Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_rcap 
Маркъс Колинс
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_rcap 
Натали Гилбърт
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_rcap 
Деймън Салватор
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_rcap 
Стейси Нортман
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_rcap 
Клаус
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_rcap 
Томас
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_rcap 
Amber Shane
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_rcap 
Никол Мур
Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Салонът за танци /място за масов РП/

Go down 
+9
Никол Мур
Томас
Деймън Салватор
Isabella H. Parker ♥
Ria.
Кaтеринa.
Клаус
Натали Гилбърт
Самър
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Самър
Darkus
Самър


Брой мнения : 100
Join date : 25.03.2012

Информация за героя
Дарби: Може всичко, като член на расата Даркус.
Половинка:
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 6:45 pm

First topic message reminder :

Spoiler:
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 9:30 pm

Какво искаше да чуе от мен тя ? Това че нямаше да я нараня .. или това че не бих позволил на никой да я нарани ? Това че бих я изпратил до тях защото тя не е като другите две с който съм имал среща ? Това л искаше да чуе Натали ? Защо просто не ми го кажеше .. не мисля че беше толкова трудно .. пък и вече си изморих от това овъртане от нейна страна.
- Искаш да чуеш нещо специално .. ли Натали ? - попитах я като казах студено но бях напълно сигурен в думите си..
- Искаш да ти кажа че можеш да ми се довериш независимо по каква причина ? Че не си като тези които виждаш около себе си ? - погледа ми падна на двете момиче със същия лик като този на Натали.
Надявам се това което казах да и е помогнало донякъде да разбере че не всеки който пие кръвта на хората е готов да изпие нейната .. не че това щеше да е проблем за мен .. но нямаше да го направя.
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 9:36 pm

Студенината в тона му ме накара да изтръпна. Определено знаеше как да накара момиче да се чувства неловко и неудобно в неговата компания. Но не това имаше значение. Можех да схвана отлично какво се опитваше да ми каже.
-Не искам нищо от теб. -Казах. -Просто искам приятел..
Беше смешно да говоря с Деймън за приятелство. Някакси не си го представях като този, който би бил моят най-добър приятел, говорещ с мен за всичко. Картинката беше нелепа. Все пак аз бях човек, а на дали щеше да е и морално нормално, ако се беше случило нещо подобно.
Погледнах го, като поех въздух и го заобиколих. Направих няколко крачки, като си взех чаша с шампанско и отново го погледнах. Не знаех дали искаше да говори с мен или се предполагаше, че ще си намери друга компания. Гледах го, като отпих от шампанското една голяма , бих казала огромна глътка.
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Isabella H. Parker ♥
Witch
Isabella H. Parker ♥


Брой мнения : 155
Join date : 24.03.2012
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: Получавам видения, сънища.. наричайте ги както си поискате. Колкото и глупаво да звучи, чрез тях древни магьосници контактуват с мен и ми предсказват бъдещето или връщат към миналото..
Половинка: няма
Раса: вещица

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 9:39 pm

Spoiler:

Изи се усмихна и погледна към този до себе си. Зарадва я мисълта, че най-после не й бе зададен някой от онези глупави въпроси, на които просто вече отказваше да отговаря.
- Изабела Паркър. Приятно ми е, ...... - замълча и смръщи вежди, оставяйки го също да се представи.
В умът й все още се въртеше въпросът какво точно е той... обикновено 'създание' едва ли би излъчвало толкова силна енергия...
В такива моменти просто ненавиждаше "вещерските си усещания", ако можеха така да се нарекат.
За миг главата й започна да я предава, отразявайки цялата шумотевица и звън от токчета на аристократични кукли, тракащи по пода на огромната зала, като въпреки това се постара да не го показва, отпивайки от кристалната чаша в ръката си.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 9:42 pm

Само това ли щеше да каже тя точно в този момент ? Останах да я гледам без да реагирам по друг начин..само очите ми се разхождаха по лицето й и отново се връщаха на очите й.Може би дори и тя самата не беше съвсем сигурна какво по точно искаше точно сега все пак се чувстваше сама на това място а аз отлично виждах това дори без да го каже.
- Само приятел ? - казах като чак тогава отместих погледа си от нея.
Често да си призная аз самият не ставах за такъв .. за всичкод руго можах да се съглася но не и за това.Никога някой не ми се доверявал толкова че да ми разкаже всичко доколкото се може .. пък и колкото се и познавах аз не умеех да изслушвам много добре.Взех още една чаша с алкохол като оставих тази в таблата на келнера който мина покрай нас.
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 9:48 pm

Можех да му кажа хиляди неща.. Че се чувствах сама и нова в тази част от "света".. И че от няколко вечери насам.. че от както разбрах за всички свръхестствени същества, едва успявах да спя и да се храня, без да мисля дали някой няма да изскочи и да поиска кръвта или живота ми. Можех да му кажа, чена ден ме бъркаха най-малко по 10 пъти с Катрин, Катерина и Шарлот.. понякога дори ме питаха дали се казвам Татя.. Вероятно това бяха имената на тези, които изглеждаха точно като мен. Можех да спомена и това, че когато получих поканата изтръпнах. Дори не знам защо бях тук, след като очаквах да е пълно с всякакви същества.
Но дали това щеше да промени нещо в каменното иражеие на Деймън? Не. За това просто отместих поглед и отново отпих една огромна глътка.
-Не те задължавам да си такъв.. Всъщност.. вероятно не ти е кой знае колко приятно да се размотаваш в компанията на просто човешко същество.. -Вдигнах рамене.


Последната промяна е направена от Натали Гилбърт на Пет Мар 30, 2012 9:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Томас
Shi no Shi
Томас


Брой мнения : 175
Join date : 25.03.2012

Информация за героя
Дарби: Като Ши но Ши може всичко.
Половинка:
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 9:50 pm

Spoiler:

Вече знаех името на момичето-Изабела Паркър .. дали имаше нещо общо със силните вещити преди време,които използвах само за заклинания и нищо повече ? Щях да разбера тепърва .. Усмихнах и се след като видях физиономията й.
- Томас .. - отсякох просто .
Мисля че толкова и беше достатъчно засега,а ако съдех по това което беше в гладата на тъмнокосата определено се опитваше да разбере нещо повече за мен .. но не мисля че щеше да и се получи кой знае колко.Все пак никои от тук не знаеш много за мен .. освен Самър .. за която не бях много сигурен.. а като казах Самър .. тази вечер не я бях видял на бала .. може би по късно щях да намина и в някоя от стаите на Даркус .. но това за по късно.
Разкратих глава за да обърна отново внамание на момичето.
- Предполагам че не ти е от най забавните места тук .. Изабел .. - казах като дигнах ведни и наклоних леко главана една страна.
- Какво ще кажеш да излезем на тересата и поговорим на по тихо ? - попитах я.
Все пак се усещаше че можеше да ми е полезна за много неща .. а защо още от сега да не я омотая в мрежите си ?
Върнете се в началото Go down
Клаус
Other
Клаус


Брой мнения : 222
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над ума и сетивата,четене на мисли и невероятна сила.
Половинка: Ергенче,както го гледаш!
Раса: Вампир и върколак

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 9:50 pm

-Ти си като съществата който мразя,ти си като тях,не мога да ти вярвам не мога да съм около теб.
Дръпнах ръката си:
-Ти си моята Катерина,аз те създадох,а сега си това гадно могъщо създания,което не навиждам. Не харесвам този факт ясно ли ти е?
Гледах я точно и право в очите:
-Харесвах онази Катрин която бе властна но притежаваше все още чувства. Ти не ги притежаваш вече. Даркусите не могат да обичат,ти само си запазила спомена за мен. Вече не съм ти създател,ти вече не си вампирка,ти си като тях. Така че не си ми длъжна и си свободна.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 9:55 pm

Защо всяко момиче на което попаднех изпадаше в това състояние."Не си длъжен да останеш в компанията на човешко същесто .. ".Дори аз не знаех как да отговора на този въпрос .. авинаги в главата ми пробляскваше нещо за казване .. колкото да не мълча но сега се затруднявах с това.
- Ако не исках да съм в твоята компания досега щях да съм си тръгнал Натали .. не мислиш ли ? - попитах я като все още бях толкова сериозен колкото преди.
Не мислех да мина в добро настроение толкова бързо .. освен ако Натали не направеше нещо по въпроса независимо какво.. а както се проточваха нещата досега дали щяха въобще да завършат на добре ?
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 10:02 pm

Погледнах го. Очаквах да каже доста неща, но не и това.. Усмихнах се съвсем леко. Някакси почувствах прилив на спокойствие, веднага след като очите ни се срещнаха. Той беше тук и искаше да е в моята компания! Изчервих се отново, за това побързах да позволя на няколко кичура да запречат гледката към бузите ми.
-Предполагам.. благодаря. -Казах, след което се огледах. Имаше музика и забавляващи се "хора". Не можеше да стоим и да не правим нищо.. Погледнах роклята си, след което върнах поглед на Деймън.
-Бих ти предложила да танцуваме, но ще е странно, ако аз те попитам.. -Добавих, хващайки двете страни на червената си рокля. Подканвах го. Исках да излезем и да танцуваме. Можеше ли да разбия това каменно изражение и да успея да го опозная истински? Искаше ми се да знаех повече за него.
-И все пак.. -Започнах, като се поклоних, както беше прието да се прави преди подобен тип танц. -Искаш ли да танцуваме?
Подадох ръката си напред,като очаквах неговия отговор. Цялото ми тяло настръхна, сещайки се отново за съня.
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Isabella H. Parker ♥
Witch
Isabella H. Parker ♥


Брой мнения : 155
Join date : 24.03.2012
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: Получавам видения, сънища.. наричайте ги както си поискате. Колкото и глупаво да звучи, чрез тях древни магьосници контактуват с мен и ми предсказват бъдещето или връщат към миналото..
Половинка: няма
Раса: вещица

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 10:04 pm

Spoiler:


Вещицата се замисли. Някак този... Томас не й харесваше. Не обичаше да съди за хората само по предчувствията си, но едва ли беше добра идея въобще да разговаря с него.
- Силно се съмнявам да имаме общи теми за разговор... - усмихна се. - ...и все пак си прав - това не е от най-забавните места.
Разбира се, глупавото й "аз" отново изигра ключова роля. Но си беше такава - би дала всичко, би направила всичко, за да избяга от ситуация като тази. А и бе единственият й вариант - ако сега каже "Чао" на мъжа, то едва ли щеше да стои повече тук. А какво щеше да рече това - едва ли нещо по-забавно от ситуацията, в която се намираше в момента.
**
След секунда тръгнаха, като йм отне само миг да стигнат до желаното място. Изабела остана безмълвна. Не знаеше нито какво да каже, нито какво да направи. Умът й като че ли за миг се изпразни напълно..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 10:09 pm

Явно Натали се изненада от отговора ми.Не след дълго зазвуча някаква музика и Натали се ме погледна .. като ми се усмихна.От време на време бузите и се изчеряваха явно това беше защото си спомняше съня в който и аз съм очаствал .. за който спомена от началото ? Хах .. можеше да се каже че бях доста трогнат от този факт щом простоянно това се въртеше в главата й.Не беше редно тя да ме продложи да танцуваме .. трябваше само да ми намекне .. но явно .. прекалено много го искаше че не изчака дори да си отворя устата и да кажа нещо.Засмях се.
- Какво ще кажеш да започнем от начало и аз да бъда този който ще ти предложи ? - попитах като все още се смеех.
Натали свали ръката си а аз я погледнах в очите.Подадох ръката си.
- Какво ще кажеш за един танци .. Натали ? - казах като се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 10:16 pm

Засмях се и поех ръката му, като няколко стъпки ни отведоха до средата на салонът. Бяхме единствените, които се осмелиха да излязат и да танцуват, а не да се наливат с алкохол и да говорят безсмислени неща.
Ръцете ни се хванаха и започнахме да танцуваме в такт с бавната музика. Роклята ми се блъзгаше по земята, което правеше някои стъпки доста трудни за мен. Гледах в краката си, което беше доста грозен маниер, но роклята ми създаваше доста голям проблем!
Погледнах Деймън и за миг цялото безпокойство изчезна; сякаш това да бъда в ръцете му беше най-естественото нещо на света. Сякаш бях в пълна безопасност и роклята вече не ми пречеше. Не знам дали просто Деймън влиаеше така на хората или го прилагаше сега върху мен, но работеше!
Усмихнах се съвсем леко. Лицта ни от време на време се доближаваха; тогава поемах въздух и не го отпусках, преди да се раздалечим отново. Имаше някакво напрежение между нас.. Нещо, което ме караше да се чувствам доста странно в момента. Сякаш имах цяло ято пеперуди в стомаха ми.
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Томас
Shi no Shi
Томас


Брой мнения : 175
Join date : 25.03.2012

Информация за героя
Дарби: Като Ши но Ши може всичко.
Половинка:
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 10:16 pm

Spoiler:

Излязохме на терасата като преди това Изабела доста се поколеба с отговора си.Определено си лечеше че ми нямаше голяма доверие..нямаше да я съдя за което.Усмихнах и се.Вече бяхме на терасата .. не ни отне кой знае колко време за да стинем до там.След дълго мълчание от двете страна аз реших да бъда този който ще започне разговора .. все пак аз исках да излезем на терасата за да говорим по спокойно .. без толкова шум наоколо.Не че за мен имаше някаква разлика улавях и най малкия звук наоколо.
- Вещица .. разхождаща се наоколо .. - казах бързо като се облегнах на терасата и държах все още чашата с алкохола в ръката си.
- ... доста странно за град като този .. Изабела .. - опитвах се да намекна това как мислех да продължа но не знам дали момичето ме разбираше накъде биех.
Изправих се и я погледнах в очите.Не обичах заобиколните начини .. по ми харесваше да го давам напарво без завъртулки .. и загадки.
- Исках да кажа .. че вещица със силна енергия като твоята рядко се среща .. Изабел .. - продължавах да не махам усмивката от лицето си.Не знам дали тази моя усмивка й говореше нещо.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 10:21 pm

Озовахме се посредата на залата.Огледах се наоколо и излезе така че сама ние бяхме единствението които бяха се в настроение за такива танци.Обичах да обирам погледите на околните .. а особенно след като бях в компанияна на Натали .. какво по хубаво от това ?Започнахме бавно да се движим в такта на песента .. Натали първоначално постоянно гледаше надолу но после надигна поглед към мен .. аз и се усмихнах.Имаше съмсем малко разстояние между лицата ни.Скъсих още малко тазидупка помежду ни и я целунах.Целувката беше доста продължителна .. не отделих устните си от нейните докато тя самата не го направи .. по нейно желание.
Върнете се в началото Go down
Isabella H. Parker ♥
Witch
Isabella H. Parker ♥


Брой мнения : 155
Join date : 24.03.2012
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: Получавам видения, сънища.. наричайте ги както си поискате. Колкото и глупаво да звучи, чрез тях древни магьосници контактуват с мен и ми предсказват бъдещето или връщат към миналото..
Половинка: няма
Раса: вещица

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 10:43 pm

Spoiler:


От устните на момичето се изля тежка въздишка.
- Не е в мой стил да стоя затворена у дома. - каза, опитвайки да избяга от темата.
Мразеше подобни разговори. Но... може би Томас беше прав - наистина бе изненадващо да се види подобна вещица из града. А може би въобще не й бе тук мястото. И може би поне не биваше да се разхожда, опитвайки да си повярва, че никой не може да разбере каква е всъщност.
На моменти искаше да разбере коя е... и защо е такава. Но отговорите нямаше просто така да почукат на вратата й... За съжаление едва ли някога щеше да ги намери - родители, роднини - всички бяха или избити, умрели, или безследно изчезнали. Нямаше нито спомен от миналото, нито какъвто и да било шанс да разбере какво всъщност е.
- Виж... разбирам, че и ти не си падаш по скучната част с глупави въпроси от сорта на "От къде си"; "Кой е любимия ти цвят" и прочие.. Но не обичам да говоря за това. Така че... предполагам, че не ми е тук мястото...
Върнете се в началото Go down
Лия Григори
Vampire
Лия Григори


Брой мнения : 87
Join date : 17.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка:
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 11:15 pm

След като бях получила покана за бала се бях обадила на Сам, за да попитам дали е получил същата и се оказа, че е. Решихме да отидем на пазар и го направихме и същата вечер, ето ни тук.
Държах Сам за ръка, сякаш ме беше страх да не го изгубя някъде из тълпата, сякаш ме беше страх да не ме остави сама тук. Знаех, че тук има почти само свръхестествени същества, но стига Сам да беше до мен нямаше да се страхувам.
-Тези хора май не могат без да имат балове.-засмях се, поглеждайки Сам. Да бъде в смокинг му отиваше..
Върнете се в началото Go down
Sam Scott
Werewolf
Sam Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.03.2012

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 11:20 pm

Огледах тълпата навъсено, защото никак не ми харесваше това място. Имаше всякакви същества и нямаше да се учудя ако срещнех фея тук, а самия замък ми носеше някакво безпокойство, което се опитвах да скрия. Не исках да притеснявам и Лия, но всичко ми изглеждаше прекалено странно. За миг се зачудих защо изобщо бях дошъл, но се сетих, че бях тук, за да бъда с Лия, а останалото нямаше значение.
- Познаваш ли някого тук? - попитах небрежно, защото въпреки че бях тук от седмица и нещо, все още познавах единствено Лия.
Върнете се в началото Go down
Лия Григори
Vampire
Лия Григори


Брой мнения : 87
Join date : 17.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка:
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 11:27 pm

-Не. Може пък да се запозная с някой..елф или..трол.-пошегувах се, но Сам изглеждаше сериозен. Обхождаше залата с поглед отново и отново. Явно имаше нещо, което го притесняваше, нещо което започна да притеснява и мен.
-Какво има?-попитах, смръщвайки се. Не исках да мисли, че тук може да се случи нещо. Аз самата не исках да го мисля. Все пак Елиза ми бе казала, че тук е най-доброто място да се скрия, защото хората бяха по-малко от другите същества, а живееха заедно в хармония. Не вярвах да ме нападнат..миналия път не го направиха, защо сега да го правят?! Не, не ми се вярваше.
-Хайде, трябва да се разсееш малко.-казах, като след това се усмихнах. Задърпах го към дансинга, като след това се притиснах в него, поклащайки се.
Върнете се в началото Go down
Sam Scott
Werewolf
Sam Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.03.2012

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyПет Мар 30, 2012 11:43 pm

Актьорството опледелено не ми беше силната странна, щом Лия толкова лесно разбра какво ставаше вътре в мен. Не знаех защо съм толкова притеснен. Не се страхувах от това, че някой вампир можеше да я нападне, защото аз щях да я защитя. Ох, трябваше да спра да мисля толкова песимистично и да се порадвам на вечерта. Така че двамата затанцувахме прегърнати, което беше някак странно. Днес всичко ми изглеждаше странно, а май аз бях странника в тази ситуация.
- Права си - въздъхнах - По-малко притеснения и повече забавляния.
На лицето ми се появи една идиотска усмивка, която показваше колко луд бях по Лия. И отново не ми харесваше нещо - залата беше прекалено пълна и прекалено шумна.
- Искаш ли да отидем някъде другаде? - попитах накрая.
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyСъб Мар 31, 2012 10:14 am

Деймън Салватор написа:
Озовахме се посредата на залата.Огледах се наоколо и излезе така че сама ние бяхме единствението които бяха се в настроение за такива танци.Обичах да обирам погледите на околните .. а особенно след като бях в компанияна на Натали .. какво по хубаво от това ?Започнахме бавно да се движим в такта на песента .. Натали първоначално постоянно гледаше надолу но после надигна поглед към мен .. аз и се усмихнах.Имаше съмсем малко разстояние между лицата ни.Скъсих още малко тази дупка помежду ни и я целунах.Целувката беше доста продължителна .. не отделих устните си от нейните докато тя самата не го направи .. по нейно желание.

Докато го гледах, Деймън се приближи. Не знаех какво да очаквам, за това просто отново затаих дъх. Той продължаваше да се приближава, след което ме целуна. Бях шокирана, спях да се движа и му отвръщах. Музиката продължаваше да се лее, но това не пречеше на нас да се целуваме.
Продължи дълго и това малко или много ме изплаши. Целувах все още непознат за мен вампир.. Макар и да ми харесваше се отдръпнах съвсем леко, като го погледнах. Очите ни се бяха впили едни в други. Ръцете ми несъзнателно се бяха озовали на раменете му.
Сведох поглед надолу и се усмихнах съвсем леко.
-Очаквах всичко тази вечер.. Наистина всичко, но не и това..
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyСъб Мар 31, 2012 11:56 am

Засмях се когато Натали каза,че е очаквала всичко друго тази вечер но не и точно това.Но определено го е искала дори и да не си го признава сега.Оставаше малко докато песента свършеше .. мисля че това за днес и беше достатъчно като танц .. не като края на вечерта.Музиката спря а аз се огредах околоко за да видя реакциите на другите.Не че ме бъркаха кой знае колко.Погледнах след това към Натали отново.
- Какво предлагаш да правим сега ? - попитах я любопитно .. личеше си че искаше нещо но какво ли бе това ... от мен ?Да осъществим сънят й или ?
Върнете се в началото Go down
Томас
Shi no Shi
Томас


Брой мнения : 175
Join date : 25.03.2012

Информация за героя
Дарби: Като Ши но Ши може всичко.
Половинка:
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyСъб Мар 31, 2012 12:05 pm

Spoiler:

Изабела не обичаше да говори за миналото си ? Беше странно доколкото съдех по реакцията не е чак толкова студените .. или пък от прекалено депресираните че да ти кажат всичко което искаш просто ей така.Определено имаше нещо в нея .. което трябваше да разбера независимо по каква причина ..рано или късно.Можеше дори да се възползвам от тази й нейна слабост .. нямаше значение как.Не й беше приятно в моята компания определено или тя ката го показваше.Облегнах се отново на терасата като погледнах надолу където влизаха всякакви по ниши трави от мен.Усмихнах се след което погледнах отново момичето.
- Ако искаш се върви .. така или иначе виждам че тази тема с мен нети е много забава .. а и има още доста които биха искали да се запознаят с вещица с доста силна енергия Изабела .. - отвърнах като оставих момичето само на терасата .. ако искаше да има нещо общо с мен отново или просто да поговорим за това какво е тя,че може би е еидна от най могъщите вещици ..защото енегрията й е биваше доста,можеше да ме потърси навсякъде.
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyСъб Мар 31, 2012 12:06 pm

Огледах се, като върнах погледа си на Деймън. Определено в главата ми се появиха доста мисли.. И различни сцени от съня, който се повтаряха отново и отново. Опитвах се безуспешно да ги игнорирам.
-Не знам.. -Отговорих накрая, като хванах ит двете страни червената ми рокля и се преместихме отново по-извън дансинга. Все пак не беше нужно всички да ни гледат, както се беше получило преди точно една минута.
Взех чаша с шампанско от келнера и я изпих на екс. Беше ми нужна определено! Погледнах Деймън и се усмихнах съвсем леко.
-Какъв е планът ти? Да ме съблазниш? -Попитах иронично, за да няма някаква тежка тишина помежду ни след целувката.
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyСъб Мар 31, 2012 12:12 pm

Да я съблазня ? Че тя вече си беше съблазнена.. какво повече имаше да съблазнавам в нея.Настроение й след целувката се появи много пък и нямам кой знае колко за губене .. Все пак си личеше че ме искаше дори и да не го показва .. както и аз нея.Погледнах навън през прозореца и видях че тъмно ..а после върнах моментално погледа си към Натали.
- Ако искаш мога да те изпратя да вас .. или предпочиташ да стоиш тук с куп непознати ? - попитах като знаех че отговори й щеше да бъде положетелен или поне това предчувствие имах.
- Искаш или не мила .. повярвай ми ако съдя по този остров не е най безопасното място за теб .. сама .. из гората .. докато стигнеш до лодките .. май ще ти трябва компания ?! - усмихнах й се като направих крачка към изхода а после се обърнах за да видя дали тя е съгласна да си тръгне или да остане ?!
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 EmptyСъб Мар 31, 2012 12:21 pm

Знаеше, че на дали ще искам да остана тук с куп вампири и бог знае още какво. Все пак .. бях човек и да се защитавам щеше да е малко трудно. Вярно, имах си пръстен, но нямах си и на идея как да го използвам.
Направих крачка към Деймън и хванах ръката му, като продължихме да вървим. Определено щеше да е по-безопасно ако стигнех до лодките заедно с някой, който можеше да ме защити, ако евентуално се случеше нещо. А и.. малко или много го харесвах. Макар понякога студеното му поведение да ме караше да се чувствам несигурна, в неловко положение и безсилна. Може би си имаше причина за това?
-Е.. -Започнах, докато вече вървяхме през мрачната гора, която ме караше да се чувствам сякаш съм във филм на ужасите. Оглеждах се, но от долу до горе мрак. Дърветата закриваха всичко, което можеше да се види. Сякаш имаше и призраци, защото от време на време ми се струваше, че някой върви зад нас. -Нали знаеш на къде е пристанището?
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Салонът за танци /място за масов РП/
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Отвътре (място за МАСОВ РП)
» Пред кметството (място за МАСОВ РП)
» "Лунната гора" /място за масов РП/
» Трапезарията в замъка /място за масов РП/
» Бална зала , място за масов РП!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Остров "Даркус" :: В замъка!-
Идете на: