Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 7 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_rcap 
Маркъс Колинс
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 7 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_rcap 
Натали Гилбърт
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 7 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_rcap 
Деймън Салватор
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 7 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_rcap 
Стейси Нортман
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 7 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_rcap 
Клаус
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 7 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_rcap 
Томас
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 7 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 7 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_rcap 
Amber Shane
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 7 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_rcap 
Никол Мур
Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 7 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Вилата на Маркъс +18

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyЧет Апр 05, 2012 8:33 am

First topic message reminder :

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Forest-Home-With-a-Beautiful-View-04


Последната промяна е направена от Маркъс Колинс на Пет Апр 06, 2012 9:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyПон Апр 16, 2012 2:57 pm

Маркъс се усмихна и гледаше как хубавото телце на Амбър се отдалечаваше. Той се провикна след нея:
-Ще ми липсваш! - след тези думи видя как тя излезе. Маркъс се доближи до прозореца и гледаше как слънчицето му си заминаваше, а накрая просто остана на прозореца, като гледаше как таксито се скри зад ъгъла. Излегна се на леглото. Загледа тавана и без да се замисля ръката ми постави прашките на носът си. Вдиша тежко аромата от прашките и след това затвори очи. Усмихна се доволно и си каза сам на себе си:
-Ще ми липсваш слънчице.
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyНед Май 06, 2012 10:20 pm

Плъзнах ръцете си по неговите и ги притиснах малко по-силно,усмихвайки се. целувах вратът му ,докато слушах предложенията му и издавах звуци ,изразяващи съгласие.
- Нека вървим тогава.. няма да те карам да чакаш повече. - подсмихнах се. Заведох го до лимузината ,където се настанихме удобно. Седнах в него и започнах да го целувам страстно,ненаситно. Тези устни така ми липсваха.. това тяло.. самият той. Ръцете ми преминаха надолу по тялото му и се спряха на неговият приятел. Движенията ми бяха леки,но той усещаше всичко през панталоните. Щом шофьора ни закара на мястото излязохме на бързо от лимото. Веднага започнах да го целувам,още по-страстно и диво,едвам се добрахме до вратата и отне доста време докато влезем,но щом това стана продължих с целувките. Започнах бързо да разкопчавам ризата му,докато се изкачвахме по стълбите. Не спирахме дори за да поемем дъх. Докато той ме събличаше аз му помогнах. Затръшнах вратата зад нас и го притиснах в нея със същите страстни целувки,който преминаваха и по вратът му.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyНед Май 06, 2012 10:32 pm

Всичко стана доста бързо и сигурно страстта беше виновна за това. Просто изчезнахме от Бала и се озовахме във Вилата ми. Докато стигнем до стаята аз бях гол до половината и тя можеше да усети вече колко е поддържано тялото ми, а аз.. за секунди я оставих по бельо, след като свалих тази красива рокля, но сега.. гледката ми харесваше повече, а заради игривите и движения в колата бях надървен. Усмихнах се доволно, когато влизахме в стаята, но щом ме притисна до вратата ръцете ми я погалиха по тялото и нежно хванаха дупето й. Погледнах я в очите и казах:
-Желая те.. искам да те чукам, докато не можеш да събереш мислите си от невероятен секс..
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyНед Май 06, 2012 10:47 pm

- Давай.. твоя съм тази нощ.. и всяка следваща в която ме поискаш.. - прошепнах му,а след това отново впих устни в неговите. Тръгнахме към леглото,без да прекъсваме целувките ,докато и двамата не паднахме. Ръцете ми разкопчаха панталона му, и свалиха всичко останало от него. Ръцете ми преминаха по тялото му,бе като на някой бог. застанах върху него и започнах да го заспивам със страстни целувки,оставяйки и по някоя друга смучка.
- Сега.. мирувай.. аз ще си поиграя.. - прошепнах му,а след това устните ми започнаха да целуват всяка част от тялото му. Когато стигнах до коремът,целувките станаха малко по-бавни,за да го накарам да по чака известно време. Дамите задоволяваха мъжете по всякакъв начин.. аз определено смятах да направя същото. Върхът на езикът ми започна умело да си играе с голямото му приятелче ,докато не забързах малко темпото. Включих и ръката си,която следваше езикът ми,а накрая включих и засмуквания. Езикът ми си играеше,извиваше се ,а ръката ми още по-нежно го следваше. След известно време отново тръгнах нагоре с целувки.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyНед Май 06, 2012 10:55 pm

Всичко беше хубаво.. целувките.. нежните й смучки, но.. когато се заигра с малкия Маркъс просто стана прекрасно.. Прегънах и се отпуснах, като дишането ми се учести, докато тя не се покатери обратно нагоре по тялото ми и не впи устни в моите. Усмихнах се и казах:
-Това беше.. неочаквано... много малко жени биха го направили.. но сега.. ти не мърдай! Мой ред е.. - обърнах нещата, като вече аз бях отгоре. Целувките ми започнаха от сливане на устните й с нейните. Бавно започнах да слизам надолу, като я целувах по вратлето и й оставих няколко смучки. Достигнах и гърдите й. Стиснах ги, като ги притиснах една в друга и зърната й изпъканаха, за да ги осмуча. Продължих надолу, като накрая се намирах между краката й. Преминах с езика си по вагината й, като след това бавно я хванах с ръце за дупето. Започнах да се движа, като накрая тя усети как езика ми бавно навлезе в нея. Започнах да правя кръгови движения с него, но след секунда спрях. Отдръпнах се, за да мога да дам път на две от пръстчетата си. Навлизах в нея с пръстчета, докато езичето ми преминаваше с грапавата част по клитора й и се надявах това да е.. нещо, което ще и хареса.
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyНед Май 06, 2012 11:09 pm

- За теб всичко бих направила.. красавецо. - прошепнах едвам,едвам защото вече бях наистина страшно възбудена. Исках го,повече от всичко. Когато се заигра с гърдите ми ръката ми започна нежно да преминава през косите му,галейки ги. Тялото ми едвам си намираше място..така бе винаги когато устните му шареха из него. Когато стигна до долу изстенах силно,а цялото ми тяло настръхна. Когато включи и пръсти стенанията ми станаха още по-силни,а тялото ми като че ли пламна от страст. След известно време го повдигнах към себе си и впих жадно устни в неговите.
- Искам те.. - прошепнах след това,а устните ми не спираха да го целуват,така в сякаш никога повече нямаше да го правят.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyНед Май 06, 2012 11:12 pm

Усмихнах се и казах:
-И аз те искам.. - след това тя усети как се отърках в нея и само я дразнех. Целунах я, като допълних:
-И .. ще ме имаш - с едно рязко движение натиках целия си пенис в нея, а ръцете ми се спряха на гърдите й. Притиснах тяло в нейното и започнах да се движа. Докато навлизах тя усети как ръцете ми мачкаха меките й гърди, а аз просто казах:
-Желая те.. и искам да изпълня всяко твое желание, за да .. правим.. най.. невероятния.. секс.. - след тези думи започнах да целувам вратлето й и.. всичко ставаше все по-страстно..
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyПон Май 07, 2012 8:07 am

- О,Марк! - извиках силно щом го усетих в себе си. Тялото ми започна да се извива под неговото,правейки въртеливи и по някой път резки движения. устните ми затърсиха неговите и щом ги намериха започнах със сладки френски целувки. Не останах за дълго отдолу. Докато беше още в мен се преобърнахме.Наведох се надолу,за да го целуна още веднъж. Хванах нежно ръцете му и ги притиснах към гърдите си,усмихвайки с,а въртеливите ми движения не спираха да се засилват.
- Да не мислиш..че ще останем само на леглото.. - целунах го още веднъж и докато се бе усетил,вече бях седнала на една от масите със скръстени ръце ръце,чакайки го. Избягах му така нарочно,за да може след това страстта да е още по-голяма.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyПон Май 07, 2012 9:04 am

Бавно се изправих. В началото бях подпрян само на лактите си. Загледах я и казах:
-Мислех си, че умираш да ме имаш.. - след тези думи се усмихнах. Загледах я и й казах:
-Шарлот.. погали се.. погали се пред мен.. докато гледаш голото ми тяло.. искам да те видя как се самозадоволяваш.. - след тези думи преглътнах и допълних:
-Покажи ми най-нежната част от тялото си.. покажи колко палава можеш да бъдеш! - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Или.. искаш да дойда аз и да те задоволя? - като бавно се изправих в седнало положение на края на леглото. Преглътнах и зачаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyПон Май 07, 2012 7:58 pm

Естествено,че го исках,но и в същото време обичах да играя игри. Поклащах глава усмихнато,докато слушах желанията му,погледнах двата стола срещу себе си и с поглед ги преместих. Разкрачих краката си,облягайки ги на тях и го погледнах. Една от ръцете ми започна да се спуска надолу към гърдите,а другата започна да гали долу.Очите ми не слизаха от неговите,както и от тялото му. Съвсем леко масажирах зърната си,а с другата ръка проникнах с два пръста и изстенах доста звучно. И двете ми ръце палаво се заиграха ,това доста ме забавляваше,но щеше да ми е по-забавно и той да се присъедини.
- Винаги можеш да се присъединиш,ми аморе - простенах палаво,докато очите ми шареха из тялото му.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyПон Май 07, 2012 8:29 pm

Усмихнах се доволно. Бавно се изправих, като направих няколко крачки и застанах точно пред нея. Преглътнах и казах:
-Искам да се присъединя, но по-хубаво ми е да гледам как ме желаеш.. да ме искаш и желанието ти да се усилва още повече.. - след като стоях пред нея бавно започнах да слизам надолу и тя го усети. Езичето ми се заигра по тялото й и дори се впи в клиторчето й. Играех си с него, докато тя продължаваше да се гали сама. Аз я погледнах в очите и казах:
-Не спирай.. искам да те чуя как крещиш от края на удоволствието..
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyПон Май 07, 2012 9:04 pm

Когато се приближи до мен като че ли нещо ме жегна. Ужасен прилив на страст,които ме накара все повече и повече да се заигравам със себе си,докато той стоеше пред мен,бих му се нахвърлила,но щом желаеше друго щеше да го получи. Извиках силно щом усетих езика му,но пръстите ми на престанаха да се движат. Легнах на масата и продължих да прониквам все повече и повече,докато тялото ми се гънеше от заливащите ме вълни страст. Виковете ми не закъсняха. Когато краят дойде с невероятна скорост приклещих Марк към стената. Дишането ми бе учестено,а очите ми се впиваха в неговите. бях точно до гръдният му кош. Повдигнах се на пръсти и започнах да го целувам пламенно,полудяло. Притиснах го с тялото си към стената,а ръцете ми галеха тялото му.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyПон Май 07, 2012 9:14 pm

Усмихнах се и казах:
-Хареса ти! - не беше въпрос, защото знаех, че и хареса. Загледах я и допълних:
-Ти изпълнява желанията ми.. сега е твой ред.. аз ще изпълнявам твоите.. какво искаш да направя, за да задоволя изпълненото ти с перверзни мисли съзнание. - целунах я по вратлето и допълних:
-Само кажи.. и ще направя каквото пожелаеш!
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyПон Май 07, 2012 9:27 pm

- Почакай ме тук.. - казах с палав тон и целунах вратът му,а след това и устните. Отидох до банята където имаше огромна вана и много ароматни свещи. Запалих няколко,а след това посипах аромати и пияна във ваната. Минах през другия коридор и от кухнята взех ягоди.. доста сметана,шоколад и една от бутилките с шампанско,които бях донесла. Сложих я лед,подредих две чаши до ягодите и сметаната и влязох във ваната.
- Марк.. - повиках го с нежен тон. - Ела.. започна да ми липсваш.. - никога не съм се държала така с някой мъж,още по-малко изпитвала подобни желания. Когато дойде се подсмихнах.
- Няма да ми откажеш.. нали?
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyПон Май 07, 2012 9:47 pm

Отидох към банята и когато влязох се облегнах на касата на вратата:
-Да ти откажа ли? Хах.. - след тези думи се доближавах бавно и започнах да говоря:
-С удоволствие ще ти разтрия... ами.. - спрях се точно до нея. Бях до ваната и отидох от към страната, на главата й. Тя можеше да види голото ми тяло отдолу, но повече ми харесваше, че пениса ми е на нивото на очите й. Загледах я и допълних:
-Та.. с какво да ти помогна? Или по-скоро.. как ме желаете сервиран във ваната - и й намигнах.
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyПон Май 07, 2012 10:12 pm

- С удоволствие.. така ли красавецо.. - казах палаво и едната ми ръка се уви около гърбът му придърпвайки го още по-близо,както и неговото приятелче. Погледнах го,а след това погледнах очите му.
- Защо просто не дойдеш и не ми покажеш какво можеш.. измори ме.. карай ме да викам за още. - казах малко след това,а ръката ми леко премина по пенисът му. - Направи с мен каквото искаш,а аз ще те следвам. - дръпнах го към себе си и той падна във ваната върху мен. Прокарах ръка през косата му.
- Както казах твоя съм тази нощ..
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyПон Май 07, 2012 10:53 pm

Шарлот ме издърпа във ваната и това беше.. което исках да чуя. Без да чакам разрешение просто слях устни с нейните и докато езичето ми си играеше с нейното и я разсейваше тя усети как пениса ми бавно и нежно навлезе в нея. Ръцете ми се плъзнаха по тялото й и обвиха гърдите й. Започнах да ги мачкам, докато бавно задвижвах таза си и казах:
-Викай колкото искаш.. аз ще.. - целунах я и тя усети как забързвам, като се приближавах към най-бързата скорост за един нормален човек.. тях да я накарам да иска още, но това беше още началото. Просто допълних:
-те накарам да го направиш.. - и впих устни във вратлето й оставяйки няколко смучки.
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyПон Май 07, 2012 11:07 pm

Целувките му бяха толкова примамливи и замайващи,че направо се чудех къде ли събира сърцата на момичетата,които се влюбваха в него. Цялото ми тяло настръхна когато го усетих в себе си отново. Моето тяло също започна да се движи,а ноктите ми оставяха малко след по гърбът му,докато устните ми целуваха вратът и шията му,така в сякаш го целувах за първи път.
- O,Марк! - простенах силно,когато забърза още повече,а тялото ми се извиваше така,че да може да прониква все по-дълбоко и по-дълбоко. Повдигнах брадичката му,така че да погледне очите ми,а след това го целунах нежно и бавно,но не спирах да извивам тялото си. Едвам си поемах дъх,но така най-ми харесваше. Виках името му,тялото ми се сгушваше в неговото докато той проникваше все повече и повече. Тялото ми се въртеше ту бавно,ту по-бързо докато устните ми го заспиваха с нежни целувки.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyПон Май 07, 2012 11:22 pm

Тогава тя го усети.. Движеше се бързо, грубо и мощно. Искаше да я накара да усеща толкова болка, че да изпитва удоволствие.. Той беше груб, но не защото искаше да я нарани, а за да я накара да го запомни.. и да и хареса.. да вика.. да вика заради него. Устните му се сляха с нейните и след секунда тя усети как ръцете му се плъзнаха към дупето й. Нежно го стисна и го притисна към себе си, така че да навлиза в нея докрай. Голямото му достойнство навлизаше в нея и може би тя щеше да го усети колко е навътре в нея, но.. той просто сливаше тялото си с нейното и чувството беше неуписуемо, но когато стисна дупето й и й помогна с движенията той усети онова нещо.. знака, че скоро може би ще свърши, но това не го спря. Устните му обвиха едното зърно на гърдата й и езичето му се заигра с него, докато другата част от тялото му я подлудяваше. Смеси грубост и нежност и беше сигурен, че тялото и се побърква от различни емоции.
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyПон Май 07, 2012 11:40 pm

Болката се сливаше с не усещано до сега удоволствие. Не сдържах виковете си.. той ме подлудяваше. Бе невероятно как можеше да ме накара да треперя в ръцете му,да шепна,че искам още и още. Не смятах,че би влязъл под кожата ми чак до толкова. Изохках силно от удоволствие щом палавият му език се заигра с едно от зърната ми,едвам си намирах място във ваната..Неговата страст и грубост караха тялото ми да полудява от страст.Пристиснах тялото му съвсем леко към моето а другата ми ръка нежно галеше косите му.. никога не съм била чак толкова нежна с някого,но чувствата,които той ми показваше бяха толкова различни и изпепеляващи,че всичко вече ме учудваше. устните ми започнаха да целуват брадичката му,а след това тръгнаха надолу,стигайки почти до гръдния кош.. тази нощ бе страхотен подарък за утрешният ми рожден ден. Не че щях да го празнувам.. но определено щях да го запомня.
- Невероятен си.. знаеш ли ? - изстенах тихо в ушето му,а след това ръцете ми започнаха да галят гърбът му,докато не стигнаха до стегнатото му дупе. Подсмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyПон Май 07, 2012 11:57 pm

Стиснах силно дупето й. Продължих да я движа и дори се опитвах да навляза по-навътре дори и да беше невъзможно. Тя усети как я притиснах в себе си много силно и от движението можеше да усети и нещо друго. Нещо в тялото й, което се разтече. Свърших и спермата ми се разпространи в нея, но това.. беше просто началото. Вместо да направя като всички други задоволени мъже и да спра аз продължих. Продължих да навлизам в нея, като тя усещаше как тялото ми се отъркваше в клитора й и се надявах това да е достатъчно, за да я накарам да свърши. Езичето ми продължаваше с онези палави движения, устните ми засмукваха зърното, а от време на време ги сменях, за да усети как задоволявам и гърдите й/
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyВто Май 08, 2012 7:27 am

Дишането ми бе по-учестено от всякога,а сърцето ми биеше толкова силно,че имах чувството,че ще изскочи.
- Господи.. не спирай! - изстенах силно докато пристисках тялото си в неговото. Отново застанах отгоре,а тялото ми се намести така,че да може да прониква още малко по-навътре. Поставих ръцете му върху гърдите си и ги пристиснах силно,можеше да си играе с тях колкото си пожелае. Наведох се към него,за да мога и да го целувам,а тялото ми продължи да се вие и превива.
След известно време той отново бе отгоре,а въпреки,че не исках това точно сега и аз също достигнах края. Отпуснах се във ваната,а дишането ми все още не бе нормално. Погледнах Марк и се подсмихнах.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyВто Май 08, 2012 1:09 pm

Бавно забавих движението си и накрая спрях. Погледнах я в очите и й казах:
-Това беше.. забавно.. - след което издишах и допълних:
-Ами.. искаш ли да.. се преместим някъде на по удобно и.. - целунах я, а след това допълних:
-да продължим, докато не можем да се движим или искаш да си починем и да.. продължим утре? - усмихнах се доволно, като допълних:
-Така де.. след като си починем..
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyВто Май 08, 2012 7:18 pm

-Нека да не бързаме.. а пък и сутрешният секс е най-хубав. - прошепнах му нежно,а след това се усмихнах. Погалих бузата му леко и след това и двамата излязохме от ваната. Докато той се подсушаваше,стоях до прозореца и наблюдавах хубавата гледка докато капчиците вода се стичаха по мен. Взех кърпата,която той ми подаде и се подсуших набързо. Облякох само бельото си и легнах от едната страна,чакайки го също да легне. Щом го направи се приближих до него и поставих глава на гръдният му кош. Потопих една ягода в сметана и му я подадох,а след това отново положих глава върху гръдният му кош, съвсем леко целунах лявата страна ,там където биеше сърцето му.
- Невероятно е.. как пускаш една почти непозната обратно в живота си.. - казах по едно време. Не бях разказвала историята си,не цялата.
- Каза че имаш осиновена дъщеря.. бих искала да се запозная с нея някой ден. - погледнах го и се усмихнах. - Аз.. също имах дъщеря.. преди да стана вампир. - той щеше да бъде първият,който знаеше за това. Не говорех за миналото си,но тъй като бе единственият човек на когото му пука за мен имаше право да знае. - Беше малка и красива,като кукла.. но щом ме превърнаха във вампир всички смятаха,че съм мъртва и не можех да се върна,за да я взема. Така и не знам какво се е случило с нея. Имаш едно малко съкровище.. не се отказвай от него ,никога.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 EmptyВто Май 08, 2012 10:14 pm

Усмихнах се и казах:
-Ами.. впрочем.. ще се радвам да се запознаеш с дъщеря ми и племенницата ми.. - след това я погледнах и допълних:
-Така де.. и може би с Амбър.. - след тези думи преглътнах и допълних:
-Тя е.. стриптизьорка, която.. харесвам.. знам.. знам.. в момента правихме секс, но пък.. все още не знаем с нея какво изпитваме един към друг.. така де.. разказвам ти за себе си.. това е добре.. - издишах и допълних:
-Разкажи ми.. искам да знам повече за семейството ти и.. нямам нищо против да ме харесваш..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вилата на Маркъс +18
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Сладкия сън на Маркъс +18
» Някъде в града след 5 месеца Елили и Маркъс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Околностите! :: Планината!-
Идете на: