Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
Апартамент "Gold" EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
Апартамент "Gold" EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
Апартамент "Gold" EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
Апартамент "Gold" EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
Апартамент "Gold" EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
Апартамент "Gold" EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
Апартамент "Gold" EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
Апартамент "Gold" EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
Апартамент "Gold" EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
Апартамент "Gold" Vote_lcapАпартамент "Gold" Voting_barАпартамент "Gold" Vote_rcap 
Маркъс Колинс
Апартамент "Gold" Vote_lcapАпартамент "Gold" Voting_barАпартамент "Gold" Vote_rcap 
Натали Гилбърт
Апартамент "Gold" Vote_lcapАпартамент "Gold" Voting_barАпартамент "Gold" Vote_rcap 
Деймън Салватор
Апартамент "Gold" Vote_lcapАпартамент "Gold" Voting_barАпартамент "Gold" Vote_rcap 
Стейси Нортман
Апартамент "Gold" Vote_lcapАпартамент "Gold" Voting_barАпартамент "Gold" Vote_rcap 
Клаус
Апартамент "Gold" Vote_lcapАпартамент "Gold" Voting_barАпартамент "Gold" Vote_rcap 
Томас
Апартамент "Gold" Vote_lcapАпартамент "Gold" Voting_barАпартамент "Gold" Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
Апартамент "Gold" Vote_lcapАпартамент "Gold" Voting_barАпартамент "Gold" Vote_rcap 
Amber Shane
Апартамент "Gold" Vote_lcapАпартамент "Gold" Voting_barАпартамент "Gold" Vote_rcap 
Никол Мур
Апартамент "Gold" Vote_lcapАпартамент "Gold" Voting_barАпартамент "Gold" Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Апартамент "Gold"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Апартамент "Gold" Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамент "Gold"   Апартамент "Gold" EmptyПет Мар 16, 2012 7:58 pm

Апартамент "Gold" Tree-Line-Suite-Bedroom-Interior-Design-in-Hard-Rock-Hotel-
Апартамент "Gold" Gold-bathroom-2
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Апартамент "Gold" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент "Gold"   Апартамент "Gold" EmptyСъб Май 26, 2012 9:19 pm

Не очаквах нещата да се развият толкова бързо, но не мога да кажа, че не ми харесва. Наслаждавах се на всяка секунда прекарана в асансьора и дори се ядосах, когато вратите се отвориха. Той се обърна да затвори вратата, а аз веднага свалих якето си, като го метнах на най-близката мебел, която видях, някакъв стол, а когато той се обърна, буквално му се нахвърлих. Притиснах силното му тяло към стената, като ръцете ми плъзнаха по гърдите му, а устните ми по врата му. Все още не се бях насладила напълно на горчивия аромат на одеоколона му, който дори не знаех защо ми доставя толкова огромно удоволствие.
Ръцете ми тръгнаха надолу, докато не стигнаха края на тениската му, без да чакам позволение я дръпнах нагоре, а на него сякаш не му пречеше. Притаих дъх от появилата се пред мен гледка, но реших да не губя времето си само във гледане, за това устните ми започнаха да се спускат бавно надолу по гърдите му, продължих по плочките на плоското му коремче, докато не се оказах на колене пред него. Колана му не ме затрудни толкова много, затова се отървах от него веднага, а панталона му сякаш сам се свлече. Боксерки …. обичах мъже в боксерки, но някак си и те започнаха да ми пречат.
За момент се замислих, дали нещата не ставаха прекалено бързо, но имаше ли въобще смисъл да мисля затова. Правех секс със мъж, който ме беше взел на авто стоп само преди няколко часа, а това ми харесваше повече от обичайното. Очевидно нямаше никакъв смисъл да мисля над това дали действията ми бяха етични или не. Просто свалих бельото му, като не ми пречеше, че още бях облечена, защото играта ми харесваше и така. Исках устните ми да преминат по всяка част от тялото му, за това реших да не губя много време и се заех със изпълняването на желанията му, но преди устните ми той усети езика ми премина по най-възбудената част от тялото му. Реших, че няма нужда да поглеждам нагоре, защото бях наясно как влияят на мъжете, за това просто се отдадох на стремежа ми да му доставя удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Vampire
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 46
Join date : 15.04.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: Никол Мур
Раса: Вампир

Апартамент "Gold" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент "Gold"   Апартамент "Gold" EmptyСъб Май 26, 2012 10:28 pm

С всяка изминала секунда страста и възбудата се покачваше.Желаех я.Исках да усещам как тялото и се предава в ръцете ми.Тя може би си мисли, че това е поредния мъж за една нощ, но това щеше да бъде бурен секс с вампир.Влизайки в апартамента тя ме избута до близката стена и започна да ме целува диво и страстно.Езикът й все още преминаваше по врата ми, а аз всеки път настръхвах.Само по този начин можех да забравя за всичките си проблеми.Само секса можеше да ме извади от всички тези мисли.Скоро се озовах без тениска.Ръцете й се разхождаха по гърдите ми.Побъркваше ме.Възбудата в мен нарастваше, а тя продължаваше с тези нейни сладки "мъчения".Точно за такива мъки може да се каже, че съм доброволец.Винаги съм бил и ще продължавам да бъда.Просто си ми е в кръвта.Да бъда мачо, женкар, всяка нощ с различна...това съм аз.Това е животът ми.Е, имало е и някой по-сериозни връзки, но те са рядкост.
За миг се замислих.Та, аз се запознах с нея едва преди няколко часа.Ако не бях спрял на пътя да я взема дори нямаше и да ми направи впечатление колко секси е всъщност.А освен това си личеше, че не й е за първи път.Имаше опит в това как да накара мъжете да се побъркат от желание да я имат.Всяко нейно движение, докосване...Ума ми бе завладян от нея напълно.Скоро останах напълно без дрехи, а тя беше на колене пред мен.Даа, толкова много обичах да виждам жените от този ъгъл.С онзи специфичен влажен поглед и пламъчета в очите.Поглед, в който се чете само едно единствено нещо - секс.Когато и езикът и влезе в играта вече бях на ръба.Толкова възбуден се съм бил от много време.Притворих очи и се наслаждавах напълно на удоволствието, което ми доставяше.
Е, сега е мой ред.Тя се изправи и отново я целунах.Езикът ми се заигра с нейния.Сега тя щеше да получи върховно удоволствие, доставено от самия Дийн Уинчестър.Повдигнах я и я занесох до спалнята.Целувайки я повдигнах блузката й и я свалих.Захвърлих я настрани, без изобщо да гледам къде.Пречеше ми.Устните ми се преместиха по-надолу, по врата й.Усещах прекрасния аромат на нежната й кожа.Погледът ми бе прикован от гърдите й.Бяха...перфектни.Прокатах едната си ръка по кръста й и стигнах до едната й гърда.Бавно и нежно започнах да я масажирам докато за другата се грижеше езикът ми.Стоновете й ставаха все по-силни.Отекваха из целия апартамент.Не ми се иска да съм на мястото на съседи ми тази нощ.С Шарлийн щяхме да се развихрим без изобщо да мислим.Устните ми продължиха още по-надолу по корема й.Усещах, че при всяко мое действие тялото й потръпва.Кожата й гореше.Свалих дънките й, а след това се отървах и от бикините й.Последното направих със зъби, както обичах и обикновено правех.
Разтворих бедрата й и се настаних между тях, но още не проникнах в нея.Все още беше рано.Въпреки, че бях адски възбуден се сдържах.Колкото повече забавя този момент, толкова по-хубаво ще бъде като го направя.Прокрах едната си ръка по бедрото й.Малко след това там се пренесоха и устните ми.Дясната ми ръка се озова на онова място, което побъркваше жените при всяко докосване.Бавно я галех и гледах реакцията на тялото й.Движеше се безумно.Лицето й пламна, а дъхът й се учести.Миг след това проникнах в нея с единия си пръст.Вече беше достатъчно влажна, но аз исках да забавя момента още малко.Вкарах в действие още един пръст, а след това и езикът ми се озова там.Вече желаният момент дойде.Изправих се и проникнах в нея.Бавно и нежно...докрай.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Global Moderator
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 498
Join date : 31.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка: НЯМА!
Раса: Човек

Апартамент "Gold" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент "Gold"   Апартамент "Gold" EmptyСъб Май 26, 2012 11:21 pm

Дийн бързо реши, че трябва да обърне нещата, а аз се озовах по гръб на леглото. Беше меко и удобно, точно като облаче, но не ми пукаше особено къде лежа, когато най правеше подобни неща с тялото ми, а той … пффф, ами просто го правеше така, че ми се завиваше свят, а тялото ми се извиваше като вълна, без да се подчинява на заповедите ми. Усещах ръцете му, които се движеха по тялото ми, но щом усетих пръстчетата му в мен, както и палавото му езиче, върху едно доста чувствително място, просто не можах да издържа.
Усетих как една влудяваща тръпка премина между краката ми, когато той проникна в мен, завъртя се като фойерверка в коремчето ми, изпълни с възбуда гърдите ми и се преобрази в нежен стон. Усещах как всичко в мен крещеше от желание и очевидно аз бях по-неиздръжлива от него, защото вече започвах да се чудя, дали да не поема нещата под свой контрол, като го обърна и възседна, защото вече ми се искаше да усетя цялото му величие в себе си. Точно тогава получих приятна изненада … да, беше точно това, за което си мечтаех и усещането беше много по-приятно, отколкото очаквах.
Усещането беше доста по-приятно, отколкото очаквах, но стенанията ми вече му го показваха. Аз обаче, бях максималистка и винаги исках още и още, затова той усети как увих крачетата си около кръста му, като поставих ходилата си на стегнатото му дупе и го притиснах максимално към мен. Откакто бях дошла тук, секса беше от нещата, които постоянно ми бяха в липса и сега просто ми се искаше да си наваксам, а и да не беше така, Дийн беше то мъжете, които те караха да ги желаеш ц яла вечер, а на сутринта, когато слънцето проникне през прозореца, да се намръщиш недоволно, че е време да си ходиш.
- Не ми казвай, че сега ще станеш миличък – казах шепнейки предизвикателно и се надигнах леко, като впих устни в неговите и дори го захапах леко.
Обичах да провокирам мъжете, най-вече тези като него. Бях сигурна, че е истински тигър и просто исках да провокирам дивото в него, карайки го да лош и необуздан, но само защото това щеше да се хареса и на двама ни. Не че това нямаше да ми хареса и по този начин, но когато ставаше въпрос за секс за една нощ, не си позволявах да влагам чувства, а нежния секс за мен си беше любене. Така де … щеше да му трябва повече от сладка усмивка, прелестни очи и страстни целувки, за да заслужи нещо повече от мен … а и май дори не му трябваше, затова щях да си държа на моето.
Обичах да се боря за доминация, но с него не ми се наложи, може би защото не го беше очаквал още от сега. Бързо се озовах над него, като се надигнах леко, а след това се отпуснах рязко надолу, изтръгвайки стон не само от моите устни, макар че неговия наподобяваше пъшкане, но и двете показваха удоволствие. Наведох се надолу, като устните ми стигнаха врата му и докато се задвижвах, хапех всеки сантиметър от него.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамент "Gold" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент "Gold"   Апартамент "Gold" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамент "Gold"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Апартамент "Rock"
» Апартамент "Diamond"
» Апартамент "White rose"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Вишъс Хилс -града! :: Хотел "Dream Hills" :: Самият хотел.-
Идете на: