Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 2 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_rcap 
Маркъс Колинс
1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 2 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_rcap 
Натали Гилбърт
1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 2 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_rcap 
Деймън Салватор
1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 2 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_rcap 
Стейси Нортман
1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 2 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_rcap 
Клаус
1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 2 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_rcap 
Томас
1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 2 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 2 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_rcap 
Amber Shane
1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 2 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_rcap 
Никол Мур
1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 2 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 1700 година-някъде из Европа

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyНед Апр 15, 2012 11:48 am

First topic message reminder :

Ех тези войни ,не им ли писна да се бият за нещо което всъщност принадлежи на всички.Не разбирах тези религиозни войни.Те бяха само предлог,на никой не му пукаше дали бог е Аллах или Христос,дали са Зевс и Хера или Анубис и Изида,просто искаха власт..Всичко друго бее просто един предлогуедна причина.Сега Русия и Османците приключваха една война която самите те не знаеха защо са започнали,а Петър І просто не беше на себе си,че трябваше да подпише договора...
Реших в тази свада да стоя настрана от всичко,просто не ми беше до кръв и битки,исках просто да се насладя на годините,на това което скоро щеше да се промени отново , но щеше да се води друга война.
Напоследък набезите на демони бяха зачестили и бях в Европа за да проверя какво става,явно бяха замислили нещо и трябваше да се погрижа по-малко хора да пострадат!
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyВто Апр 17, 2012 5:51 pm

Черния рицар се огледа. Беше пълно с разгонени мъже и жени, които им доставяха удоволствие. Алкохол и много храна, но рицъря просто погледна към момичето, което го доведе и каза:
-Избирам теб! - след това я загледа и допълни:
-Искам ти да си тази, която ще ми прави компания и ще задоволи нуждите на героя! - след тези думи се усмихна и допълни:
-Ти си тази, която ме направи легенда.. и си по-голяма легенда, защото ме победи в битка! Как да ти се отплатя?
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyВто Апр 17, 2012 6:08 pm

След като изрекох тези думи съжалих,очаквах да ме погледне и точно това стана.Той не искаше нито едно момиче от стотиците пищни красавици в залата,а посочи именно мен.
Вдигнах очи и го погледнах,той ме засипа с комплименти ,но нямаше нужда
-Не,грешиш!Една е легендата и това си ти,твоето име ще помнят във времето,не моето,никой освен нас двамата не знае какво е станало,за това ще бъда твоя компания и ще направя каквото поискаш
Той да ми се отплати!Никой човек не притежаваше това което аз исках,никой не можеше да плати цената която исках за сторените от мен неща,но това сега най-малко вълнуваше и мен и него
-Е?Какво ще обича героя на века?
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyВто Апр 17, 2012 6:45 pm

Доближих се и казах:
-Да се усамотим! - след тези думи я хванах за ръката и тръгнахме към една от стайте в двореца. Щом влязохме там, заключих вратата и й казах:
-Така.. нека влезем във ваната.. заедно! - след тези думи тя видя как свалях доспехите си. Бях покрит с няколко белега, но те бяха нищо.. Когато се доближих до ваната, погледнах към Александрия и казах:
-Ела при мен и ми разкажи всичко, което се случи.. всичко.. - и влязох чисто гол във топлата вода..
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyВто Апр 17, 2012 6:52 pm

Да се усамотим?Това не би ми се понравило,но и аз имах нужда от тишина,а може би и от нещо друго.
Той заключи вратата и напълни импровизирана вана,съблече доспехите си и се пъхна в нея,стоях и го наблюдавах,той се обърна към мен със странен въпрос.А в ума му се въртеше моето име,не помня да му го казах когато дойде в съзнание..Огледах се за миг,после свалих корсета и панталона си,останах гола ,така както богинята ме бе създала и се настаних при него
-Знаеш най-добре какво стана,не питай мен.. но аз имам въпрос..знаеш името ми Маркъс...от къде?Не съм ти го казвала
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyВто Апр 17, 2012 7:18 pm

Погледнах я. Знаех името й, но от къде. Нямах си и на идея. Преглътнах и казах истината:
-Не знам.. - усмихнах се мило и допълних:
-Ела при мен във ваната.. искам да задоволиш физическите нужди на легендата така, както ти искаш.. - след тези думи я загледах и попитах:
-Имаш ли идеи как да ме задоволиш?
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 8:46 am

Вяравх ли му?Можеше ли да има откъсачни спомени останали от демона в неговото съзнание?Вероятно да,защото в момента го виждах,беше искрен и искаше да бъде задоволен физически,усмихнах се съвсем нежно и го погледнах
-Хм...не прекалявай,карай я бавно да не загазиш...
Защо си мислеше ,че съм толкова лесна,можех за миг да го изпепеля,да го удавяда го погреба жив,само да стъпи леко на криво,но все пак благ тон отговори на въпроса му
-Идеи много,но какво би било вашето желание ... сър Рицарю
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 9:50 am

Погледнах я и казах:
-Нека започнем с това твоето тяло да се доближи до моето - усмихнах се доволно и допълних:
-Да ме възседнеш и да стоим лице в лице и да си говорим, докато... решим какво ще стане след това.. - преглътнах и допълних:
-Ти по друг начин ли си го представи?
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 10:05 am

Определено знаеше цената си и какво точно иска,това за сега ме устройваше.Хванах косата си в кок за да не я мокря,не че имаше опастност от това,но нека не рискувам със сила,а да се държа като обикновенно дворянско момиче от покрайнините на Петърбург,за каквота вероятно повечето ме мислеха докато се навъртах наоколо.
-Точно за това си и мислех..
Сложих ръка на раменета на момчето и го прекрачих,озовах се близо до него,буквално ни разделяше само водата,усещах допира на кожата му,топлината на тялото и колко напрегнати бяха мускулите му.
-Да започна с лек масаж,а ти реше за какво ще си говорим
Ръката ми премина по ръцете му като се спря на врата и започнах да разтривам рамената и врата
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 3:37 pm

Измърках от удоволствие и казах:
-Нека поговорим за различни неща, като.. - отворих очи, защото независимо от удоволствието беше по-приятно да я гледам:
-Имаш ли си съпруг, а ако не... би ли желала да станеш съпруга на една легенда? - беше времето мъжете да имат по няколко жени, но се знаеше едно.. той можеше да и даде всичко или нищо. Той беше нещо, което ако иска нещо го взема и щом каза това.. знаеше, че ще я получи..
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 4:01 pm

За миг затворих очи,а щом ги отворих той ме гледаше,усмихваше се съвсем леко и ми говореше за съпруг?Това ме накара да се засмея,но не спирах да масажирам тялото му,да усещам аромата на кожата му.Но да ме пита дали съм омъжена,та нима изглеждах достатъчно голяма че да съм омъжена
-Да се омъжа?Аз? Шегувате ли се сър...аз съм воин скитник,не се задържам на едно място повече от два дни,какво остава да имам връзка с някого и то с цел брак..а и предполагам имате доста обожателки които на драго сърце ще бъдат спътници в живота ви
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 4:48 pm

Ръцете ми се плъзнаха по краката й, като нежно преминаваха по външната част на бедрата й. След това започнаха да галят кръста й, преминаха край гърдите й и накрая я придърпаха. Доближих я до себе си, за да я целуна страстно и да вплета езиче в нейното. Усмихнах се доволно и казах:
-Бих желал теб за съпруга. Борбена жена, която ще ме дари със здраво семейство и.. ако и кажа в момента.. задоволи ме би го направила.. - след тези думи я загледах и го казах:
-Задоволи ме! Сега.. - като стоях опрял чело в нейното и чаках тя да изпълни задачата си.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 4:54 pm

Ръцете му се устремиха по тялото ми като започна с бедрата,а щом мина от вътрешната страна ,накара тялото ми да потрепери,да затая дъх,нещо което рядко се случваше с мен,малко мъже можеха да го направят.Не спря до там,покрай кръста,нагоре по гърдите където го погледнах с леко учудване,а щом устине му докоснаха моите и се заигра в страстна целувка вече бях решила да се отдам на това,стига да не прекалява
-Здраво семейство!Хм ето какво търсели днешните мъже,жена за разплод,сбърка адреса скъпи
Но когато реши че може да ми заповядва не отвори правилната врата,тук беше сбъркал адреса,усмихнах се само нахално и го хванах за врата ,не можеше много да шава или щеше да остане без въздух
-Никой мъж,бил той и легенда не може да ми заповядва,особено в това положение,бих те задоволила,но не защото господина заповядва,а защото аз го искам,ясна ли съм?
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 5:10 pm

Стоях и я гледах, като усетих захвата около врата ми. Ръката ми нежно хвана нейната и й казах:
-Не разплод.. жена, която би желала да има семейство.. - не можех да я помръдна и за това казах:
-А щом.. толкова не искаш да ме задоволяваш.. просто ме убий и продължи живота си. - отпуснах захвата на ръката ми от нейния и допълних:
-Или.. ме задоволи.. както ти пожелаеш! - не можех да я помръдна и за това се отпуснах във ваната в очакване на действията й.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 5:15 pm

Определено остана изненадан от силата ми,той не можа да види истинската в битката и така щеше да остане.Ръката му хвана моята опитвайки да се измъкне,но не успя,за това продължи да говори..
-Ако исках семейство ,нямаше да стана войн,не съм родена да имам семейство,но ти да и се постарай да имаш наистина прекрастно семейство,а колкото до убийство,не бих те убила,ако исках щеше да си мъртъв на бойното поле,не бих те унижила убивайки те във ваната гол и без оръжие
Засмях се и го целунах,отпуснах захвата около шията му и преминах с езиче по мястото където бях зачервила кожата му,а другата ми ръка се спусна към мъжествеността му за да започна с играта си
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 5:37 pm

+18

Усетих ръцете й. Бях се отпуснал под нея, но и бях възбуден. Това говореше само едно.. бих я оставил да прави каквото си иска, но когато езика й премина по вратлето ми усетихме колко хубаво ми стана. Аз защото издишах тежко от удоволствие, а тя, защото достойнството ми се надърви в ръцете й. Погледнах я в очите и казах:
-Аз ще имам деца.. и докато не са от теб.. няма да спра да те желая! - след тези думи се доближих и преминах с език по нейната кожа. Облизах вратлето й, като продължих нагоре до устните й. Усмихнах се и допълних:
-Желая те.. направи го сега! Задоволи мъжествеността ми!
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 5:43 pm

+18

Не спирах да се движа с ръка по дължината му докато той ми се обясняваше как иска деца от мен, но не беше уцелил жената с която мислеше че ще има поколение,не и аз.Не можех да допусна да имам поколение,дори не знаех какво биха били?Болу-богове или обикновенни хора като него?
Прогоних тази мисъл когато усетих устните му по кожата си,поех си въздух,не спираше да стене и да пулсира в ръцете ми,искаше ме сега и щеше да ме има,но утре...утре можеше и да не ме види,да не ме види никога повече
-Сега?
Преди да се усети с едно движение беше в мен,телата ни се сляха в едно цяло за част от секундата,той беше невероятно надарен и това определено много ми хареса.Хванах ръцете му,не ми позволих друг допир докато се движех над него и го карах да стене от удоволствие
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 6:02 pm

+18

Движенията и бяха рязки и палави, но това ми хареса. Просто не можех да се сдържа, но стенех от удоволствие и ми харесваше. Притиснат към ваната, докато бях във водата усещах тялото й, което ме задоволяваше. Преглътнах и се доближих, за да я целуна. Това беше легендарния ми момент. Момента да съм с жената, която ме победи в битка. Не знаех как ще свърши, но ми харесваше. Харесваше ми да съм тук и да го правя с нея. Отпуснах се, като усетих захвата й, които не ми позволяваше да се движа.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 6:12 pm

+18

Бях отворила съзнанието си за да усещам емоциите му,да знам какво изобщо му се върти в главата в този момент,но единствено видях наслада и удоволствие от случващото се.
Явно се чувстваше горд,че въпреки че аз го победих сегя бях с него по този начин,една силна жена в .. леглото му,нее във ваната му,не че по-касно или на мига не можехме да се озовем там,но щях да му дам повод за тови въпроси чиито отговоре нямаше да му харесат.За това се съсредоточих в задачата си да задоволя каприза му за тялото му,а и самата аз да задоволя нуждата си от мъж.
Извивах тялото си над него,изобщо не се съобразявах със скоростта която развивах,а тя на бе малка,но ваната и позата му ми го позволяваше,а и на него явно му харесваше,но честно казано не обичах мързеливи мъже които само очакваха да им дадеш
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 6:57 pm

+18

Не издържах вече. Само да седя под нея и тя да се движи лудо отгоре ми. Стиснах бузките на дупето й, като започнах да ги масажирам. Приближих я към себе си и зъбките ми грубо захапаха зърното на едната й гърда. Доставих и болка, но парещата болка беше потушена с нежно засмукване и заиграване на езичето ми отгоре. Усещах как навлизам в нея. Как тази скорост можеше да ме докара до предела, но се сдържах. Просто стиснах по-силно дупето й и натисках надолу, за да усетя как съм изцяло в нея. Как голямото ми достойнство навлизаше в това малко тяло и може би я разкъсваше от удоволствие. Двамата си доставяхме удоволствие, но след секунда се завъртях. Сега аз бях отгоре. Движех се лудо, като нея и навлизах на дълбоко.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 7:13 pm

+18

Войнът под мен взе нещата в ръцете си сякъш четеше мислите ми.Ръцете му се устремиха по тялото ми,това което правеше определено ми харесваше.Мъжете днес знаеха как да задоволят една жена,умееха да ни дават това от което се нуждаехме.Учеха се бързо какво ни харесва и как да ни го дадат,не че жените оставаха по-назад.
Усещах го идеално в тялото си,уханието на секс се носеше из ваната и из банята,а момчето ми се взе в ръце и се преобърна,беше над мен и се възползва от това.Задвижи се в мен ,накара ме да стена по силно от досега.Дори може би емоциите да се изписват по лицето ми,прокарах ръце по гърба му,като може би прекалих с натиска и оставих следи червени следи от нокти по него
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 7:38 pm

Стиснах още по-силно дупето й, като я притиснах надолу във ваната, а аз се изместих нагоре. За пореден път навлязох в нея докрай и й казах:
-Ти си.. леген...дарна.. - след тези думи прилепих тялото си в нейното и я целунах, като заиграхме езичета. Отлепих се, за да целувам и вратлето й, докато се движех отгоре й, а когато усетих ноктите й да ме одраскват тя усети колко повече ме възбуди това и колко по-бързо се движех..
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 7:51 pm


Хареса ми как се отнасяше с тялото ми,не прекаляваше ,мереше силата си,не че можеше да ме нарани,но все пак знаеше че е мъж.Притисна ме,усетих го максимално добре в себе си,пулсиращ и надарен,но не аз бях легендарната
-Нямаш идея колко
Реших все пак да не скромнича,но легенда,само това бях,малко хора свързваха името ми с първата жрица на Семирамида,повечето просто го свързваха с града Александрия в Египет и си мислеха ,че просто съм кръстена на него,малко знаеха легендата свързваща се с мен..
Той се възбуждаше още и още,това щеше да е дълга и интересна нощ,за мига в който той мигна се озовахме в спалнята,върху огромно легло,върху копринени чаршафи,бели като снежна буря,а той прикован за дръжкана на леглото
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 8:15 pm

За една секунда се озовахме на леглото, а аз бях прикован към леглото. Погледнах ръката си, а след това и Александрия. Усмихнах се и казах:
-Харесва ми палавата ти страна.. - свободната ми ръка се спусна по бедрото й и я хвана за дупето. Продлъжих да се движа леко, но тя беше отгоре и командваше.. отново. Преглътнах и казах:
-Ти си.. страхотна! - и започнах да извивам тялото си под нея, за да усети, че все още я желая и все още я задоволявам.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 9:17 pm

Очаквах въпрос,но явно съзнанието му бе замъглено от мен,от тялото и удоволствието което си доставяхме взаимно.Отново прокара ръка по тялото ми,засмях се
-Нищо не си видял скъпи мой!
Можех да съм много по дива,но никой смъртен не би могъл да го преживее.Маркъс се извиваше под мен,знаеше кой командва и не се противеше на действията ми.
-Благодаря рицарю,надявам се съм задоволила каприза ви,както пожелахте
Желанието му нарастваше,моето също,определено знаеше как да задоволи една жена,все още имаше какво да си дадем един на друг,преди да се отдадем на напиращиякрай който заплашваше да ни разтърси
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 9:37 pm

Ръката ми се отдели от дупето й, за да я шляпне. Остави леко зачервена следа, но след като се задвижвах под нея започнах да я шляпвам от време на време. Преглътнах и казах:
-Тогава ми покажи всичко... - след тези думи усетих, че и нейното тяло се задвижи. Оставаше ми малко преди края, но не исках да свършва. Забавих движенията си, но сякаш тя направи обратното и ги забърза. Ръката ми я удари по бузата на дупето, на която вече имаше ясна червена следа. Стисна я и натисна надолу, защото усещах че това е краят.. че ще свърша и се надявах да го направя заедно с нея.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
1700 година-някъде из Европа
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Преди година !!
» Преди 150 години; някъде из покрайнините на Париж.
» Мадрид преди 1 година
» Някъде в града след 5 месеца Елили и Маркъс
» Мистик Фолс,1864-та година.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Минало, бъдеще, света! :: Миналото!-
Идете на: