Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
Края на парка до езерото! EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
Края на парка до езерото! EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
Края на парка до езерото! EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
Края на парка до езерото! EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
Края на парка до езерото! EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
Края на парка до езерото! EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
Края на парка до езерото! EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
Края на парка до езерото! EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
Края на парка до езерото! EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
Края на парка до езерото! Vote_lcapКрая на парка до езерото! Voting_barКрая на парка до езерото! Vote_rcap 
Маркъс Колинс
Края на парка до езерото! Vote_lcapКрая на парка до езерото! Voting_barКрая на парка до езерото! Vote_rcap 
Натали Гилбърт
Края на парка до езерото! Vote_lcapКрая на парка до езерото! Voting_barКрая на парка до езерото! Vote_rcap 
Деймън Салватор
Края на парка до езерото! Vote_lcapКрая на парка до езерото! Voting_barКрая на парка до езерото! Vote_rcap 
Стейси Нортман
Края на парка до езерото! Vote_lcapКрая на парка до езерото! Voting_barКрая на парка до езерото! Vote_rcap 
Клаус
Края на парка до езерото! Vote_lcapКрая на парка до езерото! Voting_barКрая на парка до езерото! Vote_rcap 
Томас
Края на парка до езерото! Vote_lcapКрая на парка до езерото! Voting_barКрая на парка до езерото! Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
Края на парка до езерото! Vote_lcapКрая на парка до езерото! Voting_barКрая на парка до езерото! Vote_rcap 
Amber Shane
Края на парка до езерото! Vote_lcapКрая на парка до езерото! Voting_barКрая на парка до езерото! Vote_rcap 
Никол Мур
Края на парка до езерото! Vote_lcapКрая на парка до езерото! Voting_barКрая на парка до езерото! Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Края на парка до езерото!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Края на парка до езерото! Empty
ПисанеЗаглавие: Края на парка до езерото!   Края на парка до езерото! EmptyЧет Мар 15, 2012 10:23 pm

Края на парка до езерото! Grass
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Lexie Blake.
Vampire
Lexie Blake.


Брой мнения : 22
Join date : 17.03.2012

Информация за героя
Дарби: Илюзия за болка
Половинка:
Раса:

Края на парка до езерото! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Края на парка до езерото!   Края на парка до езерото! EmptyСъб Мар 17, 2012 9:05 pm

Здрачаваше се. С всяка изминала минута ставаше все по-тъмно и по-тъмно. Харесваше ми. Тази потайност на нощта ме е влечала още от ранна детска възраст, което никак не беше скоро. Сякаш винаги съм знаела вътрешно, че ще се превърна точно в това, което съм в момента - вампир. Никога не съм смятала, че тези приказки за демони и кръвопийци са измислици. В годините, когато бях човек, много хора се опитваха да докажат за съществуването на тези създания и да ги убият. Баща ми беше един от тях. Той беше ловец. Усмихнах се при спомена за него.
Излязох. Излязох навън, облечена в прилепнал по дългите ми крака черен панталон и блуза с изрязано веобразно деколте. Тракането от токовете ми отекваше между стените, докато ходех бавно по улиците на Вишъс Хилс. Бях тук от няколко месеца и вече познавах града. Русите ми коси си играеха с вятъра, веейки се леко около лицето ми.
Не след дълго стигнах до парка. Там беше спокойно. Вече нямаше хора и се наслаждавах на среднощната си разходка. Бях наясно, че след известно време има някакъв бал. Не знаех дали да отида. Не ме интересуваше особено, но въпреки това ходех по такива мероприятия. Съзрях в далечината езерото и се доближих до него. Беше красиво. Лунните лъчи докосваха гладката повърхност и се отразяваха. Наведох се и докоснах водата. Беше студена. Въпреки това не дръпнах ръката си. Скоро чух стъпки зад себе си.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Края на парка до езерото! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Края на парка до езерото!   Края на парка до езерото! EmptyСъб Мар 17, 2012 9:15 pm

Заздрачаваше се,а това беше моята част от денонощието...която ме привличаше най силно.Реших да си направя разходка или по точно да отида в някой бар и отново да се напия.Но тази ситуация беше доста позната на всички,които са ме виждали в града.Пък и научих,че започнали да идват доста хора от други градо.Страхотно .. тъкмо щях да се нахраня от някой непознат или непозната.При тази мисъл на лицето ми се появи една огромна усмивка.Затворих вратата на имението и тръгнах към центъра.Оглеждах всичко през който минавах по улицата.Имаше доста позната и непознати лица.
Влязох в бара .. както обикновенно.Пих колкото трябваше или не трябваше .. малко развлечение с непознати и излязох от там за да подишам "чист въздух".
Определено в парка щеше да има някой двойка които да си гугакк сладко и аз да ги прекъсно.Но това беше живота.Насочих се натам и не след дълго вече бях в края на парка.точно през езерото.Огледах се наоколо и видях човешка фигура.Започнах да вървя натам но ... миризмата не беше на човек а на вампир.Тъкмо щях да направя едно ново запознанство.
Върнете се в началото Go down
Lexie Blake.
Vampire
Lexie Blake.


Брой мнения : 22
Join date : 17.03.2012

Информация за героя
Дарби: Илюзия за болка
Половинка:
Раса:

Края на парка до езерото! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Края на парка до езерото!   Края на парка до езерото! EmptyСъб Мар 17, 2012 9:51 pm

Обърнах се. Вендага познах, че не бях сама. И то не с кого да е, ами срещу мен имаше вампир. С времето се бях научила да различавам расите. Приближих се бавно, а тракането от токовете ми се разсея из въздуха. Вампирът беше по-висок от мен. Имаше пронизващ поглед. Дори и да беше тъмно можех да го видя. Приближих се още малко.
- Интересно, още един вампир - казах и прехапах устна.
Наистина не вярвах, че можех да видя някой като мен в същото време, в което излизах. А и повечето в момента отиваха на прословутия бал. Дори не бях сигурна дали ми се ходи. В крайна сметка не ми се седеше сама, нито пък ми се танцуваше... бавна и спокойна музика. Не, това не беше за мен. Реших, че ще е най-добре ако се представя. Все пак не исках да седя и да мълча.
- Лекси - подадох внимателно нежната си ръка, а сините ми очи се впиха в неговите. - А ти си? - попитах, а погледът ми стана по-настоятелен.
Той имаше черна разрошена коса и лукав поглед. Дали щеше да е поредната скучна вечер? Нямах идея. Може би щеше да ми е малко по-интересно поне този път.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Края на парка до езерото! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Края на парка до езерото!   Края на парка до езерото! EmptyПон Мар 19, 2012 3:35 pm

Първоначално се изненада че може в града да има още един като нея.Но не мисля че това въобще беше възможно при услоние че глада беше наследяван от такива същества.Не след дълго тя ми се представи а аз и се усмихнах.
- Аз съм Деймън .. - казах като хванах ръката на Лекси а след товя пуснах.
Личеше си че не и беше една от най забавните вечери.Е поне щях да се постарая да я направя така доколкото имам възможност.Започнах някакъв разговор може би на нея щеше да и се стори доста скучено но все пак ..
- Е Лекси отколко време си тук .. - казах бързо като се приближих още малко съм нея и зачаках отговора на момичето.
Върнете се в началото Go down
Lexie Blake.
Vampire
Lexie Blake.


Брой мнения : 22
Join date : 17.03.2012

Информация за героя
Дарби: Илюзия за болка
Половинка:
Раса:

Края на парка до езерото! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Края на парка до езерото!   Края на парка до езерото! EmptyПет Мар 30, 2012 6:57 pm

Деймън значи... Изглеждаше ми доста познат, но нямах идея от къде. Може би се бяхме срещали някога, през времето. Той пое ръката ми и се доближи още по-близо до мен. Беше необичайно, че срещах вампир по същото време, в което излизах. Знаех, че Мистик Фолс от отдавна е свърталище на магически създания, но след повторното ми появяване не вярвах, че са станали толкова многобройни.
- Зависи. Била съм тук и преди, но официално дойдох преди два дни- отвърнах и прехапах леко устна.
Настъпи неловко мълчание. Запътих се към пейката и седнах, оправяйки потника си с веобразно деколте. Деймън ме последва и седна до мен. Задуха вятър, затова леко се наметнах с якето си.
- Ами ти? От колко време си тук? - попитах го, започвайки да въртя кичур коса около пръста си. Очите ми го гледаха изпитателно.


-Градът е Вишъс Хилс, не Мистик Фолс!
-Натали
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Края на парка до езерото! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Края на парка до езерото!   Края на парка до езерото! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Края на парка до езерото!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Моста на края на плажа
» Езерото
» След 5 дни; в парка
» Вишъс Хилс след 2 дена , в парка
» Езерото,което е заобиколило планината от едната страна

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Вишъс Хилс -града! :: Парк "Green Hills"-
Идете на: