Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
Планинското поточе. - Page 3 EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
Планинското поточе. - Page 3 EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
Планинското поточе. - Page 3 EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
Планинското поточе. - Page 3 EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
Планинското поточе. - Page 3 EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
Планинското поточе. - Page 3 EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
Планинското поточе. - Page 3 EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
Планинското поточе. - Page 3 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
Планинското поточе. - Page 3 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
Планинското поточе. - Page 3 Vote_lcapПланинското поточе. - Page 3 Voting_barПланинското поточе. - Page 3 Vote_rcap 
Маркъс Колинс
Планинското поточе. - Page 3 Vote_lcapПланинското поточе. - Page 3 Voting_barПланинското поточе. - Page 3 Vote_rcap 
Натали Гилбърт
Планинското поточе. - Page 3 Vote_lcapПланинското поточе. - Page 3 Voting_barПланинското поточе. - Page 3 Vote_rcap 
Деймън Салватор
Планинското поточе. - Page 3 Vote_lcapПланинското поточе. - Page 3 Voting_barПланинското поточе. - Page 3 Vote_rcap 
Стейси Нортман
Планинското поточе. - Page 3 Vote_lcapПланинското поточе. - Page 3 Voting_barПланинското поточе. - Page 3 Vote_rcap 
Клаус
Планинското поточе. - Page 3 Vote_lcapПланинското поточе. - Page 3 Voting_barПланинското поточе. - Page 3 Vote_rcap 
Томас
Планинското поточе. - Page 3 Vote_lcapПланинското поточе. - Page 3 Voting_barПланинското поточе. - Page 3 Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
Планинското поточе. - Page 3 Vote_lcapПланинското поточе. - Page 3 Voting_barПланинското поточе. - Page 3 Vote_rcap 
Amber Shane
Планинското поточе. - Page 3 Vote_lcapПланинското поточе. - Page 3 Voting_barПланинското поточе. - Page 3 Vote_rcap 
Никол Мур
Планинското поточе. - Page 3 Vote_lcapПланинското поточе. - Page 3 Voting_barПланинското поточе. - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Планинското поточе.

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Стейси Нортман
The Boss!
The Boss!
Стейси Нортман


Брой мнения : 223
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Владее добре черната магия.
Половинка:
Раса: вещица

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyСъб Мар 17, 2012 5:23 pm

First topic message reminder :

Планинското поточе. - Page 3 IMG_2062d2
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 5:44 pm

- Ииииул - извиках силно, когато видях летящите боксерки и се зарадвах, че не ме докоснаха.
Не бях гнуслива, нито виждах боксерки за пръв път, но да замеряш непознато момиче с бельото си ... това не ставаше ли само по концертите? Видях как те паднаха на ръба на леглото, а аз се приближих към тях, като ги хванах с ноктите на двата си пръста и ги метнах на земята. Не се знаеше, можеше да се излегна или да заспя, а когато се събудя, да ги видя на лицето или някъде другаде.
Все пак се обърнах към него, за да видя как изглежда и само една дума ми се завъртя в главата - "Секси". Мамка му ... наистина беше секси така и започвах да се чудя, как може мъж на неговата възраст да изглежда по този начин, че да привлича и 19 годишните момиченца.
- Ужасно - казах напълно убедително и се излегнах като гледах към тавана, но затворих очите си - но не се притеснявай ... и без това не сме на среща, така че ще го преживея.
Отпуснах се спокойно, като вече него виждах къде е и какво прави, а беше невъзможно да го чуя, защото дъжда беше толкова силен, че нямаше нужда от гръмотевици, за да не мога да чуя и мислите си.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 5:54 pm

Отпих от бирата си и след това започнах да се храня с един сандвич и я попитах;
-Искаш ли? - но тя не ми отговори. Тогава реших, че трябва да се пробвам. Захапах сандвича. Виждах в огледалото, колко и е неприятно с мен и започнах да въртя ключа и се надявах пикапа да запали. Трябваше да спася това момиче от скучния Чейс. Боже.. аз бях най-забавния човек в компанията си. Вярно е, че излизам само с богаташчета, но все пак имах чувство за хумор и си мислех, че ще и е забавно тук, но явно това, че тридесет и пет годишен мъж и говореше като зрял човек. Спрях музиката, защото и без това никой не я слушаше. Не спирах да въртя ключа и просто казвах едни доста немили думи на ум, когато се чу как двигателя започна да се мъчи продължително и усещах как ще запали. Вдишах и издишах тежко и се надявах да чуя звука на двигателя....
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 6:07 pm

Без колебание се изправих и станах, като минах зад него и се пресегнах към ръката му. Коремчето ми се намираше на рамото му, а аз просто хванах ръката му и завъртях обратно ключа, а после се отдръпнах съвсем леко, като сега на рамото му бяха гърдите му и го погледнах укорително.
- Стига си я мъчил! - казах сериозно - ще я задавиш и после няма да запали.
Не изчаках да ми каже нещо, а най-нахално взех ключовете и бирата му, като се преместих отзад, отново се изпънах в седнало положение и отпих една много голяма глътка от студената напитка. Знаех си, че по някое време ще стана доста докачлива и няма да му е лесно да ме понесе, но му се налагаше, защото ако продължаваше така, щяхме да се прибираме пеша.
Изчаках търпеливо там, но той така и не се премести отзад, а ме зяпаше в огледалото за задно виждане. усмихнах се леко и наклоних на една страна главата си.
- Сега какво? - попитах уж нацупено - няма ли да ми правиш компания вече?
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 6:12 pm

Хванах си сандвича, който беше в устата ми. Погледнах я и казах:
-А не.. - прескочих и се надвесих над нея, като се протегнах за бирата, но малата си играеше с мен. Тя можеше да види тялото ми, което е близко до нея и още малко щеше да се долепи, но това кого щеше да възбуди. Нея или мен? Накрая я погледнах в очите и й казах:
-Ако не ми дадеш бирата ще те напляскам! - след това се усетих какво съм казал, защото говорех така на племенниците си:
-И ще те накажа! - боже какви ги говорех. Накрая просто се намръщих и казах:
-Дай ми я! - и се пресегнах за бирата си, но изгубих равновесие и полетях към леглото, като използвах ръцете си за упора. Сега буквално тялото ми беше долепено в нейното, а лицето ми беше на нейното ниво и попитах:
-Искаш ли да ходя да си взема друга бира? Да знаеш че нямам други дрехи и не ми пука дали ще стоя чисто гол в пикапа ми!
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 7:43 pm

Втрещих се и отворих широко очите си. Беше така близо до мен, че можех да усетя аромата му, който нямаше нищо общо с миризмата на риба. Миришеше на скъп мъжки парфюм, а кожата ми излъчваше специфична миризма, която побъркваше жените. Преглътнах шумно и за момент се замислих да му върна бирата и в комплект с нея да му предложа и себе си, но за щастие се осъзнах, преди да направя някоя щуротия.
- Моя си е - казах лигаво и се изплезих, като той видя как пресуших кенчето.
Не му оставих дори и капка бира, че дори го погледнах с една доволна усмивка и бавно облизах устните си. "Heineken"... е поне имаше вкус за бира, но не и за жени, щом така спокойно си ме пренебрегваше, но може би просто се страхуваше да не влезе в затвора. Да ... можеше да го заведат в районното още сега, ако ни видеха заедно и аз се наливах с бира, защото пропуснах да му споделя една малка подробност ... бях непълнолетна.
Оставаха ми още по-малко от година и половина, докато стана на 21, но все пак законите си бяха закони. Дори започнах да се чудя, на колко му изглеждах.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 7:55 pm

Отдръпнах се от нея и казах:
-Сега ще ми се правиш на велика? - издишах и допълних:
-Виж в момента се лигавиш повече и от пет годишната ми племенница. - да аз го казах. Стоях изправен. По-скоро клекнал пред нея и попитах:
-Какво искаш, за да се укротиш? - и преглътнах. Поех си въздух и се успокой, като започнах да говоря с по-нежен тон и някак си.. мъжки:
-Извинявам се! - изглеждах като друг човек:
-Не исках да кажа това. Искам младата дама да приеме извинението ми и ще и окажа благодарност, ако ми позволи да направя нещо за това. - преглътнах и усетих колко е сухо в устата ми, а тогава просто очите ми загледаха нейните. Подадох ръка и видях, че тя си помисли нещо, а аз просто казах:
-Да започнем от начало. - взех малката и ръчичка в моята и нежно я целунах, като истински джентълмен, а след това допълних:
-Аз съм Чейс Колинс. Приятно ми е да се запознаем, госпожице....
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 8:14 pm

Изчервих се леко, но не се знаеше дали е от джентълменския жест или от няколкото бири, които изпих. Усмихнах се много широко и красивата ми перлена усмивка го заслепи, но аз просто дръпнах ръката си от него.
- И на мен - беше единственото, което казах, преди да изляза от колата.
Метнах се на предната седалка, а той не понечи да ме спре, защото така и не разбра какво ще правя, а когато отворих врата, му беше малко късно да отреагира. Може би имах нужда от малко дъжд, за да се освежа, защото започваха да ме обливат горещи вълни, от които исках да се отърва. Отидох при лодката и взех хладилната чанта, като тръгнах към пикапа с нея, докато си говорех сама.
- Мъже ... нищо не вършат до край - казах намусено и отворих врата, като изпъшках тежко - мамка му, това тежи.
Метнах го на седалката и осъзнах колко бях глупава, защото сега не можех да се кача, но добричкият Чейс Колинс, го взе, че дори ми подаде и ръката си. Качих се при него, като двамата се върнахме отзад, но аз нямаше как да седна на леглото, защото бях повече от мокра. От огненочервената ми коса течеше вода, която би трябвало да мокри тениската ми, но едва ли можеше да се намокри повече от това. Тя на свой ред, прозираше ужасно много и отдолу се виждаше, че носех светло розов сутиен с бродирани цветя, който обаче беше само дантела и много добре се виждаха и настръхналите ми от студ зърна. Трябваше ли да обяснявам и за дънките си? Бяха дълги около 2 сантиметра под дупето ми и бяха толкова мокри, че изглеждаха тъмно сини.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 8:20 pm

Погледнах я и казах:
-Горката госпожица. Нека ви помогна! - ръцете ми се доближиха до нея и свалиха тениската й. След това й малките дънки, като тя остана по бельо. Хванах топлото одеяло, което беше на леглото и го загърнах на раменете й, като бях лице в лице с нея и виждах как трепери. Не можех да немисля за зърната й, защото какъвто и джентълмен да бях просто нямаше как да не се възбудя, а с този анцуг щеше да си личи. Поставих я да седне и аз седнах до нея. Прегърнах я и започнах да разтърквам с ръце, като казах:
-Милейди. В момента се опитвам да ви стопля и се надявам да нямате нищо против, че свалих дрехите ви! - след тези думи я погледнах и допълних:
-Ако бельото ви също е мокро ще ви помоля да го свалите, а аз обещавам да не гледам. - след тези думи очите ми бяха втренчени в нейните и сега разбирах защо се опитвам да се държа сякаш, че не я забелязвам. Защото ако погледа ми е за повече от секунда върху нея и ме кара да изгубя ума си и да я пожелая истински. Преглътнах и казах:
-Госпожице. Искате ли още бира?
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 9:03 pm

Замислих се над предложението му и не знам защо беше, но беше абсолютно прав. Ако продължавах да седя с мокри дрехи, дори и само с бельо, щях да настина много по-лесно, отколкото да се разхождам гола. Все пак не ми се искаше да бъда съвсем без нищо, защото не се знаеше кога може да изпусна одеалното, затова го погледнах с един невинен поглед и се надявах да не прозвучи много нахално.
- За преди малко ... каза, че искаш да ми се реваншираш за нещо - напомних набързо, макар че бях забравила за какво точно, но нямаше особено значение - искам ризата ти - казах самоуверено, сякаш го карах да ми прави стриптийз.
Е ... не че щях да откажа, ако имаше желание, но предпочитах да имаме повече пространство, като за начало.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 9:15 pm

Кимнах с глава и казах:
-Ваша е - след тези думи свалих хавайската риза и й я подадох. Останах само по потних. Погледнах момичето, като допълних:
-Назовете каквото искате и мога да го изпълня. - след тези думи преглътнах и допълних:
-На вашите услуги съм милейди. - след това се замислих. Как мога да и кажа, че за възрастта си е невероятно разцъфнала и излъчва.. чакай. Аз не знаех как се казва и на колко е. Трябваше ли да научавам? А защо казах моето име. Може да измисли куп различни неща и аз нямам доказателства за нищо. Избих тези мисли от главата си и казах накратко:
-Е Госпожице, имате ли някакви желания? - и я загледах любопитно. Не знаех какво иска да прави с ризата ми.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 9:28 pm

Усмихнах му се мило и се изправих, като държах одеалото от вътрешната страна пред гърдите си и то падаше по раменете ми.
- Да се обърнете - отвърнах в учтива форма като него и изчаках да изпълни желанието ми, като той дори не се поколеба.
Пуснах одеалото на леглото и ръцете ми се спуснаха бавно към гърба ми, като с едно бързо и обработено движение откопчах сутиена си. Той се свлече бавно по тялото ми, а аз през цялото време гледах в широките му рамене и се чудех дали ще се обърне. Оставих сутиена на земята при неговите дрехи и продължих, като бавно свалих прашките си. бях напълно гола, а за никъде не бързах. Най-накрая обаче, се осъзнах каква глупост правех, затова веднага си сложих ризата, като старателно закопчах всяко копченце. Трябваше само да внимавам и да не подскачам много, освен ако не исках цветенцето ми да цъфне пред него.
- Горова съм - казах тихо и той се обърна, като видя горната част на гърдите ми, защото "готова" не беше точната дума.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 9:36 pm

Чейс се обърна, като я видя и каза:
-Госпожицата изглежда много секси с моята риза. - след това се усмихна и каза:
-Извинявам се отново за коментарите си и искам да кажа нещо, което ме дразни отдавна. - след тези думи я погледнах и казах:
-Съжалявам, че сте лезбийка, защото може би.. щях да мисля за нещо повече от просто седене в колата. - след тези думи се извиних отново и допълни:
-Но искам да знаете, че аз съм истински джентълмен и не карам красавици като вас да правят нещо, ако не го желаят! - след тези думи и подадох ръка и попитах:
-Ще седнете ли отново до мен? Искам да стопля малкото ви тяло и да не позволя на студа да ви повлияе зле! - след тези думи повдигнах юрганчето от леглото и го хванах в двата края с ръцете си с надеждата тя отново да седне при мен и да я прегърна, за да я стопля.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 9:47 pm

Бях забравила, че му казах, че съм лесбийка и тъкмо мислех да му кажа, че само съм се пошегувала, когато той сподели нещо, което беше само с подтекст и не беше право казано, но веднага разбрах, че щеше ако не да се пробва да ме оправи още тук, то поне да ме сваля.
Затрих си сладките устнички и настаних стегнатото си дупе до него, като му се усмихнах мило и той видя как лицето ми се изчерви, когато ръката ми беше на раменете ми.
- Няма да откажа бирата, която ми предложи - казах весело и докато той се пресегна за бирите, аз сложих одеалото на краката си, за да съм по-сигурна, че няма да види нещо, което не трябва.
Той отвори две бири, като ми подаде едната, но може би трябваше да ми откаже Странното беше, че държах на няколко вида твърд алкохол, но пред бирата бях просто безпомощна. Влияеше ми ужасно силно и ми трябваха само три, за да стана друг човек, а тази като че ли ми беше вече пета.
Все пак не се поколебах и отпих доста голяма глътка от нея, като я оставих на шкафчето и сложих ръчъчките си между краката, като ги наврях под одеалото и ги стиснах силно, за да се стоплят, понеже бирата беше ледена.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 9:52 pm

Отпих от бирата и я оставих на земята. Погледнах я и казах:
-Виж красавице. Много ми е приятно с теб и.. дори искам да ти кажа, че може би това е най-хубавият ми уйкенд от години. - след тези думи се усмихнах доволно и продължих:
-Ще се радвам да те видя отново, но не за риба или нещо такова. Мога да те изведа на вечеря! - след тези думи я погледнах и допълних:
-Все пак имам да се отплатя за лошото си държание и искам да ме видиш от светлата ми страна. - след като казах това просто видях как тя сви ръцете си под одеялото. Преглътнах и казах:
-Може ли да ти помогна с топленето - и подадох моите ръце. Ако бях някой нахален тип бих бръкнал сам да си ги извадя, но аз си имах културата от рода Колинс. Усмихнах се мило и стоях с две празни шепи пред нея, като попитах:
-Сърдиш ли ми се още?
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 9:59 pm

За момент си помислих, че ще пъхне ръцете си под одеалото и ще ги намести при моите, а когато дори си представих гледката, претръпнах от удоволствие. Нямаше нищо лошо в това да си фантазирам ... все пак, той беше един наистина добре изглеждащ мъж, с доста ... ами възбуждащ глас и какво ли още не, но културата му ме побъркваше и ме караше да се чудя, дали аз всъщност не го желаех.
Извадих бавно ръчичките си, които се бяха стоплили от горещите ми бедра, но ги сложих в неговите без притеснение и той усети силния аромат на коледен сладкиш, като дори се виждаха проблясъците на сребристия брокат, които каквито всъщност имаше по цялото ми тяло.
Обожавах коледния си лосион и не се интересувах особено от времето, като го слагах почти винаги и така миришех на сладка изпечена тиква. Всъщност не бях голям фен на този ... както хората го наричаха, десерт, но аромата му беше божествен. Все пак не забравих за разговора ни и реших, че няма да е зле, ако го удостоя с отговор.
- Това няма да е среща - казах леко закачливо и обясних - защото ако приятелката ми разбере, ще ревнува много.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 10:03 pm

Погледнах я и казах:
-Не! Няма да е среща. Ще излезем по приятелски. Ще те заведа в един от най-скъпите ресторанти. Може да обиколим магазините и ще се радвам да ми дадеш модни съвети. След като не си падаш по мъже поне може би знаеш как бих изглеждал добре. - усмихнах се и допълних:
-Е мадмоазел? Ще ме удостоите ли с честа си да ме гледате как пробвам различни дрехи - направих леко присвита физиономия в лицето и допълних:
-И може би бельо? - и след това се усмихнах, като допълних:
-Ще се радвам да имам приятелка като теб! -и после уточних:
-И да! Говоря само за приятелство! - след което я загледах в очите и попитах:
-Е? Какво мислиш?
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 10:10 pm

Вече си го представях само по бельо и бях сигурна, че за нищо на света нямаше да пропусна това, но нищо не ми пречеше, да продължа да си играя.
- Мисля, че не трябва да казвам на тате, защото той би се притеснил, когато разбере, че един от приятелите ми му е набор.
Засмях се тихичко, като се надявах да е уловил шегата ми и се обърнах за бирата си. Навън валеше така силно и от толкова време, че дори и да се спреше сега, а колата да запали, най-вероятно щяхме да затънем някъде.
Отпих доста от бирата си, като усетих как вече ме замайва, но все още не блокираше мислите ми. Чудех се, дали щяхме да спим тук, защото отдаван бях загубила представа за времето, а не ми се ставаше да ходя до раницата си, но като че ли скоро щеше да стане време и за сън.
Скочих на леглото и се излегнах зад него, като леко се завъртях и главата ми се опря в бедрото му, а аз погледнах с една нежна усмивка към него, като лицето ми се беше зачервило цялото, но това вече беше от алкохола.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 10:16 pm

Погледнах я и знаех, че не трябва да и преча. Изправих се, колкото мога и се излегнах долу до леглото върху дрехите, като не знаех какво и как има под мен. Леко си подадох главата пред нейната и казах:
-Госпожицата иска ли да поспим? - след това се усмихнах и допълних:
-Защото ще е добре да съберем сили. - след тези думи отпих от бирата си и допълних:
-Изморени сме и не е спряло да вали. Най-добре да си починем и да се опитаме да прекараме добре и в автомобила. Как мислиш? - загледах я любопитно и очаквах положителен отговор, докато свивах краката си, за да мога да се събера и да се излегна. Погалих я по почервенялата бузка и допълних:
-И не се притеснявай. Искам да ти отстъпя леглото и да не мислиш за мен. Виж.. аз съм върху меките дрехи. - усмихнах се на момичето и бавно започнах да се излягам, като допълних:
-Приятни сънища, принцесо.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 10:24 pm

- Не ми дреме - казах весело и му обърнах гръб, като се разплух на леглото, което не беше никак малко.
Завих се добре, но все пак ми беше хладно, а не можех да си представя какво ли му е на него там долу, но нямаше да го моля да се качва при мен. Не исках да изглежда така, сякаш го свалях, а той си беше голям мъж ... можеше сам да се качи, ако пожелаеше.
Не седях дълго време така - разперена като звездичка, защото ми беше хладно и се свих на кълбо, като напъхах одеала на всякъде и дори изглеждаше така, сякаш бях готова да се удуша с него. Затворих очите си и се опитах да се отпусна, но беше леко невъзможно, защото цялото ми тяло трепереше и то толкова силно, че направо вибрирах ...
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 10:29 pm

Тогава тя усети нещо. Беше движение зад гърба й. Голямо мъжко туловище се излегна до нея. Прегърна я и я притисна в себе си, като прокара ръка през косата й, за да не пречи на лицето й. Доближи се до ушенцето й и й прошепна:
-Спокойно, татко мечок е вече тук и ще пази малката красавица. - погали я нежно по рамото и Чейс я прегърна така, за да я стопли. Тя можеше да усети топлия му дъх, но беше за кратко, защото той се отпусна на възглавницата до нея и дори да се гушкаха и телата им да бяха едно в друго той се опитваше да спазва някаква дистанция от кръста надолу и от вратлето нагоре.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 11:24 pm

Стана ми толкова приятно, че вдигнах одеалото зад гърба си и той видя голото ми дупе, но само за няколко секунди, защото то веднага се намести при връзките на анцуга му и дори се притисна към него. Пуснах одеалото, като се надявах да съм го завила, защото може би и на него му беше студено, като без да се притеснявам, хванах ръката му и я сложих под завивките и под моята ръчичка, а тя се уви около малкото ми кръстче.
Ризата се оказа много по-тънка, отколкото си мислех и той можеше да усети горещото ми тяло, а аз студените му ръце, но те бързо щяха да се стоплят.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 11:30 pm

Преглътнах, когато това се случи, но слюнката в пресъхналата ми уста изчезна за секунда както мръсните мисли, който можеха да се появят. В момента си мислех как тя е нещо, като моя дъщеря. Дори имаше възможност да е, ако съм я осиновил на по-напреднала възраст, но пък и наистина можеха да ни вземат за баща и дъщеря. Аз просто се отпуснах и се чувствах до моето момиче и се усмихнах, когато това се случи. Брадичката ми беше близо до косата й и тя можеше да усети топлия дъх, който преминаваше по гърба й, а аз се чувствах прекрасно толкова близко до нея.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 11:51 pm

Почувствах се така добре в ръцете му, че мигновено заспах и започнах да сънувам някакви доста странни неща, но за щастие този сън не беше така мокър като последните ми. Все пак си мънках някакви неща на глас, въртях се ужасно много, като накрая се обърнах към него и застанахме лице в лице. Продължих да говоря тихо и бяхме така близо, че той усети горещия ми дъх по устните си, а аз се приближих още малко и сега те бяха на около 2 милиметра едни от други и дори се докосваха, когато си говорех някакви неща.
Ръката ми се спусна към голямото му тяло и я сложи на врата му, като се заиграх много нежно с косата му, която беше зад ухото.
Върнете се в началото Go down
Маркъс Колинс
Other
Маркъс Колинс


Брой мнения : 459
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над времето. Контрол над елемента огън.
Половинка: Amber Shane
Раса: Демон

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyНед Апр 01, 2012 11:59 pm

Но другото, което тя усещаше беше боцкащата ми брада, която беше около устните ми. Аз усещах как ме гъделичка по нея и знаех, че няма да и хареса нежната и кожа да бъде одрана от това. Лекичко се отдръпнах и се опитвах да не и преча на съня, като се опитвах и аз да заспя, но беше невъзможно. Искаше ми се да се прибера у дома и да видя как е моето момиченце. Липсваше ми вече, но тогава усетих ръката на момичето пред мен, която се спусна. Какво правех тук с нея. Та тя сигурно е непълнолетна. Погалих я по бузата и я загледах. Усмихнах се и просто се наместих така, че да не сме на едно ниво. Ръката ми я погали по косата и вече не бяхме лице в лице, а малката главичка на това момиченце се отпусна на гърдите ми. Вече можех да заспя спокойно, защото се чувствах като неин баща, а не неин любовник. Започнах да дишам учестено и можеше да се забележи спокойствието ми само от ритъма на сърцето. Тя можеше да го чуе много добре, защото ухото й беше точно там. След затварянето на очите ми и след успокояването сънувах как съм си в имението и заедно с малката ми принцеса си играехме, когато момичето, което прегръщах в момента се появи на вратата. Говорихме и какво ли не правихме, а накрая всички седяхме на мекия килим в хола и играехме на някаква игра за двугодишни бебета. Беше забавно и дори не знаех, защо я сънувах с нас.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 EmptyПон Апр 02, 2012 12:15 am

Силното слънце преблесна в очите ми, а аз се качих нагоре и зарових лицето си във врата му. Кожата му беше така мека и силното ухание на мъж изпълни дробовете ми. Ръката ми се спусна към другата страна на врата му и го придърпа към мен, като го погалих с нослето си и тихичко изстенах сънено.
Трябваше ми малко време, за да осъзная къде съм, с кого и тн, но бях толкова сънена, че нямах никакво намерение да подскачам като идиот. Крача ми все още се намираше върху неговите и когато се покачих нагоре, усетих как нещо ми убива на бедрото и макар че не бях блондинка, не можах веднага да загря какво е. Ръката ми отново започна да си играе с косата му ... беше ми станало като тик и се надявах това да не го раздразни или разсъни, а аз продължих да търкам носле във врата му и да си поемам силно от възбуждащия му аромат.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Планинското поточе. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинското поточе.   Планинското поточе. - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Планинското поточе.
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Околностите! :: Планината!-
Идете на: