Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_rcap 
Маркъс Колинс
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_rcap 
Натали Гилбърт
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_rcap 
Деймън Салватор
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_rcap 
Стейси Нортман
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_rcap 
Клаус
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_rcap 
Томас
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_rcap 
Amber Shane
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_rcap 
Никол Мур
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Салонът за танци /място за масов РП/

Go down 
+9
Никол Мур
Томас
Деймън Салватор
Isabella H. Parker ♥
Ria.
Кaтеринa.
Клаус
Натали Гилбърт
Самър
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Самър
Darkus
Самър


Брой мнения : 100
Join date : 25.03.2012

Информация за героя
Дарби: Може всичко, като член на расата Даркус.
Половинка:
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyПет Мар 30, 2012 6:45 pm

First topic message reminder :

Spoiler:
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Primrose Everdeen

Primrose Everdeen


Брой мнения : 59
Join date : 23.03.2012
Age : 28

Информация за героя
Дарби: Въпреки че е нормален демон, подобно на антихристите, може да прави абсолютно всичко, само със силата на мисълта си. От телекинеза, до съживяване и т.н.
Половинка: Няма и не иска да има.
Раса: Демон

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyНед Апр 01, 2012 8:44 pm

Дълго време просто стоях, забила поглед в една точка. Първата чаша с шампанско скоро прелетя през стаята и се заби в една саксия. Последва я втората, третата..скоро сервизите тук щяха да изчезнат. И точно когато обмислях да въздействам на някой...или просто да си намеря пияно същество от мъжки пол, което да завлека нагоре по стълбите, вратите на салона се отвориха и вътре влетя не друг, а...Ерик...по дънки и кецове...Не, без майтап, наистина така влезе.
-Ъм..предполага се да съм такава всеки ден. Но...наистина ли след вчера си толкова изтощен, че чак не си нацелил къщата си, а си дошъл с лодка до замъка?
Огледах го отгоре до долу. Че той дори вчера беше по-официален. Вярно, че за да ме съблазни се изискваше нещо повече, но пък..бал беше това, не дискотека. Хванах го под ръка и го издърпах зад една колона. Опитах си да си придам незаинтересован вид, но все пак...защо не коментираше вчерашната вечер? Очаквах комплименти, отчаяни молби за още...малко внимание. Вместо това, някакъв нещастник се приближи, а Еик тръгна да си говори с клатушкащата се блондинка. Ченето ми щеше да увисне, но се стърпях, правейки се, че не го забелязвам.
Върнете се в началото Go down
Erik Stans

Erik Stans


Брой мнения : 74
Join date : 23.03.2012

Информация за героя
Дарби: Умствен контрол (причинява болка);
Половинка:
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyНед Апр 01, 2012 8:57 pm

- Какво за мен?
Погледнах я въпросително като се замислих какво да разкажа. То нямаше кой знае и какво за разказване, но все пак се помъчих да измисля нещо.
- Ами в момента съм тук с едно момиче. Е, не баш с нея, но нещо такова. Абе сбъркана история.
Засмях се объркано като я видях.
- А ето я и нея, онзи явно е излезнал!
Посочих към Прим и в същото време хванах под ръка Кер и се запътих към самотницата.
Върнете се в началото Go down
Никол Мур

Никол Мур


Брой мнения : 127
Join date : 17.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: Дийн Уинчестър
Раса: Човек

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyНед Апр 01, 2012 9:16 pm

-Щастливец, поне твоята дама не се натиска с някой .. кхмм някъде!
Добре тези танци започваха да ми стават досадни, да не говоря за роклята и обувките ..
Подпрях се на рамото му като спуснах ръка по тялото му ..
-Край на танците! -Засмях се.
Започнах да оглеждам за момичето с което е дошъл, но "Прим" нищо не ми говореше така че щях да изчакам за да разбера за въпрсното момиче.
Ерик ме хвна под ръка, усмихнах се някак самодоволно вървейки напред!
Върнете се в началото Go down
Primrose Everdeen

Primrose Everdeen


Брой мнения : 59
Join date : 23.03.2012
Age : 28

Информация за героя
Дарби: Въпреки че е нормален демон, подобно на антихристите, може да прави абсолютно всичко, само със силата на мисълта си. От телекинеза, до съживяване и т.н.
Половинка: Няма и не иска да има.
Раса: Демон

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyНед Апр 01, 2012 9:27 pm

Опитах се, наистина се опитах да слушам с интерес за втората световна, обаче ми беше адски досадно. В крайна сметка...единственото, което правех тогава, беше да се промъквам тайно в спалнята на "врага", докато баща ми снабдяваше с оръжие некадърниците навън. Обаче едно му признавах на Хитлер...знаеше как да вдига...ръката си.
-Да, да, точно така. Сега отиди в тоалетната и си извади очите.
Въздъхнах отегчено, радвайки се, че отново си възвърнах демонския характер. След вчерашните глупости...не, не трябваше да се размеквам до толкова, при това, заради една играчка.
-Я виж ти! Спалните да не са заети? Тоалетните са надолу и вляво.
Отговорих сухо, взимайки си петата чаша шампанско за днес. Ерик влачеше момичето към мен, а то..гледаше разгонено. Стига бе, голям шок!
-Между другото, аз съм Прим..приятно ми е..
Опитах се да се усмихна, но нещо не ми се получи. Не се заблуждавайте, но бях от ревнуващите романтички, по простата причина че..първо-мен никой не можеше да ми замени и второ-не можех да чувствам. Абсолютно нищо. Просто тази пред мен ми открадна коментара за предишната вечер, а аз без комплименти не можех.
Върнете се в началото Go down
Erik Stans

Erik Stans


Брой мнения : 74
Join date : 23.03.2012

Информация за героя
Дарби: Умствен контрол (причинява болка);
Половинка:
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyНед Апр 01, 2012 10:13 pm

- Как сме?
Погледнах развълнувано към Прим когато дойдохме до нея. Беше доста омълчана, но веднага заговори Кар.
- Оу да, Прим, това е Кар, Кар, Прим!
Посочих ги една с друга, за да ги запозная.
- Иначе къде отида кавалера ти? Не ми казвай, че пак го наплаши с онези истории?
Разсмях се още повече като се обърках към Каролайн.
- И тя като теб като се напие става самия дявол! Веднъж дори блъсна някъв от терасата и остана в кома!
Макар и тази история да беше преди 100 години все още се помнеше. Беше забавна, защото всичко стана само заради някаква глупост.
- Но все пак не й давай да пие!
Върнете се в началото Go down
Никол Мур

Никол Мур


Брой мнения : 127
Join date : 17.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: Дийн Уинчестър
Раса: Човек

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyПон Апр 02, 2012 7:20 pm

-Кхмм, приятно ми е Прим.Нсилих се да се усмина като подадох ръката си напред.
Имах чувството че ще заспя така, виждаше се че няма да ми стисне ръката или ако го направи ще свърша в болница с пет потрошени пръста!
Извъртях поглед като огледах момичето от глава до пети .. мм изглеждаше добро момиче .. усмихнах се, но само изглеждаше!
Обърнах се към Ерик ..
-"Като" ли, аз не се превръщам в дявол, виж ме смао какво съм ангелче, за кхмм ралзика от ам ..
По добре да си мълча .., усмихнах се невинно поглеждайки към Прим.
Един от сервитьорите мина покрай нас, не се стърпях, посегнах към питието, но Ерик хвана ръката ми ..
-Ти си .. лош!!-Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Primrose Everdeen

Primrose Everdeen


Брой мнения : 59
Join date : 23.03.2012
Age : 28

Информация за героя
Дарби: Въпреки че е нормален демон, подобно на антихристите, може да прави абсолютно всичко, само със силата на мисълта си. От телекинеза, до съживяване и т.н.
Половинка: Няма и не иска да има.
Раса: Демон

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyСря Апр 04, 2012 7:29 pm

-Как ли? Ужасно скучно. Ако трябва да сме честни, дори баловете на английската кралица изглеждат скандални, в сравнение...с това тук..
Отговорих отегчено и преполових съдържанието на чашата си. Дори шампанското тук не беше толкова вкусно. А като се замисля, че дойдох уж за да се забавлявам..
-Не, не съм го изплашила. Или поне така мисля...Хората плашат ли се от истории за размазани по паветата вътрешности? Защото на онзи от терасата не знаех кое му е мозъка и кое..досети се сама.
Ухилих се, оглеждайки внимателно човека пред мен. Човек! С мисли, които едва ли не подскачаха около главата й, никакви специални защитни стени, напълно незначително същество. Но точно в това беше интересното. Нямаше да е забавно просто да й откъсна главата. Щяхме да играем добре репетираната от хиляди жени преди и след нас пиеса. И тъй като Ерик, както всеки друг мъж на тази планета изобщо не знаеше какво ни се въртеше в главите, щяхме да му се усмихваме, след още една чаша, ако тя изобщо можеше да понесе още, да заговорим за ужасните обувки на възрастната жена пред нас и накрая-да подхванем темата за горкото наранено, пияно момиче. В крайна сметка, май си намерих с какво да се забавлявам.
-Не се притеснявай, Кари, аз не се срамувам от това, че съм лоша...и слава богу, нали Ерик?
Намигнах му и тръгнах към една от масите, давайки знак на влачещите се след мен да се присъединят.
Върнете се в началото Go down
Erik Stans

Erik Stans


Брой мнения : 74
Join date : 23.03.2012

Информация за героя
Дарби: Умствен контрол (причинява болка);
Половинка:
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 EmptyПет Апр 06, 2012 10:48 pm

Постоях и се навъртах около момичетата известно време, но накрая наистина ми доскуча. Обясняваха нещо, но оглеждах всичко с празен поглед.
- Аз май ще ви оставям. Пък и стана късно и честно казано сякаш ми се доспа. Та неловкия момент когато се чудиш как да се измъкнеш, хехе.
Ухилих се извинително като неловко се огледах и с бавни стъпки застъпах назад.
- Та ъм.. тези дни ще се мернем пак.
Махнах неловко и се обърнах като излезнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Салонът за танци /място за масов РП/
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Отвътре (място за МАСОВ РП)
» Пред кметството (място за МАСОВ РП)
» "Лунната гора" /място за масов РП/
» Трапезарията в замъка /място за масов РП/
» Бална зала , място за масов РП!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Остров "Даркус" :: В замъка!-
Идете на: