Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
Имението О'Браян EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
Имението О'Браян EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
Имението О'Браян EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
Имението О'Браян EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
Имението О'Браян EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
Имението О'Браян EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
Имението О'Браян EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
Имението О'Браян EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
Имението О'Браян EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
Имението О'Браян Vote_lcapИмението О'Браян Voting_barИмението О'Браян Vote_rcap 
Маркъс Колинс
Имението О'Браян Vote_lcapИмението О'Браян Voting_barИмението О'Браян Vote_rcap 
Натали Гилбърт
Имението О'Браян Vote_lcapИмението О'Браян Voting_barИмението О'Браян Vote_rcap 
Деймън Салватор
Имението О'Браян Vote_lcapИмението О'Браян Voting_barИмението О'Браян Vote_rcap 
Стейси Нортман
Имението О'Браян Vote_lcapИмението О'Браян Voting_barИмението О'Браян Vote_rcap 
Клаус
Имението О'Браян Vote_lcapИмението О'Браян Voting_barИмението О'Браян Vote_rcap 
Томас
Имението О'Браян Vote_lcapИмението О'Браян Voting_barИмението О'Браян Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
Имението О'Браян Vote_lcapИмението О'Браян Voting_barИмението О'Браян Vote_rcap 
Amber Shane
Имението О'Браян Vote_lcapИмението О'Браян Voting_barИмението О'Браян Vote_rcap 
Никол Мур
Имението О'Браян Vote_lcapИмението О'Браян Voting_barИмението О'Браян Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Имението О'Браян

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Кристофър О'Браян

Кристофър О'Браян


Брой мнения : 21
Join date : 05.05.2012

Информация за героя
Дарби: присъщите за всеки вампир(бързина,въздействие над ума,сила)
Половинка:
Раса:

Имението О'Браян Empty
ПисанеЗаглавие: Имението О'Браян   Имението О'Браян EmptyПон Май 14, 2012 3:47 pm

Върнете се в началото Go down
Анджела Питърсън

Анджела Питърсън


Брой мнения : 22
Join date : 05.05.2012

Информация за героя
Дарби: бързина, сила, въздействие
Половинка:
Раса: Вампир

Имението О'Браян Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Браян   Имението О'Браян EmptyПон Май 14, 2012 4:18 pm

Пътя до къщата..или по-точно имението на Крис, не беше дълъг. Бързо слязох от колата и огледах наоколо. Явно дългия живот на вампир си имаше своите предимства
-Добре си се уредил - възкликнах гледайки към собственика на това имение.
Той само се усмихна и отвори вратата
Вътре беше прекрасно,като модел от някакво модно списание за обзавеждане. Влязохме във всекидневната, от страни всичко беше със стъкло,а огромния плазмен телевизор привличаше поглед още от вратата. Кожените дивани сякаш се пазеха и дори не вярвах някои да седеше на тях,затова останах права.
- Та...често ли каниш непознати в дома си.- то не че бяхме точно непознати,но все пак....
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян

Кристофър О'Браян


Брой мнения : 21
Join date : 05.05.2012

Информация за героя
Дарби: присъщите за всеки вампир(бързина,въздействие над ума,сила)
Половинка:
Раса:

Имението О'Браян Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Браян   Имението О'Браян EmptyПон Май 14, 2012 4:43 pm

Анджела не спираше да хвали дома ми,а всъщност все още не бе видяла най-забавната част от имението.
- Алистър - изведнъж възвърнах британският си акцент,а слугата,чието име виках,след секунди дойде.Той беше доста мускулест и тъмен на цвят.
- Малък подарък за теб,за добре дошла .. - усмихнах се на Анджи и се дръпнах няколко крачки назад като след това продължих:
- Забавлявай се!Аз ще отида до моята стая да се преоблека и идвам ... Само внимавай да не нацапаш диваните ми,иначе ще се наложи да те убия .. - засмях се злокобно и тръгнах по стълбите нагоре,за да ида в стаята ми.
Върнете се в началото Go down
Анджела Питърсън

Анджела Питърсън


Брой мнения : 22
Join date : 05.05.2012

Информация за героя
Дарби: бързина, сила, въздействие
Половинка:
Раса: Вампир

Имението О'Браян Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Браян   Имението О'Браян EmptyПон Май 14, 2012 4:52 pm

Когато Крис повика някакъв мъж на име Алистър се зачудих за момент,кой ли можеше да бъде това..все пак каза,че живее сам. Скръстих ръце и повдигнах вежда при вида на едрия тъмнокож мъж.
Забавлявай се!Аз ще отида до моята стая да се преоблека и идвам ... Само внимавай да не нацапаш диваните ми,иначе ще се наложи да те убия .. - гласът на собственика прогърмя из стаята,докато тръгваше към другата част на имението.
Усмихнах се лицемерно и с бавни крачки се приближих към мъжа,който ме гледаше право в очите,но не мърдаше. Насочих се към врата му,но този път не забих яростно зъби,а бавно ги приближих до кожата му и след секунди вече те си проправяха път през вратните му мускули. Хванах го за раменете и го приближих към себе си. Гледах да не пропилявам кръвта му. Когато Крис дойде,вече облечен в съвсем нови дрехи, се махнах от прислужника му и си облизах лакомо.
- Има вкус на шоколад - отбелязах и лукавата усмивка се появи отново на лицето ми. - Изглеждаш супер между другото.- подметнах със същата тази физиономия
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян

Кристофър О'Браян


Брой мнения : 21
Join date : 05.05.2012

Информация за героя
Дарби: присъщите за всеки вампир(бързина,въздействие над ума,сила)
Половинка:
Раса:

Имението О'Браян Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Браян   Имението О'Браян EmptyПон Май 14, 2012 10:51 pm

От моята стая чувах виковете на Алистър.Надявах се поне да не похаби кръвта му,като я разпилее по пода.Както и да е..Спрях да мисля за виковете на роба ми и отворих гардероба в стаята ми,който беше доста голям и бял на цвят...Имах какви ли не дрехи,половината,от които съм носил по веднъж.Взех една бяла тениска и дънките,които не бях носил поне един месец вече..Хванах колана,който стоеше заедно с останалите колани на отделна закачалка и захвърлих всичко на леглото.След секунди свалих всички дрехи от мен и тръгнах към банята,за да си взема бърз душ.
След около 20 минути душ се върнах обратно в стаята си.Отворих един от чекмеджетата на шкафа,които стоеше близо до леглото ми и извадих един чифт боксерки 'Calvin Klein' и след това започнах да обличам останалите дрехи..След секунди бях
готов.Тръгнах обратно надолу към Анджела,която ми направи комплимент щом ме видя..
- Ха,благодаря ти! - засмях се и погледнах Алистър.
- Свободен си,драги.. - продължих и изпратих иконома обратно в стаята му.
Върнете се в началото Go down
Анджела Питърсън

Анджела Питърсън


Брой мнения : 22
Join date : 05.05.2012

Информация за героя
Дарби: бързина, сила, въздействие
Половинка:
Раса: Вампир

Имението О'Браян Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Браян   Имението О'Браян EmptyПон Май 14, 2012 11:31 pm

Наблюдавах от доста време, как въпросният собственик на къщата се разхождаше все така наперено,той взе дистанционното и пусна на музикален канал,по който пуснаха любимата ми песен. След като бях утолила жаждата си за кръв,която не бе особено голяма след днешното угощение, ми беше доста забавно. Винаги ставаше така като предозирам с червената течност.
- Хайде да танцуваме! - засмях се към Крис,който се усмихна многозначително и още преди да дочакам да каже нещо се хвърлих към него и го повлякох за ръка към по-широката част на всекидневната. Завъртях го и продължих да си танцувам около него,като от време на време го дърпах за ръка към себе си и пак го блъсках. Няколко песни вече се извъртяха когато изведнъж нещо мина през мен и погледа ми се срещна с неговия. За миг присвих очи като останах мирна,но не можех да се контролирам след голямото количество кръв и се затичах с вампирска бързина към него,бутнах го на дивана,на който преди малко ме беше страх да седна,за да не му направя нещо,но сега сякаш не ми пукаше. Скочих върху Кристофър и оголих зъби..естествено нямаше да го ухапя, беше просто за удоволствие, насочих се към врата му като гневно го разцелувах и продължих към устата му.Поспрях за да видя реакцията му,но това беше за няколко секунди, след което отново се впуснах в действие.
-Съжалявам! - прошепнах без да спирам да го целувам
-За кое - озадачи се Крис
- За тениската - погледнах го в очите и ръцете ми хванаха тениската от двете страни на тялото му ,като зверски я разпокъсаха.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян

Кристофър О'Браян


Брой мнения : 21
Join date : 05.05.2012

Информация за героя
Дарби: присъщите за всеки вампир(бързина,въздействие над ума,сила)
Половинка:
Раса:

Имението О'Браян Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Браян   Имението О'Браян EmptyВто Май 15, 2012 10:23 pm

Не се бях усетил,кога Анджела се бе метнала върху мен и ме отсипваше с целувки.Блондинката беше доста страстна..
- Извинявай ... за тениската - след секунди цялата тениска беше на пода,накълцана на малки парчета.След секунди я завъртях и вече аз бях отгоре.Не можех да спра да я целувам.Чувах стенанията й,които ме побъркваха от възбуда.Хванах с две ръце тениската й и директно я скъсах на малки 'хапки'.
- И ти извинявай - промърморих през целувки и продължих да я целувам надолу,докато не стигнах до пъпа й,като започнах леко да си играя с него,с езиче.Вдигнах я на ръце,като тя уви краката си около кръста ми,а аз я сграбчих за гърба.Чувствах как сърцата ни щяха да 'изригнат' от страст и това определено ми харесваше.
Върнете се в началото Go down
Анджела Питърсън

Анджела Питърсън


Брой мнения : 22
Join date : 05.05.2012

Информация за героя
Дарби: бързина, сила, въздействие
Половинка:
Раса: Вампир

Имението О'Браян Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Браян   Имението О'Браян EmptyВто Май 15, 2012 10:47 pm

На моменти усещах как щях да извикам,но се сдържах и го преобразувах в енергия. Доста често сменявах мястото си с неговото, въртяхме се като диви животни,но просто не можехме да спрем,поне аз. Когато усетих,че ме вдигна на ръце го притиснах доста силно към тялото си, без да спирам с ласките,които не бяха толкова мили. Сърцето ми биеше лудо, за миг се почувствах отново жива,въпреки че не бях вече от 66 години. Преобърнах се и отново бях отгоре, спуснах се на долу,преминах към корема му,който бе покрит с плочки и спуснах ръката си към боксерките му. Чух как изсъска или по-точно изстена, дори вече не правех разлика, нямаше време,все едно някой ни гонеше.Не исках да пропускам нито миг, затова започнах да правя кръгови,въртеливи движения в областта под корема му ,като не свалях устни от неговите. След като ръката ми вече бе свършила работа, се смъкнах надолу котешката и внимателно свалих боксерките му, това бе единственото нещо ,което направих нежно. За миг погледнах в очите му, чиито ириси се бяха разширили максимално,но все пак се забелязваше игривото пламъче в тях. Направих едно последно,завършващо движение с ръката си и си заиграх с "малкия" му приятел. Прокарах пръсти по крака му отстрани,всяко мускулче се бе обтегнало до краен предел. Подсмихнах се и продължих да се наслаждавам на стоновете излизащи от устата му.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян

Кристофър О'Браян


Брой мнения : 21
Join date : 05.05.2012

Информация за героя
Дарби: присъщите за всеки вампир(бързина,въздействие над ума,сила)
Половинка:
Раса:

Имението О'Браян Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Браян   Имението О'Браян EmptyСря Май 16, 2012 10:50 pm

Вампирката може и да беше студена,но имаше ръце на богиня.Знаеше много добре къде да пипа,а пък и имаше много мека и нежна кожа.Не можех да спра да издавам звуци..Чувството,което изпитвах бе на екстаз,цяла еуфория,готова да изригне всеки момент.
- Знаеш къде да пипаш... - промърморих със затворени очи и едва свободни устни.Двамата с блондинката непрекъснато сменяхме позициите си,явно и двамата обичахме да бъдем доминиращият партньор в правенето на любов.След около доста битки за доминиращата роля,успях да я надвия и я метнах отново на дивана,като затиснах и двете й ръце над главата й.Започнах бавно да се спускам надолу по тялото й,не спирайки да я целувам.Обходих цялото й тяло с ръце,като обръщах особено голямо внимание на местата,които пипах и реакциите,които щях да получа.Така най - лесно можех да разбера какво харесва едно момиче в любовта.
Върнете се в началото Go down
Анджела Питърсън

Анджела Питърсън


Брой мнения : 22
Join date : 05.05.2012

Информация за героя
Дарби: бързина, сила, въздействие
Половинка:
Раса: Вампир

Имението О'Браян Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Браян   Имението О'Браян EmptyСря Май 16, 2012 11:08 pm

Усещах как цялата ми кожа настръхна, сякаш бе влязъл студен въздух през прозореца,не че щях да го усетя. Въртях се на всички страни, отивах ту отгоре ,ту отдолу, преобръщах се на ляво,но най-сетне вампира,който надделяваше по сила и години ме притисна на дивана, нямаше къде да мърдам,пък и не исках. Усмихнах се лукаво и отпуснах тялото си в ръцете му. На моменти исках да изкрещя... и го правех,но не толкова силно, просто стеняния,които явно само засилваха интереса на вампира точно в тази област. Ако продължаваше така,нямаше да издържа дълго, гърлото ми пресъхна и това беше знак,че трябва отново да поема нещата в свои ръце. Миг по-късно вече бях върху Крис,който някак раздразнено ме погледна,но очите му бързо се смекчиха и разшириха,когато седнах върху него. Телата ни започнаха да се движат в такт с музиката, за която дори бях заправила,че съществува. Вкопчих пръсти в ръмената му, без да спирам да го гледам в очите.
- И все пак победих. - на пресекулки добавих и онази усмивка отново се лепна на лицето ми. През цялото това време се борехме за надмощие, най -сетне и аз да спечеля нещо
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян

Кристофър О'Браян


Брой мнения : 21
Join date : 05.05.2012

Информация за героя
Дарби: присъщите за всеки вампир(бързина,въздействие над ума,сила)
Половинка:
Раса:

Имението О'Браян Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Браян   Имението О'Браян EmptyНед Май 20, 2012 10:55 pm

С Анджела постоянно сменяхме позите си.Ту аз бях отгоре,ту тя беше отдолу.Нямах определени претенции,къде ще се намирам.Важното беше удоволствието!Когато се слях с нея,почувствах екстаз,който напираше да изригне.Не можех да се наситя на кожата й.Беше толкова гладка.Исках да я обходя цялата,само с целувки.
- Сметана и ягоди,веднага! - извиках,не отделяйки поглед от Анжди и след секунди получих това,което исках.Изправих се перверзно и взех сметаната,като напръсках леко по нежното тяло на блондинката,а след това го облизах.
Върнете се в началото Go down
Анджела Питърсън

Анджела Питърсън


Брой мнения : 22
Join date : 05.05.2012

Информация за героя
Дарби: бързина, сила, въздействие
Половинка:
Раса: Вампир

Имението О'Браян Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Браян   Имението О'Браян EmptyНед Май 20, 2012 11:21 pm

Адреналина растеше,а ние не спирахме да се движим в такт. Когато сметаната и ягодите пристигнаха още повече ми се прииска да бях срещнала този мъж по-рано. Усещах как сладкото нещо се плъзна по тялото ми,а след него и Крис,, който любезно почисти след себе си. Издърпах флакона от ръцете му и нарисувах доста дебели мустаци над горната му устна,след което нежно го премахнах с целувки. Поиграхме си още малко със сметаната, и ягодите, които предимно стисках до такава степен,че да потече сок,след което го ...хм.. изпивах.
Трябваше да се пораздвижа..буквално,затова хванах Кристофър за ръката и с бързината,дадена ми като сила го повлякох към стената отсреща. Блъснах го в нея и отново започна играта ни. Насилието принципно повишаваше възбудата,затова отново го замъкнах към другата стена,чу се глухо блъскане и звучна целувка. В края на краищата се озовахме в антрето,свързващо стаите, легнах върху мекото килимче на земята и придърпах вампира към мен като оставих следи от нокти по раменете му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението О'Браян Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението О'Браян   Имението О'Браян Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението О'Браян
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Имението Уинчестър
» Имението на семейство Майкълсън
» Имението Колинс три дена след бала...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Вишъс Хилс -града! :: Жилищата ви!-
Идете на: