Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
Голямата всекидневна. EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
Голямата всекидневна. EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
Голямата всекидневна. EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
Голямата всекидневна. EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
Голямата всекидневна. EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
Голямата всекидневна. EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
Голямата всекидневна. EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
Голямата всекидневна. EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
Голямата всекидневна. EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
Голямата всекидневна. Vote_lcapГолямата всекидневна. Voting_barГолямата всекидневна. Vote_rcap 
Маркъс Колинс
Голямата всекидневна. Vote_lcapГолямата всекидневна. Voting_barГолямата всекидневна. Vote_rcap 
Натали Гилбърт
Голямата всекидневна. Vote_lcapГолямата всекидневна. Voting_barГолямата всекидневна. Vote_rcap 
Деймън Салватор
Голямата всекидневна. Vote_lcapГолямата всекидневна. Voting_barГолямата всекидневна. Vote_rcap 
Стейси Нортман
Голямата всекидневна. Vote_lcapГолямата всекидневна. Voting_barГолямата всекидневна. Vote_rcap 
Клаус
Голямата всекидневна. Vote_lcapГолямата всекидневна. Voting_barГолямата всекидневна. Vote_rcap 
Томас
Голямата всекидневна. Vote_lcapГолямата всекидневна. Voting_barГолямата всекидневна. Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
Голямата всекидневна. Vote_lcapГолямата всекидневна. Voting_barГолямата всекидневна. Vote_rcap 
Amber Shane
Голямата всекидневна. Vote_lcapГолямата всекидневна. Voting_barГолямата всекидневна. Vote_rcap 
Никол Мур
Голямата всекидневна. Vote_lcapГолямата всекидневна. Voting_barГолямата всекидневна. Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Голямата всекидневна.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Голямата всекидневна. Empty
ПисанеЗаглавие: Голямата всекидневна.   Голямата всекидневна. EmptyПон Юни 25, 2012 2:48 pm

Голямата всекидневна. 1-exceptional-living-room-design-of-modern-family-home-in-torontos-cricket-club-neighbourhood-500x375
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Голямата всекидневна. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата всекидневна.   Голямата всекидневна. EmptyПон Юни 25, 2012 6:38 pm

Стана петък и някакси не ми се стоеше в къщата, за това набързо си взех нещата и отидох във вилата до езерото. Бях толкова уморена след като се върнах,че направо влязох в банята и планирах да легна и да поспя.
Тъкмо когато вече бях по хавлия и излязох, се наложи да се върна до хола, за да взема дрехи от багажа, който носех със себе си. Наведох се, като взех някаква блуза и къси панталонки, заедно с бельо.. Облякох се и тъкмо когато се върнах в хола отново, видях позната фигура пред мен, стояща а входната врата.
-Никога няма да свикна с това, че не се появяваш като нормалните хора. -Казах, досещайки се, че чака покана, за да влезе.
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Голямата всекидневна. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата всекидневна.   Голямата всекидневна. EmptyПон Юни 25, 2012 6:44 pm

Мина доста време и Натали взе да ми липсва.Тъй като днес беше петък и всеки гледа да отиде някъде със семейството си а моето въобще не го интересуваше къде съм и какво правя реших сам да си намеря занимание.Видях Натали че се беше запътила и веднага ми сети че ще отиде на вилата на езерото.Нямаше да прибързвам да отида .. щях първо да източа кръвта на някой и след това да я навестя.Не мина и известно време и аз се насочих към къщата на госпожица Гилбърт.Явно беше в банята защото след като се върна по хола не беше само по хавлия ... но като се замисля и скоро нямаше да ги има тези дрехи.След това измърмори нещо от рода на това че трябва да свиква постепенно с това.. замълчах и си зачаках поканата ..
- Е ? ... - попитах
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Голямата всекидневна. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата всекидневна.   Голямата всекидневна. EmptyПон Юни 25, 2012 6:49 pm

Стоеше и чакаше покана, а аз не умеех това да бъда лоша, за това го погледнах.
-Можеш да влезеш, ако искаш.. -Казах, продължавайки да суша косата си, сякаш пред мен не беше чужд човек. Пред мен дори не беше "човек", но започнах да се примирявам с мисълта, че ще виждам Деймън скоро.
Беше ми залипсвал.. Ня бах го виждала близките седмици.. Което малко или много ме натъжи, но реших да не мисля, за това, защото знаех колко добре може да прочете мислите ми.
Оставих хавлията на единия стол, запътвайки се към минибара. Знаех, че ще иска да пие и нямаше да пренебрегна тази негова нужда.
-Бърбън? -Попитах, за да се уверя, че няма да сгреша поръчката.
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Голямата всекидневна. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата всекидневна.   Голямата всекидневна. EmptyПон Юни 25, 2012 6:53 pm

След като ми каза че мога да вляза аз прекрачих прага на вратата и се настаних на дивана.Натали ме попита дали искам нещо за пиене и не како да е а бърбън .. усмихнах се и после поклатих глава .. надявам се да беше разбрала знака който и бях дал.Поогледах се .. не бях идвал тук преди само бях чувал за това място .. не е чак толкова зле.След това побързах да върна погледа си на тъмнокосата.
- Надява се ти да си тази която ще ме потърси първа Натали .. но явно не съм ти липсвал достатъчно. - казах като се озовах зад нея и последните му думи бяха казани на ухото й.
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Голямата всекидневна. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата всекидневна.   Голямата всекидневна. EmptyПон Юни 25, 2012 6:58 pm

Взех една чаша и изкарах уискито от минибара и налях чашата до половина. През това време той се настани на дивана и започна да се оглежда. Каза ми, че се е надявал аз да го потърся, след което се озова зад мен, говорейки на ухото ми..
Изпуснах капачката на бутилката, като си поех рязко въздух. Тази близост ми действаше странно, но се опитах да запазя самообладание.
-Не знам нито къде живееш, нито какъв е телефонния ти номер, забрави ли? -Отговорих, докато гласът ми треперещо и несигурно се разстилаше и показваше колко ми е трудно да говоря, докато усещам тялото му почти плътно зад моето.
Преглътнах шумно, след което продължих да говоря, малко по-сигурно.
-Липсваше ми. Но не знам дали и при теб е било наистина така?
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Голямата всекидневна. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата всекидневна.   Голямата всекидневна. EmptyПон Юни 25, 2012 7:05 pm

Засмях се след като Натали измисли начин да се оттърве от въпросите които и зададох.Изпускането на капачката да не би да беше някакъв знак ?
- Ако имаше желание Натали да ме видиш щеше да намериш начин да се свържеш с мен .. но явно това желание не е било толкова силно че сега да казваш че ти липсвам .. -засмях се след като взех бутилката и тръгнах към дивана в хола и пак седнах на мястото което бях заел преди да се приближа толкова близо до тялото на Натали за толкова дълго време.
- Пък и не го показваш ... изглеждаш толкова спокойна .. - продължих да говоря докато чаках да дойде при мен ..
Определено при докосването ни имаше малък напредък от това "радвам се да те видя"
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Голямата всекидневна. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата всекидневна.   Голямата всекидневна. EmptyПон Юни 25, 2012 7:12 pm

Взе бутилката и седна на дивана, сякаш до преди малко не бяхме почти прилепени един към друг. Каза, че явно съм нямала достатъчно желание да го видя, което никак не беше така. Доста вечери заспивах с мисълта дали утре ще видя синеоката си изгора, която беше влязла под кожата ми, колкото и да не го признавах пред себе си.
-Какво прави тези дни? -Реших да сменя темата , за да не забележи по гласа ми колко съм притеснена около него.
Седнах на съседното канапе, като вдигнах краката си на дивана, сядайки "по турски".. Опитвах се да изглеждам естествено, което май не ми се получаваше много, след като Деймън беше около мен.
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Голямата всекидневна. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата всекидневна.   Голямата всекидневна. EmptyПон Юни 25, 2012 7:17 pm

Колкото и са се стараеше да изглежда естествено не и се получаваше.Нямаше да кажа нищо относно поведението а направо ще отговоря на зададения въпрос.
- Да кажем че бях някъде из града с някого .. просто така забавление ! - оточних като се облегнах назад на дивана и не изпусках Натали от поглед.
Мина известно време и трябваше да кажа нещо за да наруша тишината.Въпроса беше от къде да започна .. имаше прекалено много неща да кажа но също така и прекалено много неща които да извърша.
- Защо си толкова надалеч от мен Натали .. да не би да те е страх от мен ? Не хапя мила ! - казах като се отместих за да и направя място ако реши случайно да дойде при мен и да ми прави компания.
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Голямата всекидневна. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата всекидневна.   Голямата всекидневна. EmptyПон Юни 25, 2012 7:27 pm

-Не ме е страх от теб! -Побързах да го прекъсна. И наистина не чувствах страх. Може би всичко друго, но не и това. Привличане, срамежливост, интерес, дори страст, но не и страх. И да си призная.. Никога наистина не съм се страхувала от него, макар да е вампир и да убива хора..
Премести се, сякаш за да ми направи място. Една част от мен отчаяно искаше да седне до него, но другата се чудеше как ли ще изглежда това в неговите очи.
-И определено хапеш.. -Довърших, като поех въздух и за момент отместих поглед.. Беше ме срам дори да го гледам?! Толкова време не бяхме се виждали, че бях отвикнала от този странен начин, по който ме караше да се чувствам.
Станах, като отидох да си налея, водя; сякаш буца заседна на гърлото ми..
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Голямата всекидневна. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата всекидневна.   Голямата всекидневна. EmptyПон Юни 25, 2012 7:32 pm

Да приемам ли сипването на вода като значи че не иска да сяда до мен или просто си въобразявам.Е нямаше да я насилвам да прави каквото и да е .. тя ако искаше ама щеше да дойде при мен .. и да каже или направи каквото тя сама поиска.Днес бях на нейно разположение .. нали сам дойдох до тук без покана а както видях тя не отказа .. което засега вървеше доста добре.
- Това че отиваш по надалече от мен как да го приемам мила ?! - попитах като сде провикнах така че да може да ме чуе.
Кой ли знае какво щеше да си помисли тя .. но не ме интересуваш .. да си помисли че ми е само за секса или за това че ще се натискаме ? За това че може да и изсмуча кравта .. мисля че трябваше да и пределно ясно след като се е дабъркала с такъв като мен.
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Голямата всекидневна. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата всекидневна.   Голямата всекидневна. EmptyПон Юни 25, 2012 7:48 pm

Върнах се, като продължих да се опитвам да се въздържам от показване на емоции .. Но никак не ми се получаваше. Въздъхнах.
-Добре, не знам защо си тук... Наистина.. Чувствам се странно покрай теб.. Идваш и сякаш целиш да ме объркаш .. А аз съм достатъчно объркана.. Ти си вампир.. А аз .. изпитвам нещо към теб.. Ако си дошъл само заради секса и да ме убиеш.. давай.. Пий от кръвта ми.. -Погледнах го.
Не знаех дали е за това тук, но не можех повече да сдържам емоциите си, беше прекалено трудно.. Исках да знам.. Да знам защо наистина беше тук.
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Голямата всекидневна. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата всекидневна.   Голямата всекидневна. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Голямата всекидневна.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Голямата всекидневна!
» Голямата алея!
» Малката всекидневна.
» Малката всекидневна в замъка.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Околностите! :: Планината! :: Вила "Гилбърт"-
Идете на: