Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
Ally Stonem...biiitch <3 EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
Ally Stonem...biiitch <3 EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
Ally Stonem...biiitch <3 EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
Ally Stonem...biiitch <3 EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
Ally Stonem...biiitch <3 EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
Ally Stonem...biiitch <3 EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
Ally Stonem...biiitch <3 EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
Ally Stonem...biiitch <3 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
Ally Stonem...biiitch <3 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
Ally Stonem...biiitch <3 Vote_lcapAlly Stonem...biiitch <3 Voting_barAlly Stonem...biiitch <3 Vote_rcap 
Маркъс Колинс
Ally Stonem...biiitch <3 Vote_lcapAlly Stonem...biiitch <3 Voting_barAlly Stonem...biiitch <3 Vote_rcap 
Натали Гилбърт
Ally Stonem...biiitch <3 Vote_lcapAlly Stonem...biiitch <3 Voting_barAlly Stonem...biiitch <3 Vote_rcap 
Деймън Салватор
Ally Stonem...biiitch <3 Vote_lcapAlly Stonem...biiitch <3 Voting_barAlly Stonem...biiitch <3 Vote_rcap 
Стейси Нортман
Ally Stonem...biiitch <3 Vote_lcapAlly Stonem...biiitch <3 Voting_barAlly Stonem...biiitch <3 Vote_rcap 
Клаус
Ally Stonem...biiitch <3 Vote_lcapAlly Stonem...biiitch <3 Voting_barAlly Stonem...biiitch <3 Vote_rcap 
Томас
Ally Stonem...biiitch <3 Vote_lcapAlly Stonem...biiitch <3 Voting_barAlly Stonem...biiitch <3 Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
Ally Stonem...biiitch <3 Vote_lcapAlly Stonem...biiitch <3 Voting_barAlly Stonem...biiitch <3 Vote_rcap 
Amber Shane
Ally Stonem...biiitch <3 Vote_lcapAlly Stonem...biiitch <3 Voting_barAlly Stonem...biiitch <3 Vote_rcap 
Никол Мур
Ally Stonem...biiitch <3 Vote_lcapAlly Stonem...biiitch <3 Voting_barAlly Stonem...biiitch <3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Ally Stonem...biiitch <3

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ally Stonem
Other



Брой мнения : 1
Join date : 28.06.2012

Ally Stonem...biiitch <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Ally Stonem...biiitch <3   Ally Stonem...biiitch <3 EmptyЧет Юни 28, 2012 5:11 pm

Ally Stonem...biiitch <3 Tumblr_lxz6ttoGeK1r9cj2oo2_500

Име: Ally Stonem

Години: 20/800

Раса: Демон

Дарба: Материализация,Причиняване на болка с поглед,Четене на мисли.

Външен вид: Зависи от това, кое тяло съм заела. В момента косата ми е златисто руса и се спуска на вълни по гърба ми. Когато се погледна в огледалото виждам малко носле, красиви скули и ослепителна усмивка. Но първо винаги забелязвам очите. Синьо-зелени, каращи те да се предаваш всеки път. Само с тези очи можех да съблазня мъж за секунди. Една дума ме описваше: перфектна. Спускаме се надолу и забелязваме прекрасното тяло, точно на кръста има малък надпис ,,Sed Diabolus me iudicare potest.'', което означава, че само Дяволът може да ме осъжда. Надолу се виждат дългите крака. Дрехите, които нося са повечето пъти къси поли и мини-роклички. Няма нищо лошо в тях естествено. Обожавам да бъда момичето, по което всички се заглеждат. А и кой не би се загледал по мен?!
Ally Stonem...biiitch <3 Tumblr_lxz6ttoGeK1r9cj2oo1_500
Характер: Хм, характер, характер. Кой не обича да се самоопределя? Аз, моя милост и аз. Атрактивна, саркастична, иронична...лоша. Естествена, хаплива, арогантна, егоистична...бездушна. Трябва ли да продължавам? Е, добре. Обожавам да измъчвам жертвите си. Ако отида на психолог или нещо подобно, сигурно ще кажат, че съм имала трудно детство и имам леки психични отклонения. Хах. За какво детство може да се говори, след като не съм имала детство. Бяхме аз, близначката ми...и хиляди други демони затворени в Ада. Прекрасно, нали? Сега просто правя сделки с жалките същества, наричащи се хора и прекарвам всяка секунда в пиене и забавления. Влюбвала съм се само веднъж и повече никога няма да направя същата грешка.
Ally Stonem...biiitch <3 Tumblr_lxh92rG9uU1r8rx02o2_250 Ally Stonem...biiitch <3 Tumblr_lxh92rG9uU1r8rx02o8_250 Ally Stonem...biiitch <3 Tumblr_lxh92rG9uU1r8rx02o4_250
История: Каква история може да има един демон? Да, помня всичко, което ми се е случвало през годините, но каква е ползата? След като спра да имам полза от тялото, което съм заела, просто го напускам и заемам ново. С една подробност, имам сестра...близначка. Винаги заемаме тела на близначки. Без Али, няма Сали. Без Сали, няма Али. Тялото, в което съм сега има доста лоши спомени, дори и зловещите неща, които правя...не могат да се сравнят с това, което беше преживяло това момиче. Още като малка е била разделена от близначката си по по грешка. През годините прекарани в приемни семейства е приемала наркотици, самонаранявала се е, дори на няколко пъти е била изнасилвана. Но по някаква причина, тя не изразявала чувствата си, просто го е преглъщала и е продължавала напред. Когато заех тялото и, тя и сестра и тъкмо се бяха намерили. Колко "сладко". Ние със Сали ги превзехме и от около 790-800 години изглеждаме така. Сега съм в Мистик Фолс, загубила следите на така обичаната си сестра. Направихме магия на телата и сега те не остаряват, въпреки че сърцата им отдавна са спрели да бият. След като отивам в Ада, да ме накажат, ми дават нещо като проклятие. Вече не мога да се вселявам в други тела освен в това, което съм си избрала преди много години. От една година насам съм така. Доста специален демон, нали?Ally Stonem...biiitch <3 Tumblr_lxnm2eqTcH1r1wpoko1_500
Допълнителна информация: Имам нож, който убива демони. Ирония, нали?
Снимка: Amber Heard
Ally Stonem...biiitch <3 Tumblr_lxskj9kB6s1qzga5ro1_500
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Ally Stonem...biiitch <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ally Stonem...biiitch <3   Ally Stonem...biiitch <3 EmptyЧет Юни 28, 2012 6:11 pm

Одобрена.
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
 
Ally Stonem...biiitch <3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Начало! :: Досиета на героите!-
Идете на: