Freak Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Freak Vampires are back in the town!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Емили Дарк Соул ♥
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyВто Авг 06, 2013 9:13 am by Емили Дарк Соул

» Идеи за разпространяване на форума?
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyВто Авг 06, 2013 8:26 am by Емили Дарк Соул

» ♠♠♠Маришка♠♠♠
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyСъб Окт 13, 2012 3:46 pm by Маришка

» Другарче за РП?
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyПон Юли 30, 2012 1:34 am by Жанет Ставлин

» КЕРЪЛАЙН Форбс.
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyСъб Юни 30, 2012 3:05 pm by Натали Гилбърт

» Приятели!
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyСъб Юни 30, 2012 12:53 am by Dannilo.

» Търся си..
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyЧет Юни 28, 2012 9:37 pm by Ramona Quimby

» Талант - никакъв
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:51 pm by Kim HyunSeun

» Масов РП "Natalie's birthday" !!!
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyЧет Юни 28, 2012 8:17 pm by Kim HyunSeun

Top posters
Шарлийн Уитсток
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_lcapОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Voting_barОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_rcap 
Маркъс Колинс
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_lcapОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Voting_barОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_rcap 
Натали Гилбърт
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_lcapОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Voting_barОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_rcap 
Деймън Салватор
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_lcapОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Voting_barОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_rcap 
Стейси Нортман
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_lcapОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Voting_barОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_rcap 
Клаус
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_lcapОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Voting_barОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_rcap 
Томас
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_lcapОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Voting_barОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_rcap 
Isabella H. Parker ♥
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_lcapОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Voting_barОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_rcap 
Amber Shane
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_lcapОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Voting_barОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_rcap 
Никол Мур
Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_lcapОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Voting_barОтвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Top posting users this month
No user
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Отвътре (място за МАСОВ РП)

Go down 
+4
Клаус
Charlotte.
Никол Мур
Натали Гилбърт
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyСъб Мар 17, 2012 8:04 pm

First topic message reminder :

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Salone2
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Sam Scott
Werewolf
Sam Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.03.2012

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyНед Мар 18, 2012 5:41 pm

Стана ми гадно като разбрах, че е изгубила близък човек, въпреки че аз никога не бях губил такъв. Винаги съм бил самотник, дори когато живеех с глутницата си. Не исках да си спомням за тях, защото ми носеха прекалено много лоши спомени. Не исках и да разказвам за тях на Лия и сметнах за нужно да извъртя нещата. Причината за заминаването ми беше достатъчно ужасна, че да се отврати от мен.
- Съжалявам за приятелката ти.. Сигурно е била страхотна.
Когато Лия спомена, че приятелката й е била убита, си спомних, когато моята глутница убиваше хората. Никога не можах да разбера, защо го правеха и защо аз също го правех заедно с тях.
- Общо взето можем да кажем, че правех неща, с които не се гордея и исках да започна отначало.. за това се преместих тук. Много прилича на моето градче.
Да, определено си приличаха.. и двете бяха претъпкани със свръхестествени същества, което не беше най-добрият избор за мен, но поне нямаше да се чувствам като изрод.
Върнете се в началото Go down
Лия Григори
Vampire
Лия Григори


Брой мнения : 87
Join date : 17.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка:
Раса:

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyНед Мар 18, 2012 6:18 pm

-Странно градче е това. Но пък, ако не беше толкова странно и двамата нямаше да сме тук, нали така?-засмях се.
След още няколко танца и двамата бяхме видимо капнали от умора. Аз предложих да излезем на голямата тераса, а Сам се съгласи.
Когато излязохме, веднага съжалих, че не си бях взела якето. Не ми минаваше през ума, че можеше да стане толкова студено.
Както и да е, след това продължих разговора.
-Има нещо странно в теб..Не си човек, нали?-загледах Сам право в очите. Да, бях доста любопитна, но и не харесвах да ме лъжат.
Върнете се в началото Go down
Sam Scott
Werewolf
Sam Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.03.2012

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyНед Мар 18, 2012 6:26 pm

Може да се каже, че не бях отличен лъжец. Винаги ме хващаха, когато лъжех, за това и отбягвах да го правя. Сега какво? Щях да стоя и да я гледам тъпо без да знам какво да кажа? Ами всъщност точно това правех.. като някой пълен идиот. Сигурно беше разбрала, че не съм човек от топлината, която тялотот ми излъчваше всяка секунда.
- Защо си мислиш, че не съм човек? - попитах все пак, но нямаше нужда да ми отговоря. Може би просто ме изпитваше, за да види дали не я лъжа. Реших, че е крайно време да й кажа истината. Рано или късно щеше да разбере. Това беше едно от нещата, които бях научил - никога не можеш да се скриеш или да избягаш от това, което си.
- Права си. Не съм човек, а върколак - последната дума я прошепнах, защото не всички знаеха за съществуването на вида ми, а и може би се надявах, че ако не я изричам, то няма да е истина.
Върнете се в началото Go down
Лия Григори
Vampire
Лия Григори


Брой мнения : 87
Join date : 17.03.2012

Информация за героя
Дарби:
Половинка:
Раса:

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyНед Мар 18, 2012 6:38 pm

Това вече ме втрещи. Върколак? Знаех си, все пак беше ужасно горещ. Бях толкова глупава! Дали беше от тези, които бяха убили Елиза?
След минута вцепенение, малкото разстояние между двама ни вече не беше толкова малко. Вече бях решила да сваля маската си и да го питам дали ме познава. Да, знаех, че беше глупаво и че можеше да ме убие, но бях заслепена от ярост. Исках да знам кой е..
Сваляйки маската си, вече не мислех въобще какво правя. Бях забила очите си в очите на Сам.
-Познаваш ли ме?
Лицето на Сам се вцепени. Сякаш от него започна да се излъчва топлина. Познаваше ме, помнеше ме. Но защо ме бяха оставили жива?
Върнете се в началото Go down
Sam Scott
Werewolf
Sam Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.03.2012

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyНед Мар 18, 2012 6:48 pm

Това не можеше да е истина, не можеше да се случва. Миналото ми.. кошмарите ми.. те продължаваха да ме преследват. Каква беше вероятноста Лия да е приятелка на последната ми жертва? Не можеше да е истина..
- Никога преди не съм те виждал - казах студено и обръщайки и гръб отново влязох в залата. Трябваше да се махна от това място и от този град. Отново щях да изчезна и да не се появя никога повече. Продължавах да си повтарям, че не съм виновен аз за смъртта на приятелката й, но бях и не можех да го понеса. Какъв глупак бях да си мисля, че бих могъл да започна всичко от начала..
Върнете се в началото Go down
Кaтеринa.
Moderator
Кaтеринa.


Брой мнения : 28
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Електрокинеза
Половинка: ноупп
Раса:

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyНед Мар 18, 2012 7:47 pm

Клаус написа:
....

Катерина затвори очи отдавайки се единствено на танца и прекрасните спомени. Ах, какво наивно момиче бе тогава ! Красива, изпълнена с живот и въпреки това глупава.. Защо ли !? О, само ако не се бе забъркала с тях ! Илайджа.. Той бе виновен, Шарлот бе виновна както и целият свят, съдбата..
- Всеки съжалява за нещо.. А аз най - много за това , че те срещнах.. - последното изречение бе едва доловим шепот, който успя да накара тялото й да настръхне от произнесената лъжа.. Разбира се, щеше да е много по - добре ако никога не се бе сблъсквала с Никлаус, но.. Тогава нямаше да изживее нищо от това...
Отвори очи и отново впи поглед в него.. Проницателен, дори дразнеш. Гледаше го преценително очакваше отговора му с видимо нетърпение. В очите й се забелязваше онази мъничка искра на надежда, която искаше да види разочарованието му..
Върнете се в началото Go down
Клаус
Other
Клаус


Брой мнения : 222
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над ума и сетивата,четене на мисли и невероятна сила.
Половинка: Ергенче,както го гледаш!
Раса: Вампир и върколак

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyНед Мар 18, 2012 8:34 pm

Завъртях тялото и,като се оказа с гръб към мен. Опитваше се да ме нарани или да види как ще реагирам. Но я бях обърнала към Шарлот,която си говореше с онова русокосо момиче. Не умееше да играе играта,този талант принадлежеше само на мен:
-Аз за това не съжалявам,направи загубата на Шарлот по леко поносима.
Прошепнах го на ухото и,бързо след това я завъртях към мен. Това трябваше да я нарани:
-Не знам дали знаеш но Илайджа те доведе,заради себе си. Ти трябваше да си с него но ми харесва да му вземам нещата.
Ръката ми се вдигна и погали бузата и:
-Ти беше играчка за мен но сега се повреди.
Пуснах я,като се отдръпнах:
-Отивам да пия...
Тръгнах към бара,имах нужда от по силно питие.
Върнете се в началото Go down
Кaтеринa.
Moderator
Кaтеринa.


Брой мнения : 28
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: Електрокинеза
Половинка: ноупп
Раса:

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyНед Мар 18, 2012 10:15 pm

Катерина потръпна и впи поглед в Шарлот. Точно в този момент й се искаше да я убие.. Бавно и мъчително. Приликата им бе проклятие, а създанието.. Тя просто не можеше да пренебрегне чувствата си към древния. Защо ? Нямаше отговор на този въпрос.
- Повредила съм се ? - просъска раздразнено.. Подбели очи и раздразнено се извъртя към него.. Нямаше да стои повече, компанията му започваше да я дразни, а това.. Това не беше добре , нито за Никлаус, нито за околните..
- До скоро , Никлаус.. Желая ти всичко хубаво.. - добави след няколко секунди мълчание.. Гласът й бе арогантен, самодоволен, долавяше се и някаква насмешка.. Разбира се, че не му желаеше нищи хубаво.. Цялата злоба, която таеше заради него. И въпреки това успяваше да я нарани всеки път..
Върнете се в началото Go down
Клаус
Other
Клаус


Брой мнения : 222
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Контрол над ума и сетивата,четене на мисли и невероятна сила.
Половинка: Ергенче,както го гледаш!
Раса: Вампир и върколак

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyНед Мар 18, 2012 11:33 pm

Улових я за ръката,като отново я целунах,ядосах я и сега щях да си я върна отново. Понякога не се уморявах да си играя но в този случай може би малко прекалих. Тръпнах я към мен,като се оказа пред тялото ми. Отметнах косата и назад,погледа и бе,като на убийца,на момиче,което искаше да ме убие само с погледа си. Ръката ми се премести на бузата,за да я успокой:
-Не можеш да си тръгнеш все пак си моя дама,а и бала сега започна.
Другата ми ръка се спусна към кръста и,близо до талията и. Усещах яростта и,това че я ядосах дори и да се опитваше да не го покаже,то си личеше:
-Защо се ядоса толкова?
Погледа ми пронизваше нейните очи,знаех че не може да се ядосва дълго,докато моите очи се бяха вгледали в нейните.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyПон Мар 19, 2012 2:44 pm

Натали Гилбърт написа:
...

Започнахме датанцуваме и Натали ме попита дали ще разкажа нещо повече за себе се.Танцът не изискване да се докосваме..което не ми харесваше кой знае колко но трябваше да се примиря с този факт.
- Е какво искаш да знаеш Натали ? - казах като отдръпнах и застнах срещу нея .. и отново се прибрижих.
Не обичах да разказвам за себе си..но ако настояваше толкова.Пък и бях в присъстивието на една прекрасна дама.Усмихнах й се.. и не изчаках да ми отговори.
- Но ако ти кажа нещо за мен .. тоест това което искаш да знаеш .. би трябвало и ти да ми върнеш услугата. - в този момент ръкете ми се озоваха на кръста на Натали,а аз я притиснах по плътно към себе си.. и устните ни бяха на съвсем малко разстояние.
Не след дълго я пуснах отново да се върне в началната си позиция.
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyПон Мар 19, 2012 2:49 pm

Каза ми или по-скоро ме попита какво искам да знам за него. Е, щеше да ми е достатъчна информацията има ли братя или сестри, тук ли живее.. Дали има някакво хоби.. Нормалните неща, които всеки ще иска да знае, когато се запознае с някого. Тъкмо, когато се канех да кажа точно това, той ме прекъсна и продължи. Каза, че ако ми каже това, аз ще трябва да му върна услугата. Придърпа ме и лицата ни се доближиха. Затаих дъх, като за момент се вгледах в лицето му, точно тогава той ме пусна и продлжихме танца си.
-Е, ако наистина искаш да знаеш нещо за мен, предполагам, че ще е проява на грубост, ако те разпитам и не ти кажа нищо повече от името си. -Отвърнах, като се усмихнах и за момент почти не усещах как ходя.. Сякаш летях, само докато гледах него в очите.
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyПон Мар 19, 2012 2:57 pm

Явно имахме сделка с това.Единя отговоря а другия след него.Искаше да знае нещо за мен .. Малко преди да ми отговори прочетох мислите на Натали.Не за друго а просто да знам как да продължа разговора ни.
- Е .. нещо повече за мен .. - спрях за момент за да се отдръпна отново от нея и след като се приближих продължих с това което бях започнарл.
- Имам брат .. не че не се харесваме .. но все пак .. - не исках да продължа и да отварям тази тема за Стефан.Дори не знаех дали скоро щеше да идва в града .. но защо въобще мислех сега за него при условие че едно краси момиче стоеше пред мен ?
- Тук съм от скоро .. опознавам все още града .. - усмихнах й се.
Отново последна отона движение в което трябваше ръката ми да се озона на кръста й.Притиснах я .. към себе си.
- Сега е твой ред .. Натали.. - бях на съвсем малко разстояние .. и ми се изсаке да я целуна но мисля че все още беше рано .. може би следващата ми стъпка щеше да бъде тази ?
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyПон Мар 19, 2012 3:06 pm

Слушах го внимателно, докато телата ни отново не се притиснаха едно към друго. Тогава тотално само гледах устните му, без да мога да се съсредоточа. Примигнах и се изчервих, но маската го прикри и отклоних поглед.
-Аз.. ъ.. -Започнах, докато не се досетих, че вече е мой ред да говоря. -Пристигнах вчера.. Живея с леля ми.. И.. Аз също все още опознавам града.
Усмихнах се, но не го гледах в очите, защото всеки път, когато погледнех тези сини, големи очи.. Чувствах се като глупачка, изкарана от някоя трагекомедия.
Танцът приключи, като аз застанах на едно място и се огледах. Сякаш за момент ми се стори, че видях момиче, което доста прилича на мен, поне в гръб.. Изненадващото е, че после видях и още едно. Май ми се привиждаше! А не бях пийнала и една капка.. Може би беше просто от вълнението..
Погледнах Деймън, очаквайки да каже нещо.
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyПон Мар 19, 2012 3:11 pm

Натали отдели погледа си от мен и аз се обърнах натам.Не казах нищо .. защото знаех че верятност да има други като .. беше доста голяма.Реших да я разсея от това и тя върна погледа си на мен.
- Няма да е лошо да започнем да опознаваме глада знаедно Натали .. - казах като се усмихнах.
Точно в този момент танцът свърши и аз спрях.Поогледах се а после погледнах нея за да знам дали да продължим или не.Малко оставаше до полунощ .. но това на мен не ми пречеше.
- Какво мислиш да правиш сега Натали ? - попитах я любопитно.
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyПон Мар 19, 2012 3:17 pm

Попита ме какво смятам да правя. Огледах се отново, след което спрях погледа си на него. Взех роклята от двете страни, приближавайки се до едната от масите, където взех една чаша шампанско, Деймън ме последва.
-Нямам си и на идея. Не познавам никого тук.. Какво мога да правя в град с непознати... Всъщност познавам само теб. -Усмихнах се, като отпих от шампанското. Наклоних глава на една страна, но не откъсвах поглед от синеокия. -Нали вече може да свалим маските? Доста нагорещява лицето ми.. -Засмях се,като миг след това реших на своя воля да махна маската. Откачих я, след което я оставих на масичката и го погледнах.
-Ти имаш ли някакви .. планове за вечерта? -Попитах на свой ред. Все пак щяхме да си разменяме въпроси, за да се опознаем по-добре, нали така?
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Деймън Салватор
Vampire
Деймън Салватор


Брой мнения : 260
Join date : 16.03.2012

Информация за героя
Дарби: Взимане на спомени.
Половинка: Натали Гилбърт
Раса: вампир

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyПон Мар 19, 2012 3:23 pm

Натали си прибрижи към масата с шапманското..а след това реши да си махне маската.Това беше нейното решение но не й моето.Останах така докато не ми зададе следващия въпрос.Кой ми прозвуча като предложение .. подобно на това .. че иска да прекара вечерта с мен или се лъжех ?
- След като тук е толкова горещо .. какво ще кажеш да излезем навън Натали .. да се поразходим ? - попитах я като й се усмихнах а след това отпих от чашата си с шампанско.
Нямаше да крия че ми допадаше нейната компания,но тя беше човешка същество и лесно можех да я нараня... а не исках това.Усещах глад .. и може би не беше добра идеята да я питах как щеше да прекара вечерта и дали искаме да се разходим само ние двамата ? След като не познаваше никой естествено че щеше да се съгласи .. побързах да сменя темата.
- Знаеш ли Натали може би ще е най добре да те изправя до вас .. и може би утре да излезем и да продължим разговора ни ? - казах като гладът в мен напираше.
Продължавах да ягледам като нервно пръстите ми трякаха по масата.
- Съгласна ? - казах по бързо.
Върнете се в началото Go down
Натали Гилбърт
The Boss!
The Boss!
Натали Гилбърт


Брой мнения : 446
Join date : 15.03.2012

Информация за героя
Дарби: -
Половинка: Деймън Салватор
Раса: Човек-двойничка.

Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 EmptyПон Мар 19, 2012 3:30 pm

Тъкмо се канех да отговоря на това, когато той рязко смени темата. Присвих вежди и взех маската си. Вероятно напираше, за да отиде на среща? Или знам ли, на някое развихрено парти, за което се беше сетил сега?
-Да.. -Кимнах. Взех от портиера якето си, като го сложих и двамата тръгнахме.. Доста време мълчахме.. Почти докато не стигнахме моята къща. След като пристигнахме се усмихнах. Казах му, че наистина ми беше изключително приятно да прекарам вечерта с него. Всъщност повечето хора казваха това ей така, но аз го казвах, защото наистина си прекарах добре. Можеше да стоя там и просто да наблюдавам как всички танцуват, да пия и да не говоря с никого цяла вечер, но всичко мина далеч по-приятно.
Усмивката му, която беше в отговор на това мое изречение, беше изкусителна и ме накара да се изчервя. Бях забравила, че вече нямам маска, която да го прикрие. Казахме си "лека нощ" и побързах да се прибера у дома и да сваля неудобната рокля.
Върнете се в началото Go down
https://freakvampiresrpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отвътре (място за МАСОВ РП)    Отвътре (място за МАСОВ РП)  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Отвътре (място за МАСОВ РП)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Пред кметството (място за МАСОВ РП)
» "Лунната гора" /място за масов РП/
» Трапезарията в замъка /място за масов РП/
» Салонът за танци /място за масов РП/
» Бална зала , място за масов РП!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Freak Vampires :: Кошче.. :: Кошче РП-
Идете на: