Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 8 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_rcap 
Маркъс Колинс
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 8 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_rcap 
Натали Гилбърт
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 8 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_rcap 
Деймън Салватор
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 8 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_rcap 
Стейси Нортман
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 8 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_rcap 
Клаус
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 8 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_rcap 
Томас
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 8 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 8 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_rcap 
Amber Shane
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 8 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_rcap 
Никол Мур
Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_lcapВилата на Маркъс +18 - Page 8 Voting_barВилата на Маркъс +18 - Page 8 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Вилата на Маркъс +18

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyЧет Апр 05, 2012 8:33 am

First topic message reminder :

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Forest-Home-With-a-Beautiful-View-04


Последната промяна е направена от Маркъс Колинс на Пет Апр 06, 2012 9:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyВто Май 08, 2012 10:28 pm

Сбутах го и се засмях.
- Сигурно е красива.. щом е привлякла така вниманието ти.. - прошепнах леко замислено,а след това легнах на една от възглавниците. Ощипах го леко,щом намекна,че го харесвам.
- Може ида не те харесвам.. а може и да те харесвам.. -няма никакво значение.. в същност. - засмях се леко. Не исках да му бъда в тежест,таак че подобна лъжа би спасила положението.След това си припомних Клаус.. ако не бе той сега на дали щяхме да си говорим толкова сладко.
- По онова време.. в което живеех,не бе много хубаво да имаш дете от друг мъж без да си женена..за това се преместихме в друго населено място където се запознах с Клаус.. той е един от Древните вампири.. а останалите от семейството му са другите древни.. - въздъхнах. Опитах се да си припомня лицето на малкото ми момиченце,но времето бе успяло да го заличи толкова много.
- Клаус и Брат му ми обръщах доста внимание и все пак аз обикнах повече Клаус.. което накара двамата братя да враждуват. Майка им бе вещица.. и реши да използва моята кръв,за създаването на първите вампири. Цялата кръв.. Трябваше да съм мъртва. - облегнах главата си върху едната ръка и го погледнах. - Майка им,Естер,ме отвлече. Вече бе превърнала мъжът си и той скришом ми даде от своята кръв,защото смяташе,че не е редно някой да умира заради семейството му. Захвърли тялото ми в една гора,далеч от селото. Преди това ми бе забранил да се връщам.. - погледът ми бе замислен,някак си отвеян,като че ли отново бях там. - От този ден нататък бях играчка за всеки срещнат човек или същество.. затворих се.. и до ден днешен не допускам никого. Освен теб.. - очите ми попаднаха върху неговите. - Сега.. сега Клаус отново ме има за играчка,а ако не се подчинявам е възможно да бъда убита. страхотен живот..а ?
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyЧет Май 10, 2012 7:58 am

Погледнах я и казах:
-Ами.. аз? - след това се усмихнах и допълних:
-Имам дете, което дори не е мое... сестра ми има страхотна дъщеря. Изнасилих.. така де.. не беше много грубо, но не беше и много по нейно желание.. сякаш не аз движех тялото си.. и имам моменти.. просто изключвам. Нещо вътре в мен ме контролира и когато се събудя гледката е ужасна. Виждам само разруха и знам че аз съм го направил.. - след тези думи преглътнах и допълних:
-И знам че ми е харесало да унищожавам наред.. това е нещо като.. хълк. Онзи големия зеления.. от комиксите на марвел.
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyЧет Май 10, 2012 8:20 am

Приближих се отново малко до него и хванах ръката му.
- Сигурна съм,че твоето момиченце е най-голямата сладурана на земята.. дори да не е твоя със сигурност те обожава. - погалих леко едната му буза. Разбирах го до някъде. И при мен е имало моменти в който съм убивала наред,но поне знаех какво правя.. осъзнавах го и просто не можех да контролирам гневът си или пък желанието за кръв.
- Колкото до другото.. не си виновен че в теб има демон.. самият ти не си толкова лош.. Не се обвинявай за нещо,което не можеш да контролираш.. моля те. - подсмихнах се,а след това целунах челото му леко.
- Демонът в теб.. се появява само в определени моменти? Ако желаеш може а се опитам да измисля нещо за да ти помогна някак..
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyНед Май 13, 2012 7:45 pm

Погледнах я и казах:
-Не.. така ми е добре.. аз съм като... бомба със закъснител.. - след тези думи я погледнах и допълних:
-Така де.. зарежи тази тема.. - след тези думи се усмихнах и направо попитах:
-Ти все още обичаш този.. Клаус.. нали? - и я загледах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyНед Май 13, 2012 7:54 pm

Направих леко недоволна физиономия при спомена за Клаус.
- Не мисля.. - казах и легнах на възглавницата,а погледът ми отново започна да се рее на някъде. - Обичах го толкова много време,че.. вече не си струва разбираш ли.. онази любов остана в онова време когато и двамата бяхме различни. - онова време не ми липсваше. Липсваше ми само и единствено моята Мери.
- Лошото е.. че така и не се научих да обичам отново.. никой до сега не е успял да раздвижи нещо в мен.. а пък и никой не се е опитвал. - след това отново легнах на една страна към него. - Лошото е.. че щом той умре и аз умирам.. свързани сме чрез магията на майка му.. а в момента съставяме план за неговата смърт.. Но да не мислим за смърт в навечерието на рождения ми ден - осъзнавах колко зловещо звучеше това. Но определено вече нямаше надежда да срещна някой които просто да ме обича. Без извинения и без увъртания. - Ами.. тази Амбър.. какво ще ми кажеш за нея?
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyНед Май 13, 2012 8:01 pm

Усмихнах се и казах:
-Тя е прекрасна.. бих казал.. че не би ме ревнувала, защото аз не я ревнувам, а в същото време се искаме един за друг.. - преглътнах и допълних:
-Просто.. не мисля, че тя иска да имаме връзка както аз искам. .дори .. тя се грижи за малката, докато аз бях тук и.. ох.. не знам.. обичам я, но не мисля че тя ме обича.. така де.. не мисля, че ще ми прости това че не споменах, че имам дъщеря, а тя не обича децата и.. ох.. - погледнах Шарлот и допълних:
-Страх ме е да не я загубя..
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyНед Май 13, 2012 8:07 pm

Докато го слушах все едно слушах историята ни с Клаус. Не че ние завършихме добре,но пък те двамата можеха да се справят.
- Никоя жена не се грижи ей така за чуждо дете. - казах и се изкикотих тихо. - Мисля си,че просто я е страх да признае чувствата си,а пък и щом не обича деца сигурно е стресната. - след толкова много години връзките ми бяха почти ясни,както и хората. Всичко бе просто,но те го правеха сложно.
- Бори се за нея и не се отказвай,щом я обичаш толкова.. Клаус се отказа от мен.. и виждаш резултата. Никой не е щастлив така. Няма да я загубиш,сигурна съм.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyНед Май 13, 2012 8:21 pm

Погледнах я и казах:
-Знам.. това между нас беше секс, който ни припомни старите времена.. така че.. не вярвам това да ни засегне, но.. - погледнах я и допълних:
-Мога да ви запозная и да видиш, че е приятен човек... - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Ако е човек.. - издишах и просто попитах:
-Впрочем..пила ли си скоро кръв или там.. каквото и да правите? - след това се усмихнах и допълних:
-Така де.. поне разбрах, че е хубаво.
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyНед Май 13, 2012 8:31 pm

- Сигурна съм че е,щом толкова си хлътнал по нея. - казах закачливо и се засмях. Вече започвах да се чудя дали исках Клаус да умре или просто да го боли,заради това че ме изостави.Заради него бях.. замръзнала във времето,заради него преминах през какво ли не за нищо..
- Скоро не.. - промълвих след това замислено. - По някой път несъзнателно потискам глада.. Но ако пиеш от някой,които обичаш или харесваш и той усеща удоволствието,ако си достатъчно опит ,за да направиш така.- обясних леко замотано,но бях сигурна,че ме е разбрал.
- Да не си помислил да правиш нещо шантаво утре.. помня един от рождените си дни с теб.. Половината от нощ бе прекарана в килия с някакъв тип ,който доста си падаше по полата ми.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyПон Май 14, 2012 12:35 am

Погледнах я и казах:
-Ами.. мислех си да те оставя да правиш с мен, каквото поискаш, но.. - усмихнах се и допълних:
-Така де.. както и да е.. може пък и да си намериш самичка - след тези думи се отпуснах на леглото и попитах:
-Искаш ли да спим?
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyПон Май 14, 2012 6:48 pm

Подсмихнах се и целунах бузата му. Бе станало наистина доста късно,пък и малкото рундче което направихме бе взело доста сили..
- Добре. - първоначално си мислех дали е удачно да се сгуша в него,но след известно време реших,че няма да има нищо против.. нямаше да е за пръв път. Прегърнах го и отпуснах уморено глава върху възглавницата си. Парфюмът му не се бе отмил и ухаеше толкова хубаво,че още по-бързо се унесох.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyВто Май 15, 2012 9:12 am

Не че нямаше нищо против, но и дори нахално ръката ми я притисна към него и когато тя се отнесе Марк бавно се опита и той да отиде в света на сънищата. Скоро никой не беше влизал в главата му и това го караше да се успокой. Явно това беше спокойствие за него. Да спи в компанията на красавица. Но имаше такава идея за сутринта. Щеше да стане рано и да изненада Шарлот...


~~~~


След няколко часа спане Марк внимателно стана от леглото. Отиде до кухнята и направи палачинки, а след това на една табла нареди палачинките, заедно с чаша сок и сладко от ягодки. Върна се в стаята и постави таблата до леглото, а за разсънване щеше да направи нещо различно. Бавно се покатери на леглото и докато Шарлот спеше тя можеше да усети само как той разкрачи крачетата й. Бавно започна да я облизва между краката и да й доставя удоволствие. Надяваше се това да е събуждане, което ще запомни и просто.. играта на езика му около клиторчето й, може би щеше да е предостатъчно от закуската.
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyВто Май 15, 2012 5:44 pm

Сънят ми никога не е бил толкова спокоен. За пръв път можех да се залъжа ,че всичко е наред и че няма никакви проблеми. На няколко пъти се пробуждах и се заглеждах в Марк. Слънцето прокрадващо се през пердетата се опитваше да ме пробуди,но без успех. Усещах го върху лицето си,а до мен като че ли бе празно. Точно в този момент усетих как палавият език на красавеца започна да си играе с мен. Подсмихнах се и бавно творих очи,докато леки стенания се отскубваха от устните ми. Щом се спря го издърпах на бързо върху себе си и заключих краката си зад гърбът му. Целунах го на няколко пъти много страстно и се засмях. Личеше си колко бях радостна,точно като някое малко детенце.
- Добро утро и на теб красавецо. - пръстите ми преминаха по косата му ,а след това се усмихнах. - Нямаш си на идея колко хубаво се спи върху теб. - пошегувах се,а след това той ми посочи подноса ,които бе поставен от неговата страна на леглото. Лицето ми придоби изненадан вид,след това го погледнах и погалих бузата му :
- Всичко изглежда чудесно.. но нямаше нужда.. - никой не ме бе изненадвал така. Целунах го още веднъж ,а след това целунах и вратът му.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyВто Май 15, 2012 8:46 pm

Усмихнах се доволно, когато тя се събуди и казах:
-Ами.. такова.. аз мисля, че заслужаваш много повече от това сладко събуждане и тази закуска.. - след това тя видя леко тъжния ми поглед:
-И.. исках да те задоволя до край, но ти ме прекъсна.. - след това се усмихнах и допълних:
-За това.. трябва по някакъв друг начин да.. изпълня заканата си.. - нежно се отърках в нея и попитах:
-Е? Искаш ли да.. те.. докарам до предела.. и то още от рано сутринта? - и я загледах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyСря Май 16, 2012 10:48 am

Ако питаше мен не заслужавах нищо,но както винаги той се държеше толкова мило ,че не можех дори да споря с него.
- О.. милия ми той,не исках да те натъжавам. - целунах устните му,а след това се усмихнах широко. Пръстите ми нежно с разхождаха по гърбът му,докато слушах предложенията му.
- На красавец като теб не се отказва. - прошепнах след това и го пуснах да прави каквото пожелае с мен,така както най-обичах. Дишането ми се учести,а тялото ми започна да настръхва.припомняйки си на какво бе способен и как можеше да ме накара да почувствам толкова различни емоции наведнъж.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyСря Май 16, 2012 12:05 pm

Целунах я нежно, докато ръцете ми нежно мачкаха гърдите й. Пръстчетата ми преминаваха по зърната й, а докато обработвах горната част от тялото й тя усещаше как главичката на пениса ми нежно се отърква в нея. Бавно се отдръпнах, като започнах да я целувам по вратлето и да слизам надолу. Преминах по нежната й кожа с парещи и оставящи влажни следи целувки, докато накрая не стигнах желаното място. Бавно започнах да преминавам с грапавата част на езика си по клитора й, докато ръцете ми мачкаха дупето й и я притискаха към мен. Беше толкова възбудена, че усещах сладките й сокове. Изведнъж устните ми се долепиха до тялото й, езичето ми навлезе в нея и тя усети как засмуках от тези сокове.. харесваше ми и исках още, докато не я накарам да крещи от удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyСря Май 16, 2012 7:11 pm

Отвърнах на целувката му още по-нежно и бавно,а докато той се заиграваше с гърдите ми устните ми оставяха мокри следи по вратът му. Пръстите ми оставяха червени следи по гърбът му,а тялото ми настръхна още повече щом усетих как приятеля му нежно се докосва в мен. Не исках да спира с целувките си,колкото по надолу слизаше толкова повече изтръпвах. Щом езикът му започна да играе по мен вкопчих пръсти в завивката ,стискайки я колкото се може по силно. Имах чувството,че щях да я разкъсам. Стенанията ми се увеличаваха,подлудяваше ме още от сега.. виждах ,че му доставя голямо удоволствие да викам името му,за още. С всяка секунда го исках все повече и все повече ,а щом устните му се долепиха до тялото ми ,а езикът му навлезе в мен не издържах.
- Искам те,веднага.. веднага.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyСря Май 16, 2012 8:58 pm

Усмихнах се доволно и без да чакам позволение се покатерих нагоре. Тя усети как рязко навлязох в нея, като се притиснах в тялото й, а устните ми се впиха в нейните. Погледнах я в очите и й казах:
- И аз.. - след тези думи се задвижих бързо. Много бързо с движения в таза, като се надявах да и хареса. Докато го правех тя усети как се притиснах в нея. Целунах я и допълних:
-Шарлот.. искам да се побъркаме от секс.. - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Докато не можем да си кажем имената.. - и просто продължих да я чукам, като се надявах да и хареса.
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyЧет Май 17, 2012 9:30 am

Като че ли някакъв игрив и неокротим огън се бе разпалил в мен. Опитвах се да приглуша стенанията си,но на моменти това бе невъзможно. Моето тяло също се притискаше в неговото ,докато се извиваше така че да може да навлиза все по-дълбоко. Устните ми целуаха шията му по която оставяха много смучки и следи,а пръстите ми оставяха още червени следи по гърбът му.
- Дадено.. няма да спираме. - прошепнах му след това и впих устни в неговите. Направих така че той да усеща приятен и възбуждаш ток по тялото си,както и да усеща моето удоволствие,а след това се преобърнахме. Аз бях отгоре ,а той бе отдолу. Подсмихнах се. Тазът ми продължи с въртеливите движенията,а очите ми не слизаха от неговите.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyЧет Май 17, 2012 11:03 am

Усетих тръпката, която премина по цялото ми тяло. Всичко беше толкова невероятно. Ръцете ми се плъзнаха по тялото й, и след като тя усети нежните движения на пръстите ми накрая просто обгърнах гърдите й с тях и започнах да ги мачкам. Движенията на таза й ме подлудяваха, а аз просто казах:
-По-бързо.. полудей.. скачай върху мен, все едно правим най-дивия животински секс.. - след тези думи я придърпах, като стиснах гърдите й и я доближих до себе си. Целунах я и допълних:
-Искам да изпълним най-перверзните си желания.
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyЧет Май 17, 2012 7:01 pm

- Ако искаш.. може да използваме и някоя друга поза. - смигнах му. Обожавах да експериментирам,а с него винаги бе.. доста задоволително. Продъжих да забързвам движенията си,а след това го дръпнах към себе си за ръцете. Пристиснах тялото си в неговото ,но не спрях да се движа. Пръстите ми бяха студени,точно като ледчета. Започнах да ги разхождам по корема му,оставяйки приятно и настръхващо чувство. Започнах да целувам вратът му,доакто нарочно държах ръцете му,за да не пипа. Поне малко щеше да го подлуди. Не му давах дори да ме целува,сега аз правех всичко. съвсем леко захапвах кожата му оставяйки още по интересни смучки. Щом се опиташе да целуне където й да е се помръдвах и се разсмивах. Задвижих се още по-бързо ,започнах да правя така че през цялото му тяло да минават леко и приятни възбуждащи вълни,карайки го да настръхва. Имаше си големи плюсове да си свръхестествено същество.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyЧет Май 17, 2012 7:29 pm

Усмихнах се и казах:
-Ах ти палавнице.. - след тези думи се отпуснах в ръцете й, а възбуждащите вълни направиха нещо, което не мислех че е възможно. Възбудих се още повече и не знам от къде, но се надървих.. докрай, което ще рече, че докато беше в нея пениса ми стана по-голям. Погледнах я в очите и казах:
-Не спирай.. накарай ме да свърша.. - след тези думи се усмихнах и допълних:
-И след това.. ще изпълня всяко твое.. перверзно желание.. - след тези думи се опитах да я целуна, но не успях и за това и казах:
-Желая те повече от всичко друго в момента..
Върнете се в началото Go down
Charlotte.
Original
Charlotte.


Брой мнения : 87
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Чрез допир краде души,чрез поглед може да спре въздуха на дадено същество,задушавайки го.
Половинка: Никлаус
Раса: Древен вампир.

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyЧет Май 17, 2012 8:58 pm

- Ще видим.. колко ме желаеш. - казах и се подсмихнах. Преплетох пръсти в неговите,а след това целунах едната му ръка. - И все пак.. без пипане и целувки. Стой мирно. - опитах се да бъда малко по-сериозна,но с него нямаше как. Наведох се напред,към него,така че да мога да целувам гръдния му кош,докато тялото ми се движеше страшно бързо. Започнах нежно да целувам,както и да хапя. Знаех че и при мъжете е доста възбуждащо когато хапеш или си играеш с зърната,за това започнах съвсем лек ода захапвам и целувам. По едно време умишлено забавих движенията,правейки ги по-бавни и мъчителни. Беше доста удовлетворяващо да го измъчвам така. С поглед завързах ръцете му с копринени въжета ,който бях приготвила преди това. Щом усетих,че бе свършил започнах да целувам по средата на гръдният му кош. Продължавах нежно надолу и се спрях малко под корема,целувайки по продължително там. след това преминах по бедрата от вътрешната и външната страна за да го държа в напрежение. А след това започнах и с леките целувки по достойнството му. Нищо по-специално,просто ми харесваше да го държа в напрежение.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 EmptyНед Май 27, 2012 3:54 am

Тя ме накара да свърша, а след това ме завърза за леглото и с много нежни движения започна да си играе с тялото ми. Дали това ми харесваше. След първата целувка върху пениса ми тя усети как се възбудих отново. Усмихнах се и без да казвам нищо просто се отпуснах и започнах да се наслаждавам. Все още усещах целувките по цялото ми тяло, а още повече ми липсваха движенията й, но сега.. тя щеше да ме задоволи и исках да видя колко опит има в тази част. Все пак за жена като нея може би и бяха достатъчни минимален брой движения, за да ме изсточи, но се надявах да ми хареса повече от нормалния секс и.. просто и се отдадох.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Маркъс +18   Вилата на Маркъс +18 - Page 8 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вилата на Маркъс +18
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Сладкия сън на Маркъс +18
» Някъде в града след 5 месеца Елили и Маркъс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Околностите! :: Планината!-
Идете на: