Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
Салонът за танци /място за масов РП/  Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  Vote_rcap 
Маркъс Колинс
Салонът за танци /място за масов РП/  Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  Vote_rcap 
Натали Гилбърт
Салонът за танци /място за масов РП/  Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  Vote_rcap 
Деймън Салватор
Салонът за танци /място за масов РП/  Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  Vote_rcap 
Стейси Нортман
Салонът за танци /място за масов РП/  Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  Vote_rcap 
Клаус
Салонът за танци /място за масов РП/  Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  Vote_rcap 
Томас
Салонът за танци /място за масов РП/  Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
Салонът за танци /място за масов РП/  Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  Vote_rcap 
Amber Shane
Салонът за танци /място за масов РП/  Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  Vote_rcap 
Никол Мур
Салонът за танци /място за масов РП/  Vote_lcapСалонът за танци /място за масов РП/  Voting_barСалонът за танци /място за масов РП/  Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Салонът за танци /място за масов РП/

Go down 
+9
Никол Мур
Томас
Деймън Салватор
Isabella H. Parker ♥
Ria.
Кaтеринa.
Клаус
Натали Гилбърт
Самър
13 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Самър
Darkus
Самър


Брой мнения : 100
Join date : 25.03.2012

Информация за героя
Дарби: Може всичко, като член на расата Даркус.
Половинка:
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 6:45 pm

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 7:21 pm

Поредният бал, но на място извън града. Получих покана сутринта. Замислих се доста дали да отида след всички разкрития, които бях направила. И все пак реших, че е възможно на този бал да няма никакви неприятности.
Облякох роклята, която беше изключително красива.. Успях да си направя и прическа..
И тогава се отправих кръм пристанището. Имаше специални лодки, отвеждащи ни до един остров. Изключително мрачен и по свой начин красив.
Защо ли ми намирисваше на неприятности? След кратко вървене бяхме отведени до красив салон за танци. Беше пренаселено с хора, които се бяха облекли красиво. Но колко от тях наистина бяха хора?
Оглеждах се, като не смеех да стъпя в центъра на залата. Не заех с кого мога да се сблъскам!
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Клаус
Other
Клаус


Брой мнения : 222
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над ума и сетивата,четене на мисли и невероятна сила.
Половинка: Ергенче,както го гледаш!
Раса: Вампир и върколак

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 7:36 pm

Размъквах се само по балове и разни събирания но пък определено ми допадаше това да съм всеки ден на едно различно място. Проблема е,че мразех мястото на Даркусите,мразех и тях самите като цяло но щях да гледам да страня от тях. Да може би ще успея да страня и от малката Катерина надявах се днес да не се домъкне или пък да не реши да си прав компания с мен.
Бях без вратовръзка и не бях чак толкова изискан но пък си беше пак добре и пак бях доста красив.
Да не бях от скромните,скромността беше за тези,който не притежават никое друго качество.
В далечината видях Натали Гилбърт тя беше новата любима на Деймън нямаше да се меся все още не бе времето за това.
Върнете се в началото Go down
Самър
Darkus
Самър


Брой мнения : 100
Join date : 25.03.2012

Информация за героя
Дарби: Може всичко, като член на расата Даркус.
Половинка:
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 7:52 pm

Да организираш парти за по-низши раси не беше от предимствата на Даркус, но като водещ даркус реших, че щеше да е прекрасно като идея да мога да огледам кой какъв предмет притежава.
След интересната ми среща с Томас малко или много се надявах и той да е там, за да може да получа оценка за работата си. Облякох черна рокля и оставих косата си пусната. Единствения аксесоар към косата беше съвсем малка шнола във формата на черно цвете. Обеците и колието бяха вече сложени, когато започнаха да прииждат и гостите ни.
Първата, която се беше престрашила беше новата двойничка-Натали. Следващият беше Клаус. Още от сега можех да кажа, че партито щеше да оправдае всички мои очаквания.
Бавно слязох и се огледах, виждайки и колко ненужни хора бяха дошли. После вероятно с векове щях да се опитвам да залича миризмата на човешки твари.. Но си заслужаваше определено!
Върнете се в началото Go down
Кaтеринa.
Moderator
Кaтеринa.


Брой мнения : 28
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Електрокинеза
Половинка: ноупп
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 7:57 pm

Катерина пристъпи в огромната зала.. Тъмните й махагонови очи шареха навсякъде в търсене на свободно кътче, от което да наблюдава наивните човеци.. Те танцуваха така усилено, забавляваха се.. Малката госпожица обаче не бе способна на нещо подобно. Отново бе в лошо настроение, което пък допълнително допринасяше за мраморното й лице.. Човек би предположил, че ще се скъса стига да извие устни в една било то и лека усмивка..
Още една ситна, незначителна крачица.. Косите й нежно се разляха по крехките й раменца.. Къдрите се спускаха почти до кръста й.. Вече не си правеше онези сложни прически, беше се отказала отдавна от тях.. Ах, а така ги харесваше ! ... Погледа й отново се прокрадна измежду непознатите в залата.. Забеляза създателя си, но не каза нищичко, дори не го уважи с лек поклон. Беше крайно време да се откаже от егоистичната му особа ..
Върнете се в началото Go down
Ria.
Darkus
Ria.


Брой мнения : 7
Join date : 25.03.2012

Информация за героя
Дарби: Краде души чрез допир,Заличава чувства.
Половинка:
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 8:02 pm

Първоначално идеята за подобно нещо хич не ми хареса. До последно мислех да не сляза,но не исках да си имам проблеми със Самър. Облякох роклята си] нахлузих обувките си и както винаги лепнах намръщената си физиономия. След като излязох от стаята си.миризмата на тези долни твари почти ме задуши. Толкова ги мразех.. мразех ги още от времето когато бях като тях. Толкова неблагодарни,егоистични. Ненавиждах ги. За щастие имаше не само хора,но и няколко вампира. Слизайки по стълбите забелязах Самър. изглеждаше доста красиво. Бързо отместих поглед и раздразнено минах покрай гостите. Отидох при питиетата и бързо си налях едно уиски,слагайки много лед. Забелязах Катерина,момичето бе приятно. Което си бе направо комплимент. Рядко мислех някой за приятен. Погледа ми премина по Натали. Човек.. прекалено не естествен човек. Бих казала дори повреден човек.. но да не забравяме,че тя е двойница. Извъртях очи и се загледах на друга страна.
Върнете се в началото Go down
Клаус
Other
Клаус


Брой мнения : 222
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над ума и сетивата,четене на мисли и невероятна сила.
Половинка: Ергенче,както го гледаш!
Раса: Вампир и върколак

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 8:24 pm

Прииждаха хора идваха все повече и повече тогава видях и Катерина. Не ми се искаше да говоря с нея,но когато я видях някак ми се прииска да си приказваме да си говорим. Приближих се бавно към нея,тя можеше да ме види и да разбере,че идвам към нея. Улових ръката и,вдигнах я и я целунах:
-Катерина!
Отново с онзи сладък акцент,който тя обичаше наистина много:
-Отново се срещаме на бал,колко приятно.
Пуснах ръката и погледнах в очите и:
-Обикновено не обичам това място но сега съм тук,и аз не знам защо.
Нямах логичното обяснение на този факт но можеше да е от части,защото Катерина беше тук.
Върнете се в началото Go down
Кaтеринa.
Moderator
Кaтеринa.


Брой мнения : 28
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Електрокинеза
Половинка: ноупп
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 8:33 pm

Тъмнокосата забеляза древният вампир да приближава, но така и не успя да повярва на учите си докато той нежно не произнесе името й.. Очите й грейнаха само за миг, а после.. После отново станаха мрачни и празни. Топлите му устни многозначително докоснаха крехката й кожа, карайки я да изтръпне от обожание.. Обичаше да се държат с нея сякаш е принцеса, елитна дама или едва ли не нещо повече от останалите.. Оу, извинявайте ! Тя със сигурност бе нещо повече и несъмнено го показваше без никакви притеснения..
- Никлаус.. - опита се да звучи твърдо, безразлично.. Но уви ! Гласът й трепна и се разля като мелодична песен , долавяше се някакво тайно обожание от което започваше да се страхува.. Подбели очи за миг и се засмя също толкова мелодично ..
- Започвам да мисля, че ме преследваш.. - онази детска любопитна физиономия отново връхлетя върху чертите й , придавайки й съвсем различна нежност от онази преди малко .. - Нима греша ? - подсмихна се шеговито.. Разбира се ! Разбира се, че грешеше.. Както всеки път !
Върнете се в началото Go down
Isabella H. Parker ♥
Witch
Isabella H. Parker ♥


Брой мнения : 155
Join date : 24.03.2012
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: Получавам видения, сънища.. наричайте ги както си поискате. Колкото и глупаво да звучи, чрез тях древни магьосници контактуват с мен и ми предсказват бъдещето или връщат към миналото..
Половинка: няма
Раса: вещица

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 8:37 pm

Още със събуждането си, Изабела долови неприятния звън на вратата. Не разбра дали е събудена от него, или е просто съвпадение, но единственото нещо, което стори бе отново да затвори очи и да се унесе.
****
След още няколко часа сън се събуди и приготви за скучния ден, който щеше да прекара. Щеше да излиза за обичайната разходка, когато отвори вратата и видя пред себе си малък снежнобял плик. Взе го и го отвори.
Бе покана. За бал!? Това я заинтригува и накара да влезе обратно вътре.
Замисли се.
От кого ли бе поканата?
Дали да иде?
Накрая се реши и се качи в спалнята си. Отвори гардероба и от дъното изкара една прекрасна вечерна рокля, която винаги бе искала да облече, но така и не бе намерила подходящ повод...
****
Часовете минаваха. Най-накрая стана време да започне да се облича. Когато бе готова, се спря пред огледалото. Започна да се оглежда. Не че самочувствието не й достигаше, но никога не се бе чувствала толкова красива досега. Усмихна се и след миг таксито, което бе повикала вече бе пред дома й.
Качи се и тръгна към посоченото място.
Бе извън града. Странно... кой би направил бал, като покани хора от града, а всъщност самият бал е извън него...
****
Влезе в залата. Бе претъпкано. Не се учуди, че не вижда непознати хора. Всички бяха от града. Остави палтото си и взе чаша шампанско от минаващия покрай нея келнер.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 8:40 pm

Сутринта като станах получих поканата си.Дълго обмислях това дали да отида или да остана .. но все пак можеше да стене нещо интересно на този бал и да се запозная с още някого в новия град .. или да срещна някой познат.Облякох се и тръгнах към мястото където щяхме да чакаме да ни вземат с лодки.Не след дълго и това стана.Пристигнахме на един остров .. който за мен не беше много познат но доста интересен.След това ни отведоха до един салон за танци.Бяха много хора или по точно същества ... които се бяха ангажирали да дойдат.Огледах се наоколо.
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 8:47 pm

Прииждаха хора. Бегло познавах и половината от тях. Тогава я видях. Еднаква с мен. Еднаква от мозъка на костите. Влезе и не след дълго някой я заговори. Не откъсвах очи; вярно е, че непознатия от парка ми беше казал, че съм им двойничка, но как беше възможно да изглеждаме точно една като друга?
Тъкмо, когато си мислех, че нямаше как да стане по-иронично, влезе Деймън. Бях научила ужасно много ден преди да дойда тук! Знаех,че е вампир! И малко или много в мен имаше страх.
Опитах се да избегна погледа му, но той успя да ме забележи доста бързо. Не можах и да успея да се покрия някъде и да се опитам да се измъкна от тук. Той вече беше до мен, с онази негова брилянтна усмивка, на която никоя не можеше да устои! Тогава в мозъка ми изникна спомена за съня и се изчервих малко.
Но не трябваше да омеквам така! Не беше редно!
Очакваше се да кажа здравей, но аз избягвах упорито погледа на Деймън.
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Клаус
Other
Клаус


Брой мнения : 222
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над ума и сетивата,четене на мисли и невероятна сила.
Половинка: Ергенче,както го гледаш!
Раса: Вампир и върколак

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 8:48 pm

-Всъщност в началото на вечерта не исках да говоря с теб но след като те видях размислих.
Видях още един Даркус да влиза,определено не ми харесваше,че Катерина бе част от това:
-Приятелчетата ти започнаха да идват.
Казах го с не одобрение:
-Защо Катерина,защо го стори?
Попитах аз,нямах никаква идея,защо бе станала част от това общество.
Върнете се в началото Go down
Томас
Shi no Shi
Томас


Брой мнения : 175
Join date : 25.03.2012

Информация за героя
Дарби: Като Ши но Ши може всичко.
Половинка:
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 8:49 pm

Isabella H. Parker ♥ написа:
Още със събуждането си, Изабела долови неприятния звън на вратата. Не разбра дали е събудена от него, или е просто съвпадение, но единственото нещо, което стори бе отново да затвори очи и да се унесе.
****
След още няколко часа сън се събуди и приготви за скучния ден, който щеше да прекара. Щеше да излиза за обичайната разходка, когато отвори вратата и видя пред себе си малък снежнобял плик. Взе го и го отвори.
Бе покана. За бал!? Това я заинтригува и накара да влезе обратно вътре.
Замисли се.
От кого ли бе поканата?
Дали да иде?
Накрая се реши и се качи в спалнята си. Отвори гардероба и от дъното изкара една прекрасна вечерна рокля, която винаги бе искала да облече, но така и не бе намерила подходящ повод...
****
Часовете минаваха. Най-накрая стана време да започне да се облича. Когато бе готова, се спря пред огледалото. Започна да се оглежда. Не че самочувствието не й достигаше, но никога не се бе чувствала толкова красива досега. Усмихна се и след миг таксито, което бе повикала вече бе пред дома й.
Качи се и тръгна към посоченото място.
Бе извън града. Странно... кой би направил бал, като покани хора от града, а всъщност самият бал е извън него...
****
Влезе в залата. Бе претъпкано. Не се учуди, че не вижда непознати хора. Всички бяха от града. Остави палтото си и взе чаша шампанско от минаващия покрай нея келнер.

Сутринта мина доста скучно докато не научих,че милата Самър беше една от важните клечки който бяха образували този бал.Досат интересон от нейна страна..дали за да ме впечетли или просто за да се забавлява с някои от предстоящише там както когато бяхме на плажа.Често казано не ме интересуваше за по нишите същества от мен .. Отворих пакета който ми поднесоха и прочетох внамателно покана си.Може би щях да пропусна това с лодките .. определено не беше по мой стил.Доста хъм . лигаво може би..но трябваше да уважа Самър и да отида.Все пак щях да опозная и жителите на глада си.Накарах някой от подчинените ми да извикат шивачи и набързо се сдобих с костюм .. не много бляскав или пък много натруфен с разни неща,които аз не понасях.
Погледнах към часовника и забелязах че вече беше дошло времето когато трябваше да тръгвам към бава.Взех си сакоко което беше държано от подданика ми и тръгнах.Трябваше да вляза като едино т тях не като по различен.Телепортирах се до близко място което беше около острова .. а след това продължих пеша.Стигнах до мястото където щеше да се проведе бала .. изтупах се и влязох вътре.Да,определено тук имаше голяма намеса Самър .. продължих да вървя напред след което взех една чаша от близкия келнер който минаваше покрай мен.Усмивката ми беше на лицето .. не че тя някога е слизала от там.Имах странното предчувствие че наоколо има вещица .. която грабва внаманието ми.Досега не бях срещал такава в сромния си град.Приближих се до нея и застанах от едната и страна.Тя ме погледна а аз дигнах чашата в знак на тост и зачаках да видя реакцията й.
Върнете се в началото Go down
Никол Мур

Никол Мур


Брой мнения : 127
Join date : 17.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: Дийн Уинчестър
Раса: Човек

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 8:53 pm

Стоях на плота в кунята пиейки сок сънено, докато не се чу почукване по вратата което продължи дълго ..
-Идвам!
Абе тези хора глухи ли бяха ? Отворих вратата а там нямаше никой, отново същата история .. вече навик им става! Погледнах надолу и видях плик ..-И за този плик вдигнахте толкова шум?! Взех плика и тряснах вратата след себе си, отворих го .. и ето че отново Бал.
Качих се в стаята си като извадих роклята и сакото които си бях поръчала от Париж миналия месец, извадих и няколко дрънкулки, окачих ги на една закачалка като отново се шмугнах между завивките.Алармата отново звънна, разтърках сънено очи като погледнах към часовника.Точно на време!
Изправих се бавно като си взех душ, накъдрих косата си, гримирах се облякох роклята, грабнах сакото и слезнах бързо по стълбите.Обух си обувките и излезнах от в къщи.
Тръгнах към адреса от поканата,.. защо въобще съм поканена на Бал който няма да е в Вишъс Хилс ?!
Скоро пристигнах, бях леко нервна и замислена .. влезнах в една голяма зала като оставих сакото си при едно момче и влезнах навътре.


Последната промяна е направена от Каролайн Форбс на Пет Мар 30, 2012 8:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 8:55 pm

Явно Натали не беше доста радоста от факта да ме види .. щом така бързо гледаше да ме отбегне.Но все пак това бях аз и ако не станеше по моята нямаше да се откажа толкова лесно.Тръгнах към нея .. като имах голяма очакване да ми каже поне едно "Здравей" .. но определено не илезе от устата й.Отбягваше погледа ми.
- Е какво сега Натали ще се отбягваме само и само защото вече знаеш какъв съм ли ? - попитах я като я хванах за ръката така че да ме погледне.
Не искам да съм груб с нея .. затова след като погледите ни се пресякоха аз пуснах бавно ръката на тъмнокосата.Зачаках да отговори на въпроса ми .. ако рабира се пожелаеше.
Върнете се в началото Go down
Кaтеринa.
Moderator
Кaтеринa.


Брой мнения : 28
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Електрокинеза
Половинка: ноупп
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 8:59 pm

Девойката изви устни в една дяволита усмивка. Погледна към малкото наивно човешко същество, което по една или друга причина приличаше на нея.. Тогава и сините му очи я пронизаха.. Наблюдаваха я така неодобрително !
- Не биваше да размишляваш толкова, Никлаус.. Не ти отива.. - повдигна рамене и подигравателно докосна русите му коси. Искаше й се да е по - хладна към него и въпреки това.. Продължаваше да се усмихва детински, да се закача с него като някакво човешко хлапе и да игнорира неприятните му погледи..
- Бях човек, бях слаба.. Обичах.. - замълча за миг . Наистина ли бе блокирала всякакви чувства !? Разбира се, разбира се ! Освен едно ! А именно желанието.. То я водеше към живота.. Собственият й егоизъм ! .. - Тези чувства .. Сега вече са ми непонятни едва ли не.. А силата.. Ах, Клаус щом вкусиш веднъж от нея не би могъл да се откажеш .. - развълнувано се повдигна на пръсти пляскайки с ръце..
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 9:01 pm

Определено четеше мислите ми. И беше прочел, че вече знаех всичко. Прихванах червения плат на роклята си от двете страни.
-Казваш го, сякаш ми казваш, че си ходил до магазина! Не е едно и също нещо, поне за мен. -Казах, като впих очите си в Деймън. Синьото, в което потъвах се опитваше да ме размекне, а моите опити да се противопоставя бяха почти жалки. Поех дълбоко въздух, като за миг премигнах, но отново го погледнах.
-Кога смяташе да ми кажеш, че обикаляш и пиеш кръвта на невинни хора?! Трябваше да го науча от напълно непознат.. И кога трябваше да науча, че има още две като мен, обикалящи съвсем спокойно Вишъс Хилс?! И да не забравяме.. че може би ще трябвам на някакъв откаченяк от тук за някакво проклятие..
Чак когато казах всичко безпокойството ми се намали съвсем с малко, но това в никакъв случай не значеше,че не ме е страх.
Страхувах се, но по някаква ирония.. не от Деймън.
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 9:08 pm

Изведнъж Натали започна с толкова много въпроса че аз едвам можах да уволя думите на момичето.След като каза думата "непознат" вече ми беше напълно ясно че някой от кроткия глад досега беше си отворил устата.Ако ме беше питала щях да и кажа .. но тя не го напарви така че Натали няма право да ми задава такива въпроси.Погледнах я .. и погледа ми беше хем сериозен хем объркан от думите на момичето.
- И защо задаваш всички тези въпроси на мен Натали .. да не мислиш че знаем всички отговори .. на повечето да .. но все пак .. - казах като направих физиономия на "аз не съм виновен за това което си научила по този начин".
- Хайде да не би да кажеш че ще си в такова насторение дори и тук на бала .. - казах бързо и се бриближи към нея.
Нима нямаше да прави нищо през това време .. порсто щеше да сти в ъгъла на стаяна и да се налива с алкохола които предлагаха тук ? Натали не ми приличаше на този тип момичета .. пък и не си я представях.
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 9:13 pm

Приближи се към мен, като за момент задържах дъха си. Всяка една секунда ми напомняше за съня, в който аз и Деймън бяхме главните участващи лица. Сетих се за горещите целувки, които си разменяхме.. Трябваше определено да спра за това. Най-малкото Деймън можеше да изчете мислите ми! Вероятно и всеки друг в тази зала!
Погледнах Деймън, като изражението ми изрази объркване.
-Ако се чувствах поне един процент в безопасност, може би нещата щяха да са различни. -Казах тихо, но знаех отлично, че синеокия вампир можеше да ме чуе, без да се налага да говоря високо.
Огледах се. Бях заобиколена от красиви хора, повечето вероятно бяха същества, за които може би дори не бях чувала. Погледнах Деймън. Дали можех да му се доверя? Така ми се искаше да можех!
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Клаус
Other
Клаус


Брой мнения : 222
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над ума и сетивата,четене на мисли и невероятна сила.
Половинка: Ергенче,както го гледаш!
Раса: Вампир и върколак

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 9:17 pm

Дръпнах се от нея не ми харесваше това могъщество не ми харесваше да се държи така,никога не бе по силна от мен и това до някъде не ми допадаше:
-Не си същата Катерина,не си моята Катерина...
Присвих очи,какво си бях въобразил,това не ми харесваше,трябваше да я оставя.
-Пожелавам ти приятна вечер...
Сега вече не знаех защо съм тук,не трябваше въобще да идвам.
-Надявам се си доволна,имаш си нови приятели,забавлявай се!
Върнете се в началото Go down
Isabella H. Parker ♥
Witch
Isabella H. Parker ♥


Брой мнения : 155
Join date : 24.03.2012
Местожителство : Вишъс Хилс

Информация за героя
Дарби: Получавам видения, сънища.. наричайте ги както си поискате. Колкото и глупаво да звучи, чрез тях древни магьосници контактуват с мен и ми предсказват бъдещето или връщат към миналото..
Половинка: няма
Раса: вещица

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 9:17 pm

Spoiler:


Невероятно как можеш да бъдеш сред толкова много хора, и все пак да се чувстваш сам... Толкова хора минаваха покрай момичето и все пак единственото нещо, което чуваше не бе нищо повече от "Здравей!" или "Как си?"... Дали наистина някой искаше искрен отговор...? Както всеки път, и днес дойде моментът, в който се питаше "Какво по дяволите правя тук?!" И тъкмо когато си представяше как хвърля чашата си и си тръгва тичайки, до нея се появи млад мъж, чиято енергия особен привлече вниманието на Изабела. Повдигна чашата си в знак на тост и продължи да я гледа.
- Бих се задоволила и с едно "Здравей!"... - усмихна се съркастично...
Обърна поглед, осъзнавайки, че мъжът до нея е разбрал... факта, че е от онези нелепи свръхестествено създания, които просто не спираха да се изливат от града й. Не че това й пречеше по какъвто и да било начин, но като че ли предпочиташе останалите да бъдат в неведение по този въпрос...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 9:18 pm

Натали задържа дъха си след като се приближих до нея.Засмях се когато долових мислите й .. нямаше нищо лошо в това да присъствам в сънищата й .. не че пък някога съм имал ... Каза ми че ако можела да се почувства поне малко в безопастност тук щяло да е по различно.Това вече си беше нежелание да се забавлява поне сега.Наклоних главна една страна .. и погледа си се срещна с нейния.
- Виж Натали .. ако искаш да се забавляваш просто го направи без да ти пука кой е около теб .. дали това са вампири .. хибриди и така нататък .. перодолей го този град не е обикновен ... - казах като не отделих очи от нея .. определено всички наоколо ме бяха чули но това не ми пукаше .. все някой трябваше да и го каже .. не очаквах да реагира кой знае колко мило сред думите ми ..
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 9:23 pm

-За разлика от теб, вероятно половината тук ме искат мъртва.. -Казах съвсем тихо. Как не разбираше? Исках да знам дали мога да му се доверя, защото сама, на място като това.. Ако щеше да е така, то по-добре да се кача на лодката и да се прибера у дома! Не, че и там беше кой знае колко по-различно.. Но като се замисля.. за да стигна до лодките отново трябваше да мина през една от горите сама. Където и да отидех сега, нямаше да съм напълно в безопасност.
-Дойдох тук, за да проверя дали наистина те приличат на мен.. Ти.. за това ли ме заговори? -Сведох поглед надолу, защото лицата ни се доближаваха прекалено близо, прекалено рано.
Исках да знам. Исках да знам дали всички в града виждаха в мен другите две.. Щеше ли да има смисъл да оставам във Вишъс Хилс тогава? Може би трябваше да се опитам да избягам от всичко това?
Дори и аз не знаех какво трябваше да направя.. Може би щях да потърся отговора в дмите на Деймън?
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Томас
Shi no Shi
Томас


Брой мнения : 175
Join date : 25.03.2012

Информация за героя
Дарби: Като Ши но Ши може всичко.
Половинка:
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 9:25 pm

Spoiler:

След като момичето усети,че има някой до нея веднага от усните и излязоха думи."Бих се задоволила и с едно здравей!".Оточнението на момичето чието има все още не знаех ме доведе до мисълта че още преди време не бях в много близки взаимотношения с вещиците .. та какво и виждах това никак не се е променило.Наклоних главана една страна и погледнах момичето.
- Здравей .. - казах любезно и отпих от чашата.
Не мислех да бавя разговора ни като с това "Как си?","Какво те доведе тук на бала?","Прекарваш ли добре?".По изражението на вещицата си личеше че не обичаше да се сред толкова много същества .. вероятно знаеше какво можеше да се случи с нея.Но все пак ..
- Бих искал да науча името на дамата която стои пред мен ... - казах като отново надигнах чашата с алкохола и отпия от нея без да откъсвам поглед от момичето пред мен.
Върнете се в началото Go down
Кaтеринa.
Moderator
Кaтеринa.


Брой мнения : 28
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Електрокинеза
Половинка: ноупп
Раса:

Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  EmptyПет Мар 30, 2012 9:28 pm

- Чакай... - промърмори неодобрително и хвана ръката му.. Опита се да го задържи просто с докосването си.. Онова леко човешко докосване, което я караше да си припомня толкова много неща.. Твърде неприятни, за да задържа мислите си върху тях .. - Защо тръгваш, Никлаус.. ? Нима съм била груба.. ? - внезапно мрачното й настроение се завърна.. Тъмнината настоятелно започва да изпълва очите й..
- Не разбирам.. - призна през стиснати зъби .. Погледна го, за да се постарае да го задържи до себе си.. Искаше да го направи по онзи старомоден начин, който все пак му харесваше до някаква степен.. Вероятно му напомняше за Шарлот, но.. Катерина бе свикнала да е заместител и съвсем не се притесняваше от този факт.. Просто не си позволяваше да обича.. Не и отново...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Салонът за танци /място за масов РП/  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салонът за танци /място за масов РП/    Салонът за танци /място за масов РП/  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Салонът за танци /място за масов РП/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Отвътре (място за МАСОВ РП)
» Пред кметството (място за МАСОВ РП)
» "Лунната гора" /място за масов РП/
» Трапезарията в замъка /място за масов РП/
» Бална зала , място за масов РП!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Остров "Даркус" :: В замъка!-
Идете на: