо за парите ми. Това, което знаеше беше, че имам много сладка племенница и осиновена дъщеря. Вилата и многото автомобили не доказваха нищо за богатството, което притежавах. Докато си мислех за това усетих устните й, които ми доставяха удоволствие и си играеха по вратлето ми. Ръцете ми се плъзнаха по тялото й и я хванаха така, че да я сложа в краката си. Погледнах я в очите и казах:
-Желая те! - надявах се тези думи да и харесат, но от друга страна бяхме на няколко стай разстояние от Рамона и не знаех дали Чарли ще се отпусне след този факт. Преглътнах и започнах да масажирам дупето й, като я държах в себе си и се наслаждавах на целувките й, като за доказателство издавах нежни звуци..
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyПет Апр 13, 2012 1:53 pm

Секунди след като чух думите му, се притиснах максимално към него и се отърках в силното му тяло. Не беше нужно да ми казва, че ме желае, защото можех да го усетя. Движенията му бяха толкова побъркващия, а самия той се беше възбудил толкова много, че просто нямаше начин да не го усетя. Дупето ми започна да прави палави въртеливи движения във скута му, докато ръцете му го мачкаха, а устните ми все още си играеха с врата му. Бях го възседнала и ми се искаше да разкъсам дрехите му, но нещо просто ме спираше. Сложих ръката си на гърдите му, за да се отдръпна от него, но опита ми беше почти неуспешен. Успях да се отдалеча едва два сантиметра, като бях опряла челото си в неговото и дишах тежко, сякаш бях пробягала няколко километра.
- Не сега - казах изморено, но категорично - и не така.
Искаше ми се нещата да се случат малко по-различно, а не можех да бъда напълно откровена с него от сега. Чак тогава ми мина през главата, че може би желаеше само да преспи с мен, но защо не се бях притеснила за това по-рано. Принципно не бях от най-спокойните и самоуверени хора.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyПет Апр 13, 2012 2:00 pm

Стоях притиснал тялото си в нейното и когато тя спря ми се искаше да я сграбча и да я притисна в леглото, но когато чух думите й всичко изчезна от главата ми. Сега исках просто да я задовля и щом тя не искаше просто нямаше да правим нищо. Загледах я в очите и й казах:
-И аз.. и аз искам да стане по-бавно! - след като казах това я целунах нежно и допълних:
-Искам да се получи между нас и не искам да е толкова... ами.. бързо! - усмихнах се и попитах:
-Мадам, Чарли! Кога сте свободна за вечеря? - и гледах любопитно, защото исках да я изведа на една романтична вечеря. Да си прекараме добре и да не е просто секс.. Просто гледах в очите й и знаех, че това ще е началото на нещо повече от приятелство.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyПет Апр 13, 2012 11:47 pm

На лицето ми се появи една четвъртита усмивка, която ме караше да приличам още повече на дете, но не го осъзнавах в момента. Излегнах се спокойно назад, като започнах да си тананикам, гледайки тавана и поклащайки главата си.
- Свободна съм в неделя в 3 - казах лигаво и се засмях, но по учтивата му усмивка забелязах, че чака истински отговор - ами ... в момента не съм много заета, а и да бях, мисля, че щях да се освободя заради теб - казах напълно сериозно, без никаква усмивка, но с леко притеснение.
Все още лежах назад, сякаш нещо ужасно можеше да стане, ако случайно се изправех и се доближах до него. Гледах го от далече. Изглеждаше ми някак ... безопасно. Не се притеснявах толкова от него, отколкото от глупостите, които можеше да роди болната ми главица.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyПет Апр 13, 2012 11:50 pm

Усмихнах се и казах:
-Добре. Неделя в три! - след това се изправих, като застанах прав пред нея и допълних:
-Но да знаеш, че ако ми вържеш тенекия ще те намеря и ще те напляскам! - гледах я сериозно и я посочих, като допълних:
-Ще съм много много лош.. и говоря сериозно! - след тези думи се засмях и допълних:
-Не се закачай с твоето татенце! - не можах да се сдържа и се засмях, но след това допълних:
-Ами.. ако искаш мога да те изведа сега на вечеря, но преди това трябва да заведем Рамона при бавачката, защото днес за малко да подпали къщата. Трябва и контрол.. тя се е метнала на мен.. дива и свободна душа.. обичкам си я като мое детенце! - усмихнах се мило и допълних:
-Та.. днес или в неделя в три?
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyПет Апр 13, 2012 11:57 pm

Направих една замислена физиономия и се усмихнах.
Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Tumblr_lookiritSj1r0665to1_500
- Аммм - измънках уж мислейки, като го хванах и придърпах към мен.
Силното му тяло се разлюля и след секунди се намираше върху моето, но ръцете му бяха отреагирали навреме, като ме защитиха от предвидения сблъсък. Надигнах се към него, за да го целуна и го направих, но веднага се отдръпнах, сякаш съм забравила нещо и се усмихнах лукаво.
- А татенцето ще се погрижи ли после и за мен? - попитах палаво и той усети как едната ръка стисна бузката на невероятно стегнатото му дупе.
Исках просто да го закача малко, но не очаквах точно това. Чак се комплексирах и се зачудих, дали неговото тяло не е по-хубаво от моето. Не бях свикнала с такива ситуации и за това на лицето ми се изписа смущение, но все пак то не можа да прикрие удоволствието от докосването.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 12:01 am

Докато стоях пред нея тя ме придърпа и за по-малко от секунда се намирах отгоре й. Тя ме попита дали ще се погрижа за нея. Усмихнах се и нежно отърках тялото си в нейното, за да усети колко ми е хубаво да съм толкова близо до нея и колко съм възбуден, а след това просто прокарах езиче по вратлето й, докато не стигнах устните й. Погледнах я в очите и казах:
-Татенцето ще се погрижи да си изцяло задоволена! - след тези думи я целунах страстно и палаво, като усетих как езичетата ни се сплетоха, а след това бавно се отдръпнах и след като Чарли стисна палаво моята бузка на дупето аз я хванах за нейното и я изместих нагоре към леглото. Гледах я в очите и допълних:
-Татенцето е готов на всичко за теб.. само трябва да му кажеш къде и кога!
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 12:10 am

Чувствах се ужасно добре и усещах огромното му желание да ме задоволи. Това не можех да усетя с 90% от идиотите, с които бях излизала. Чак сега се замислих за момичетата и се сетих онази малка подробност - бях му споменала, че съм лесбийка. За момент ме напуши на смях, който не можах да сдържа, но не беше гръмък и шумен, а съвсем лек и нежен, които бързо отмина и беше заместен от сериозната ми усмивка.
- Когато ме пожелаеш, където ме заведеш - казах предизвикателно и се сгуших в него.
Отпуснах се в големите му ръце, които се увиха около тялото ми и ме накараха да се почувствам така малка. Бях спала само около 4 часа и сега следвах примера на Рамона, като премигах изморена с очи и показвах желанието ми да ги задържа отворени, но беше абсолютно безуспешно. Само ги изморявах още повече и наистина ми се приискваше да ги затворя. Накрая се предадох, като клепачите ми се спуснаха, а аз издишах тежко. Беше приятно и отпускащо и единственото нещо, което ме дразнеше, беше, че не бях пушила все още. Може би това не ми разрешаваше да се разсъня напълно, но се страхувах, че може да има и обратен ефект. Понякога ме отпускаше и приспиваше, а и не исках да го отблъсквам с тежката миризма на цигарен дим.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 12:16 am

Усмихнах се доволно и казах:
-Ще те заведа навсякъде! - звучеше доста банално, но беше сигурно, че ще го направя. След това просто я загледах и казах:
-Но за днес.. имам специална изненада.. - усмихнах се доволно и се изправи, като хванах малката й ръчичка и я придърпах към себе си. Тогава тялото и се прилепи отново към моето, но този път ръцете ми я обвиха така, че да я хвана нежно за дупето. Повдигнах я на ръце и попитах:
-Скоро редила ли си пъзел? - усмивката ми беше мила и искрена, защото щях да я заведа на място, където не е толкова роматнично, но не е от тъпите срещи облечени със изискани костюми и само някаква скучна вечеря преминала в разговори. Щях да я заведа, за да си наредим пъзел и да ни бъде забавно цял ден..
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 9:35 am

Обърнах се към него, за да го виждам идеално, както и той мен и надигнах едната си вежда, като го гледах с недоразбиране. Какво общо имаха романтичните вечери с пъзели? Явно прекарваше прекалено много време с децата и това започваше да му влияе отрицателно спрямо срещите. Може би той беше детето от двама ни, но се надявах да не е във всичко така, защото бях останала с други впечатления ... много хубави впечатления.
- Предпочитам разходка - казах категорично и го убедих, че съм от онези скучните.
След това се изправих и започнах да обувам маратонките си, които бях свалила, когато той ме качи на леглото. Трябваше да се прибера и да поспя малко, защото щях да го направя още тук, на неговото легло, а това нямаше да е особено хубаво. Ставах и доста раздразнителна, когато съм сънена, а ако някой ме събудеше преди да съм се наспала, можех направо да му издера очите.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 9:50 am

Гледах я любопитно и не разбрах, дали се справих добре с предложението, защото се бях ухилил до уши и това доказваше, че имаше лек тон на шега. Когато Чарли се изправи и си обу маратонките разбрах, че леко се е засегнала, но никога не казвах на някой какво да прави и за това просто застанах пред нея и казах:
-Шегувах се.. - след това я загледах и казах:
-Така де.. ако не искаш да стоиш тук нямам нищо против - ухилих се и допълних:
-Но да знаеш, че ще те потърся много скоро! - издишах и попитах:
-Какво ще кажеш да се разходим и да те изпратя? - и загледах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 9:56 am

Надигнах се, като бях обула едното си краче, а другото беше свито във въздуха и маратонката беше в ръката ми. Слушах го и се подхилквах леко, като честно казано ми беше доста забавно, защото забелязах притеснението му, но не исках да го мъча много, затова бързо щях да го успокоя. Пуснах маратонката и тя падна на земята, а аз се приближих към него подскачайки на един крак, като сложих ръцете си на лицето му и го накарах да ме погледне. Целунах го нежно, за да млъкне, а после се отдръпнах от него с няколко сантиметра и му се усмихнах много мило.
- Имам нужда от сън - казах с усмивка, но сериозно - затова ще си хвана такси, ще се прибера, ще се наспя, а когато решиш ... по възможност довечера, ела и ме вземи. Знаеш къде съм.
Видях как притеснението изчезна от лицето му, затова нежно го погалих с едната си ръка по бузата и го пуснах, като се наведох, за да взема и обуя и другата си маратонка.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 10:05 am

Докато тя се навеждаше ръката ми я хвана за рамото и я приближих, за да я целуна. Усмихнах се доволно и казах:
-Ако искаш можеш да спиш тук. Обещавам, че няма да те притеснявам и... - преглътнах, а след това допълних:
-..няма да спя в едно легло с теб, защото може би ще стигнем до нещо, с което не искаме да избързваме.. - усмивката ми изчезна, за да я целуна отново и допълних:
-Аз го искам.. и ти го искаш, но обещавам, че няма да се натрапвам.. - и след тези думи я пуснах, за да реши какво ще прави, но тогава казах изрично:
-Няма да си викаш такси, защото аз ще те закарам!
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 10:10 am

Изведнъж избухнах в смях и той не разбра какво точно го е причинил, а аз не можах да се спра, за да му кажа. Усещах как не можех да си поема въздух, а определено вече имах нужда от него, защото цялото ми лице почервеняваше и ми ставаше още по-смешно. Най-накрая успях да се успокоя, но само частично и все още смеейки се, казах:
- И ще оставиш малката подпалвачка сама?
Бях се сетила за онзи филм, където едно малко момиче палеше всичко със съзнанието си, а след като ми каза, че Рамона е подпалила къщата сутринта, реших, че сравнението ще е перфектно.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 2:01 pm

След като чух думите й забих. Вярно. Кой щеше да гледа Рамона. Вярно.. тя можеше да се гледа сама, но.. тогава се усмихнах и казах на Чарли:
-Сетих се нещо! - а когато думите излязоха от устата ми момичето пред мен подскочи. Аз се бях ухилил и казах:
-Ще и оставя няколко долара и телефони на пицарии и ще бъде сама в къщи... - след това се замислих и допълних:
-Но за да не помисли, че сме я забравили.. ще и оставя и телефон за бърза връзка с мен. Какво мислиш? Не ставам ли за перфектния родител.. тя ще има филми, пица и пуканки колкото иска.. и няма да има кой да и пее на главата.. може да си организира и купон, а мен няма да ме бърка..
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 6:00 pm

Очите ми се разшириха от притеснение и той го забеляза. Горкото дете ... нищо чудно, че е подпалило къщата. Дори започнах да се притеснявам и за дъщеря му, но не исках да бъда лоша и да му го казвам. Усмихнах се невероятно фалшиво и се надявах да изглежда по-убедително, отколкото го усещах.
- Нека да останем тук - казах, надигайки вежди - по безопасно ще е ... за жените в тази къща.
Събух се отново, като настъпих петите на маратонките и ги изритах настрани. Реших да мисля за нещо по-приятно, като разкопчавах бавно копчетата на дънките си, гледайки право в очите му. Бавно ги смъкнах надолу, като се надупих към леглото, а от горе Марк виждаше сладкото ми дупе в малките ми прашки. Изпраих се с палава усмивка, хванах крайщата на блузата си и вдигнах нагоре. Той премига няколко пъти, но гледката си остана същата - аз и сладкото ми розово бельо с черна дантелка.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 6:17 pm

Усмихнах се доволно и казах:
-Имам идея. - след като повдигнах бавно тениската си останах гол от кръста нагоре. Усмихнах се мило и допълних:
-Какво ще кажеш да се изкъпем и след това просто да се гушкаме в леглото. - след тези думи започнах да разкопчавам дънките си, като се доближих до нея. Не я докосвах с ръце а само с части от тялото си, докато не доближих устни до ушенцето й и й казах:
-Много си секси в това бельо. Иска ми се да докосна всяка част от тялото ти докато ти докосваш моето. - усмивката не слизаше от лицето ми, но панталона слезе от тялото ми. Стоях само по боксерки пред нея и попитах:
-Как мислиш? Харесва ли ти идеята? - и я загледах любопитно, докато премествах ръцете си от моето тяло към нейното. Хванах я за красиво оформеното дупе, като я приближих към себе си и я притиснах в мускулестото си тяло:
-Или искаш да правим нещо друго?
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 6:31 pm

Помогнах му, като притиснах тялото си в неговото и изстенах нежно, докато устните ни се сливаха. Представях си горещата вода и голите ни тела, но тогава ми стана още по-топло, затова предпочетох студена. Още преди да кажа нещо, той ме разкрачи леко и ме вдигна във въздуха. Краката ми се увиха около кръста му, а устните ми не се отместиха от неговите. Ръцете му се плъзнаха нагоре по гърба ми. Бяха големи, силни и ме докосваха невероятно възбуждащо, дори докато сваляха сутиена ми и го захвърляха на пода. Увих ръцете си около врата му, за да се придържам, докато свали и прашките ми, а аз свалих боксерките му, използвайки босите си крачета. Спрях да го целувам по устните и продължих надолу по врата му. Хапах го и ръмжах като малко диво котенце, усещайки как на него това му харесва още повече.
Той тръгна към банята и въпреки, че бях със затворени очи, докато го целувах усетих, че сме там, когато той ме притисна в студената стена, която беше покрита с плочки. Изстенах нежно в ушенцето му и го захапах.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 6:38 pm

Бързо свалихме и останалата част от облеклото ни. Бавно вървях към банята, докато Чарли беше в ръцете ми, а накрая бяхме там. Притиснах я в стената, като завъртях кранчето и топлата вода се разпространи по телата ни. Наслаждавах се на целувките на Чарли по вратлето ми. Стиснах нежно дупето й и я притиснах в себе си, като тя усети колко съм възбуден, но само нежно се отърках, като след това я загледах в очите и попитах:
-Кажи ми.. къде искаш да те измия? - нежно започнах да я облизвам, като слизах надолу, но и на двамата ни беше по-приятно в тази поза и за това се спрях на вратлето й, като накрая използвах пръстчетата и попитах:
-Тук? - докато нежно преминавах между крачетата й.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 6:49 pm

Погледа ми се премрежи от удоволствие и докато очите ми се затваряха, устните ми се разтвориха, като още едно стенание излезе от тях, но доста по-силно от другите. Ръката ми се вдигна нагоре по врата му и пръстите ми преминаха през косата му, придърпвайки го към себе си, за да не спира да целува врата ми. Но пръстите му бяха това, което ме побъркваше. Отново правеше онези движения, които ме докарваха до ръба на сладостта. Беше невероятно странно, но всяко негово докосване ми се виждаше по-хубаво от чуждото.
- Не спирай ... - изстенах нежно, като спуснах и моята ръка надолу, обвивайки с ръка възбудата му - ... моля те ...
Усетих как не просто не спря, а започна да движи ръката си все по-бързо и по-палаво, а стенанията ми започваха да стават все по-чести и по-силни. Чак тогава се сетих, че Рамона беше ужасно близо и реших да го напомня и на него.
- Трябва да сме малки по-тихи - казах тихо, но нямаше особена разлика.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 6:59 pm

Усмихнах се доволно и тя усети как продължих да я галя отдолу, като доближих устни до ушето й и казах:
-Спокойно... водата ще ни заглуши! - след тези думи продължих да движа пръстчетата си, но изведнъж тя усети как навлязох в нея с едно от тях. Езичето ми премина по продължението на вратлето й и накрая впих устни с нейните. Загледах я в очите и допълних:
-Аз няма да спирам.. но и ти не спирай! - след това тя усети колко по-възбуден съм и пулсиращото ми достойнство в ръката й, което показваше желанието ми да съм в близост до нея. В близост, която може би ще ни свърже в едно. Водата се стичаше по телата ни, а аз се притиснах в нея и тя усети разликата в температурата около нея. Целунах я отново и се надявах да и харесва това, което правехме, защото не исках да спираме..
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 8:22 pm

Челото ми се набръчка, но това беше знак на удоволствие. Прииска ми се да слеем телата си, но беше прекалено късно за това, защото удоволствието нарастваше с всяка секунда и вече усещах как ще се предам. Краката ми започнаха да треперят, движенията ми на ръката станаха напълно не ритмични и бавни, а тялото ми претрепна.
Усетих как се изчервих от срам, че щях да приключа удоволствието ни толкова рано, но още преди да успее да го види, аз прехапах долната му устна и изстенах силно. Краката ми започнаха да треперят, мястото между тях да се навлажнява все повече, а погледа ми да се замъглява. Побъркващата тръпка от това, че съм с него, ме беше побъркала до толкова, че ме бе довела до оргазъм почти веднага. Най-накрая пуснах устната му, но все още стенеща и трептяща от удоволствие, се отпуснах назад и отново оголих вратлето си, като усетих устните му по него.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 8:40 pm

Усетих това, което исках. Аз имах власт над нея. Аз я докарах до точката на удоволствие за броени секунди, само защото знаех колко и харесва да я докосвам там. Бавно й помогнах да отлепи тялото си от моето, но устните ми не спираха да обсипват вратлето й с целувки. Накрая просто я погледнах в очите и й казах:
-Видя ли.. бяхме достатъчно тихи. - след като подчертах този факт продължих да я целувам, като се спусках бавно надолу и достигнах гърдите й. Бяха много добре оформени за възрастта й. Побрах ги в шепите си, като ги долепих една до друга и нежно започнах да си играя с тях, като езичето ми доставяше удоволствие върху зърната й. Усещах възбудата й не само заради това, колко е мокра, а и заради изпъкналите й зърна. Погледнах я в очите и реших да спра да я дразня с движенията си. Бавно взех слушалката на душа, като го доближих към нас и тя усети струята, която започна да се забива в телата ни. Усмивката стоеше на лицето ми, а аз попитах:
-Готова ли си да бъдеш измита навсякъде? - без да чакам отговор започнах да слизам надолу. Накрая стоях на колене пред нея и целувах стомахчето й. Душът забиваше струйте вода в дупето й. Бавно преминах по клиторчето й с език, докато ръката ми насочи слушалката така, че водата да изблика нагоре, като фонтан и да я задоволява отдолу.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 9:20 pm

- Ужасен си - казах тихичко и се засмях притеснени.
Това също ми беше хубаво, но ми бе някак неудобно да сме в това положение, затова се отдръпнах леко от него и го накарах да се изправи. Имаше моменти, в които се чувствах притеснена от голотата си и този беше точно такъв, затова гледах да се изкъпя по-бързо и да си легна. Взех душа от ръцете му и започнах да поливам тялото си с топла вода, но той веднага намери с какво друго да се занимава - беше взел една мека гъба, от която се стичаше пяна и нежно преминаваше с нея по тялото ми. Безуспешно се опитах да прикрия удоволствието си, затова накрая излязох от банята, като бях цялата в пяна, увих се с кърпата и буквално избягах с думите "Изкъпах се!"
Не дочаках отговора му, а затворих вратата. Това ме подсети за един от любимите ми филми (Мъже с токчета) и се почувствах като пълна идиотка, но вече го бях направила.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вилата на Маркъс +18
Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Сладкия сън на Маркъс +18
» Някъде в града след 5 месеца Елили и Маркъс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Околностите! :: Планината!-
Идете на: