Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 3 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_rcap 
Маркъс Колинс
1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 3 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_rcap 
Натали Гилбърт
1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 3 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_rcap 
Деймън Салватор
1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 3 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_rcap 
Стейси Нортман
1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 3 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_rcap 
Клаус
1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 3 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_rcap 
Томас
1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 3 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 3 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_rcap 
Amber Shane
1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 3 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_rcap 
Никол Мур
1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_lcap1700 година-някъде из Европа - Page 3 Voting_bar1700 година-някъде из Европа - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 1700 година-някъде из Европа

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyНед Апр 15, 2012 11:48 am

First topic message reminder :

Ех тези войни ,не им ли писна да се бият за нещо което всъщност принадлежи на всички.Не разбирах тези религиозни войни.Те бяха само предлог,на никой не му пукаше дали бог е Аллах или Христос,дали са Зевс и Хера или Анубис и Изида,просто искаха власт..Всичко друго бее просто един предлогуедна причина.Сега Русия и Османците приключваха една война която самите те не знаеха защо са започнали,а Петър І просто не беше на себе си,че трябваше да подпише договора...
Реших в тази свада да стоя настрана от всичко,просто не ми беше до кръв и битки,исках просто да се насладя на годините,на това което скоро щеше да се промени отново , но щеше да се води друга война.
Напоследък набезите на демони бяха зачестили и бях в Европа за да проверя какво става,явно бяха замислили нещо и трябваше да се погрижа по-малко хора да пострадат!
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyСря Апр 18, 2012 10:24 pm

-Ако ти покажа всичко няма да си жив да разказваш!
Шляпаше ме доста силно и това зачерви кожата ми,за това пък не му останах длъжна и ако гърбът му леко зачервен,то сега вратът му и гърдите щяха да са още по зле.Докато се движех над него преминах с език по врата му като го захапах така,че му остана белег,продължих надоли към гърдите като засмуквах всеки сантиметър от кожата му,оставаха малки синини,спомени от мен за дълго време...
А накрая,когато той бе на ръба,го довърших с последен тласък и двамата извикахме от удоволствие
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 12:28 am

Нямаше нищо по-забавно от двоен оргазъм. Погледнах към нея и издишах тежко:
-Това беше.. невероятно.. - усетих как тя отпуска тялото си върху моето, но за да ме захапе по вратът и да ми остави синини по гърдите. Усмихнах се и казах:
-Би ли продължила с тези.. палави движения.. харесват ми.. - след това прокарах ръка през косата й и допълних:
-И аз бих.. направил нещо, за да ти е хубаво и на теб.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 8:45 am

За едно беше прав - това което се случи беше наистина невероятно,а и той беше красив мъж с достапотенциал освен в битките,така и в леглото и не можеше да му се отрече.
-Имахме нужда от това
Каза когато се отпуснах върху него за да си поема дъх,не че имах особенна нужда,но все пак трябваше да съм човек поне за малко,но моя герой май искаше още от това което правех.За миг беше по корем,а аз правех същото но с гърбът му,оставях следи навсякъде,а още бонуси трябваше да си заслужи,особено един!
-Хм..и какво би направил ти за мен красавецо?
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 12:14 pm

+18

Използвах сила, за да освободя ръката си. Както казах. Постигам целта си! След като се завъртях така, че аз да съм отгоре и казах:
-Бих направил всичко, но сега се сещам за едно.. - бавно започнах да слизам надолу, като тя усещаше как оставях влажни следи с целувки по тялото й. Слизах надолу, докато не стигнах до мястото, с което исках да си.. поиграя. Разкрачих краката й, като езика ми премина по цялата й дължина на най-нежното й място. Започнах да си играя с клиторчето й, докато накрая не навлязох с език в нея.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 2:00 pm

Успя да ме обърне и да мине над мен,до някъде се оставих,до някъдесилата му наистина бе огромна и можеше да ме надвие..но това бяха подробности които само аз знаех и нямаше смисъл сега да се въртят в главата ми.Бях се оставила в ръцете му,докато с устни слизаше към място на което рядко някой мъж обръщаше такова внимание каквото Маркъс в момента!
Стисках чаршафите докато той с език си играеше с женствеността ми,влизаше и излизаше,караше ме да си извивам под него и да стена доста при положение че нямаше и минута от както бяхме свършили и тялото ми още бе малко чувствително на допир
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 2:14 pm

Ръцете ми се плъзнаха по бедрата й. Езичето ми си играеше с нея. Навлизаше бавно, докато не излязох от нея и преминах по клитора й. Преминавах с върха на езика си по най-нежната част в момента и тя можеше да усети как грапавата част на езика ми правеше въртеливи движения там. С едно пръстче навлязох в нея, за да продължи да ме усеща във себе си и в момента легендата се опитваше да я докара до оргазъм. Да я накара да стене за него.. Доближи се и устните му се долепиха до тялото й, като тя усети как топлия му дъх се разпространи между краката й и й доставяше поредното удовоствие, но това беше началото.. Щеше да я накара да го желае още повече.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 2:20 pm

Рядко се случваше някой да може да задържи в леглото си тялото ми повече от час,особено след края сесията свързана с интимното познанство.Но мъжът който в момента си играеше с тялото ми и по точно с една определена част,докато ръцете му се разхождаха по бедрата ,а от време на време и проникваха в тялото ми за да потдържа усещането за себе си,определено успяваше да задържи вниманието ми,дори се опитваше отново да ме докара до оргазъм ,за което наистина щеше да се постарае този път.
Тялото ми естествено не оставаше безразлично към ласките му,не можех да стоя на едно място,а той се опитваше да ме задържи
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 2:31 pm

+18

Едната ми ръка използваше пръстче, за да навлиза в нея. Другата се спусна нагоре по стомахчето й и след като стигна гърдите й започна да ги мачка, като ги сменяше през две-три секунди. Продължавах да я задоволявам с езика си, като от врене ма време засмуквах. Вкусвах соковете й и се облизвах. Исках да я докарам до предела и дори забързвах движенията си, за да успея и знаех, че мога. Просто.. не знаех кога ще го направя, но се трудех, за да го постигна. Исках да я задоволя..
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 2:40 pm

Определено знаеше какво прави и явно щом искаше нещо не се предаваше докато не го постигне.Ръката му се устреми към гърдите ми,а това определено бе от слабите ми места,доста чувствителни бяха дори само така можеше да ме докара до невероятен край,но и аз знаех как да се държа и да не показвам как ми влияеше този тип допир.
Въпреки това обаче ръката му доста умело и бързо се движеше в мен,че нямаше как да не ме докара до нов луд оргазъм,макар че не исках това да свършва,може би бе мой ред да се погрижа за него ,но нека още малко се потруди над тялото ми..
-Хм..добре се правяте рицарю,явно не само копието умеете да въртите
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 2:44 pm

+18

Усмихнах се, докато бях между краката й и тогава тя усети само лекото изместване на бузите ми от усмивката, но веднага след това усети и движението на езика ми. Ръката ми спря с мачкането на гърдите й, защото с пръстчета стиснах зърната й и се заиграх с тях. За да усиля удоволствието вече навлизах в нея с две пръстчета. Точно над пръстчетата ми тя можеше да усети как езика ми облизва клитора й и оставяше топла влажна следа, но след секунда устните ми го обвиваха и засмукваха с надежда да и хареса и леката грубост, която придавах, но за да стане по-грубо леко захапвах тази нежна и в момента много чувствителна част и оставях леки следи от ухапване, но веднага след това успокоявах болката с езиче и удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 2:55 pm

+18

Не се спираше,това ми хареса,усмихваше се на думите ми.ами заслужаваше си комплимента и той много добре осъзнаваше това.Знаеше цената си,малко мъже знаеха колко струват,но той..явно бе имал достатъчно жени за да знае какво може.
извиках когато усетих зъбите му по клиторчето си,това може би щеше да е катализатора който щеше да ме доведе до край или може би не?Стиснах чаршафа отново,за малко дори усетих собствените си нокти забити в дланта ми,това което правеше беше великолепно и двамата бяхме мокри,потта избиваше навсякъде,а аз направо се оливах,особено там където той се трудеше..Края доде с вик ,разтърсващ цялото ми тяло,а усмивката ми показваше колко довола бях от свършеното от него,когато се показа за да види лицето ми не ми пукаше какво имаше по неговото,придърпах го за страстна продължителна целувка която трабваше да разтрепери и него
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 3:13 pm

Отговорих на целувката й и това, което тя можеше да усети бяха нейните остатъци от сладките й сокове по езика ми. Погледнах я и казах:
-Е? Милейди вече разбра, каква легенда съм.. - доближих се до ушето й и попитах:
-Иска ли да получи още от тези ласки или е твърде изморена и иска да си почине? - усмихнах се доволно и допълних:
-Нямам нищо против да заспи в моите прегръдки.. и да ме запомни.. дори да е само за една нощ! - след като казах това просто я погалих по бузата и я целунах. Целунах я по същия начин по който тя ме целуна и долепих челото си до нейното, готов да продължа дългата нощ.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 3:20 pm

Усетих собствения си вкус по устните му,по езикя му,насладих му се когато той ми отвърна на целувката и ме погали нежно,въпроса му беше доста неочакван,можех цяла нощ да се радвам на тези ласки,но имах нужда от почивка,не знаех какъв ответен удар да очаквам от демоните, а и от самия Петър щом научи какво е станало,а и самата легенда имаше нужда от почивка
-Не съм се съмнявала в уменията ви сър...Бих могла цяла нощ да се наслаждавам на подобни ласки,но като всеки човек и двамата се нуждаем от почивка след тежката битка..а аз имам и други дела по-късно на другия ден..
Галеше ме нежно,отпуснат до мен,искаше да останем така,в случай че прекратим ласките си за тази нощ,а аз нямах против макар че ни би било редно
-Не бих могла да ви забравя рицарю,но ще остана с вас до края на тази нощ
Отпуснах се на гърдите му,прегърнах го леко и затворих очи,дори не знаех какво ще ми донесе новия ден
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 3:33 pm



На сутринта бях станал преди нея. Тя спеше чисто гола в меките завивки, а аз взех закуска от двореца. Доближих се до нея и поставих таблата с различни вкусотий на шкафчето до леглото. Стоях на колене до Александрия и започнах да целувам крачетата й, от пръстчетата, стъпалата, нагоре до бедрата, достигнах бузките на дупето й и след това с ласки по гъбра й. Тя лежеше по очи и беше изкривила главата си на страни. Целунах я по бузата и стоях надвесен над тялото й, като отместих косата й, за да открия ушето й. Захапах го нежно и попитах:
-Какво ще кажете за събуждане с ласки и сладка закуска??
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 3:41 pm

Явно борбата с демона и използването на умствения контрол бе отнело повече сила от колкото бях използвала до сега,а и изтеклата нощ бе доста .... изморителна,бях спала повече от обичайното за мен.На сутринта той бе станал преди мен,защото усещах ласките му,целуваше тялото ми,а и усещах аромата на закуската до леглото.
Когато отмести косата ми за да прошепне в ухото ми,кожата ми отново настръхна,явно този мъж действаше доста на емоциите ми
-Бих казала,че е доста приятно събуждане сър!
Усмихнах се и се изправих седнала на леглото,а той стоеше гол пред мен
-Не че имам против голотата ви,но бихте ли се покрили поне докато закусим?
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 3:46 pm

Усмихнах се доволно и казах:
-Можеш да ми казваш Маркъс. - след тези думи се изправих и закрих тялото си с една препаска. Седнах до нея и взех таблата, като започнах да и подавам различни плодове и казах:
-Щом е само за закуска добре, но.. каква идея имате за след това? - усмихнах се и допълних:
-Нещо.. бодро и весело или нещо изморяващо.. и още по-весело?
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 3:49 pm

-Добре Маркъс!
Усмихнах се и му направих място до мен,той се покри иседна,като не спираше да ми дава плодове,чувствах се като дете което хранят защото не може.
Всъщност какво мислех да правя днес..?Трябваше да отпътувам за Москва,но първо имах нужда от освежаване
-Като за начало ще е ободряващо-имам нужда от душ,да се събудя,но след това се налага да замина за Москва и да се погрижа да приключа тази война веднъж за винаги.А после..към поредната задача
Като се замислех за това ,не исках ,чувствах една буца заседнала в стомаха ми,нима исках да остана тук с него?
Тръснах глава,не биваше да си мисля за това,той бе смъртен,не можех да имам нищо общо с него
-А вашите планове Маркъс?
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 3:53 pm

Погледнах я и казах:
-Ами.. да закуся, да се изкъпя и може би.. да прекарам последните часове с теб, а след това.. не знам.. - след тези думи я загледах и допълних:
-Сигурно ще отида да търся някоя война и да се присъединя към войската на добра армия. До колкото разбрах България имат нужда от войници.. дори.. нужда от освобождение, но.. рано е да мисля за това..
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 3:56 pm

Идеята ми допадаше,да се изкъпя отново с него,но не в неудобната вана,може би щеше да е по-интересно под душа
-Едва ли ще са много часовете,в мига в който тялото ми изсъхне тръгвам,нямам багаж който да приготвям
Може би тази война която той искаше да води на балканите не бе за него,имаше още доста битки преди България да бъде свободна и то не без помоща на Русия отново.Знаех това,бях надникнала в бъдещето
-Недей,тази война не е твоя!
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 4:13 pm

Погледнах я и казах:
-Знам.. войната да те спечеля е по-важна, но там.. вече съм изгубил! - след тези думи се усмихнах и казах:
-Хайде да отиваме в банята.. - след тези думи се изправих и тръгнахме на там. Бавно се изправих, като я задърпах към банята и влязохме под душа. Придърпах я и я погалих като казах:
-Тогава.. да се насладим на сладките ни минути заедно.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Other
Александрия


Брой мнения : 103
Join date : 22.03.2012
Age : 31
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: мпатия,контрол над ума и контрол над елементите
Половинка: Няма
Раса: Полубогиня

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 9:35 pm

-Спри!Не съм жена за теб,разбер иго и колкото тялото ми да копнее за теб,ние не можем да сме заедно...Никога,при никакви обстоятелства!
Той ме погледна,знаех че може и да следват въпроси,но все пак ме поведе към банята и ме придърпа към тялот оси,бяхме под душа,водата обливаше телата ни,а той ме галеше отново.Какво бях позволила да се случи за тези няколко часа..единственото което трябваше да направя е да убия демона и да си тръгна,но не,аз трябваше да се правя на мила
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 EmptyПет Апр 20, 2012 12:44 am

След като се изкъпахме се обвих с една кърпа. Погледнах жената и й казах:
-Е.. какво ще правим сега? - целунах я нежно и допълних:
-Така де.. не мисля, че ще искаш да останеш повече, защото можеш да се привържеш към мен, а поредния секс може да те задържи по-дълго от колкото очакваш. - след тези думи просто я погалих по бузата и й казах:
-Сбогом, ангеле мой. Повече няма да се видим! - излязох от стаята и това беше края на срещата ни..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1700 година-някъде из Европа   1700 година-някъде из Европа - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
1700 година-някъде из Европа
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Преди година !!
» Преди 150 години; някъде из покрайнините на Париж.
» Мадрид преди 1 година
» Някъде в града след 5 месеца Елили и Маркъс
» Мистик Фолс,1864-та година.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Минало, бъдеще, света! :: Миналото!-
Идете на: